Şimdi Ara

Snopy Rampage SN-R3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
25.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar kullaklik alicamda Snopy Rampage SN-R3 47 tl guzelmi rahatmi ses rahat duyulup konusuluyormu simdiden tesskkürler.
     Snopy Rampage SN-R3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben bu kulaklığın sn r5 olan modelini aldım ve sana şu kadarını söyleyeyim ben snopy gibi bir firmadan böyle birşey hiç beklemezdim inan bana hayatımda hem bu kadar ucuz hemde bu kadar kalite bir kulaklığa rast gelmedim ses ve bas birbirleriyle çok iyi bir uyum içinde ve sesi en yükseğe açtığında bile bozulmuyor ve sesi yüksek ve kaliteli artı benim cretive fatalty 1 ve senