Şimdi Ara

SnowRunner (2020) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
17
Favori
24.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S-Rey Studios

bu oyunu güzel bir ilgi gelirse çevirebilirim Onun için aşağıdaki linke girip, oy kullanırsanız sevinirim.https://forum.donanimhaber.com/snowrunner-turkce-yama-yapilsin-mi--143192523
    Kullandım türkçe yama süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

Oyun baya eğlenceli olmuş bence ama fiyatı fazla bide lastik olayı kötü olmuş çamura yada kara gömülürsen çıkmak tam bir işkence bide alaska haritasında bi cement görevi vardı cementleri toplayıp birinin evine götürmemiz gerekiyo ben 4 cementten birini yanlışlıkla sildim onu geri getirmenin bir yolu varmı aca bilen varsa aydınlatsın
    Görevi aldığın yere tekrar gidersen görevin baştan başlaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TK-

Görevi aldığın yere tekrar gidersen görevin baştan başlaması lazım.

Alıntıları Göster
    Saolun deniyeceğim görevin başladığı yerde okadar gıcık biyerki zar zor girmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan297 -- 4 Mayıs 2020; 11:51:12 >
  • Oyun çok güzel ama Steam'e çıkmazsa almayacağız. FiveM'e devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakemasterTR

Oyun çok güzel ama Steam'e çıkmazsa almayacağız. FiveM'e devam.
    Ben epicten satın aldım bi sıkıntısını görmedim şu ana kadar gamepadi bağladım rahat rahat oynuyorum indirim kuponuda oluyo hem epicin
  • oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntı çıkmaz ama biz güvenemiyoruz başlatıcı uygulamasına, biraz hassasız bu konularda. Örneğin Google servisleri yerine MicroG kullanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakemasterTR

Bir sıkıntı çıkmaz ama biz güvenemiyoruz başlatıcı uygulamasına, biraz hassasız bu konularda. Örneğin Google servisleri yerine MicroG kullanıyoruz.
    Anladım tabi steam daha iyi bi başlatıcı bende isterdim direk steamden çıkmasını oyunun.
  • G29 ile ayarları yapamadım. Tus atayamiyorum
  • Oyunun fiyatı yüksek geldiği için biraz korsan oynadım ama bıraktım.Fiyatı indirime giderse orjinal alıp oynarım.Yada bilmiyorum bütçe ayırıp satın da alabilirim.Ciddi indirim görmez de yeni oyun diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Oyunun fiyatı yüksek geldiği için biraz korsan oynadım ama bıraktım.Fiyatı indirime giderse orjinal alıp oynarım.Yada bilmiyorum bütçe ayırıp satın da alabilirim.Ciddi indirim görmez de yeni oyun diye...
    Oyun kötü değil ama iyi de değil. Parasını çok hak etmiyor bana göre. Şimdiye göre dandik spintires bile daha çok keyif veriyor şahsen. Oyunun o raw, sade yapısını özlüyorum.
  • Saçma sapan level sistemiyle uğraşıp basit bir lastik için asırlarca 10 level'ı beklemek istemeyen arkadaşlar için aşağıdaki linki bırakıyorum bütün araçları ve parçaları açıyor level kasmak zorunda kalmıyorsunuz yalnız aşağıda yorumlar kısmında DirtyRat nickli kişinin yorumunu okuyup dediklerini harfiyen yapmanız gerekiyor bilginiz olsun.

http://www.snowrunnermods.com/unlock-all-mod-v1-0/
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastStand

Saçma sapan level sistemiyle uğraşıp basit bir lastik için asırlarca 10 level'ı beklemek istemeyen arkadaşlar için aşağıdaki linki bırakıyorum bütün araçları ve parçaları açıyor level kasmak zorunda kalmıyorsunuz yalnız aşağıda yorumlar kısmında DirtyRat nickli kişinin yorumunu okuyup dediklerini harfiyen yapmanız gerekiyor bilginiz olsun.

oyunun içine etmek isteyenler ve oyunun mantalitesini bilmeyenler bu arkadaşın yaptığını uygulayabilir..

• kokpitten sürenler ayarlardan first-person camera fov ayarını 80 yapın.. bence bu haliyle görüntü daha güzel oluyor..
  • SnowRunner (2020) [ANA KONU]
  • Oyun harika gerçekten ben çıktığı günden beri başından kalkmadan oynuyorum. Spintires ve mudrunner ı falan unutun bu bambaşka bir seviye olmuş gerçekten.

Grafikler, araç modellemeleri, kokpit vs tek kelime ile şahane. Araç çeşitliliği yeterli modifikasyon çok tatmin edici. Yeni görev sistemi de çok başarılı olmuş. Özellikle Alaska gecelerinde insanın kamyondan çıkıp sigara yakası bile geliyor

Harita büyüklüğü hakkında şunu örnek vereyim çıktığı günden beri sürekli oynamama rağmen rusya map ine hiç gitmedim. Michigan ve alaska da gitmediğim yerler bile var siz tahmin edin artık map in büyüklüğünü..

Sim seven herkesin favori oyunu olacaktır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 8 Mayıs 2020; 19:24:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastStand

Saçma sapan level sistemiyle uğraşıp basit bir lastik için asırlarca 10 level'ı beklemek istemeyen arkadaşlar için aşağıdaki linki bırakıyorum bütün araçları ve parçaları açıyor level kasmak zorunda kalmıyorsunuz yalnız aşağıda yorumlar kısmında DirtyRat nickli kişinin yorumunu okuyup dediklerini harfiyen yapmanız gerekiyor bilginiz olsun.

quote:

1. Navigate to the folder “\SnowRunner\en_us\preload\paks\client” (location will depend on where you installed the game)
    2. Find the file “initial.pak” and make a backup of the file (very important so you can restore if you mess this up)
    3. Right click the file and choose “open with” and choose WinRar from the list (WinRar will probably not be on the the list so you will probably have to scroll down the list and click “look for another app on your PC” just navigate to WinRar’s install location)
    4.The WinRar window will open with the files contents and show 3 folders (media, project and ssl_cache) Double click the “media” folder then doible click the “classes” folder. You should now see a long list of folders.
    5. Take the 6 folders from the “Unlock All” mod and drag them into this WinRar window, a window will pop up just click ok.
    6. Close the WinRar window.

O yorumuda ekleyim tabi oyun zevkini bozar ama fazla vakti olmayıp yinede oynamak isteyenler için lazım böyle birşey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

quote:

1. Navigate to the folder “\SnowRunner\en_us\preload\paks\client” (location will depend on where you installed the game)
    2. Find the file “initial.pak” and make a backup of the file (very important so you can restore if you mess this up)
    3. Right click the file and choose “open with” and choose WinRar from the list (WinRar will probably not be on the the list so you will probably have to scroll down the list and click “look for another app on your PC” just navigate to WinRar’s install location)
    4.The WinRar window will open with the files contents and show 3 folders (media, project and ssl_cache) Double click the “media” folder then doible click the “classes” folder. You should now see a long list of folders.
    5. Take the 6 folders from the “Unlock All” mod and drag them into this WinRar window, a window will pop up just click ok.
    6. Close the WinRar window.

O yorumuda ekleyim tabi oyun zevkini bozar ama fazla vakti olmayıp yinede oynamak isteyenler için lazım böyle birşey.

Alıntıları Göster
    Full çamurlu haritalarda asfalt tekeriyle başlatmak bana mantıklı gelmedi

• üstüne bir de tekerleklerin neredeyse hiç kirlenmemesi de ayrı bir eksi. daha önceki oyunlarda tekerlek çamurlanıyordu tekerlekler rezil bir hale geliyordu ama bunda o efekti hiç becerememişler. sanki hiç kirlenmemiş çamura girmemiş gibi duruyor.
  • Benim ilk denemem oldu bu oyun türü görev harita mekanızmasını çözemedim boşuna noktadan noktaya gittim sinir oldum iade ettim oyunu neyse fling trainer ilaç gibi geldi sınırsız yakıt ve oyun hızını arttırma olayı çok rahatlattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 10 Mayıs 2020; 22:47:22 >
  • yakıt olayını nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar? refuel var ama yanına araç çekmek ölüm zaten. 2.yerdeki koca haritada 1 tane benzinlik var zaten. git gel bitiyor yakıt
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.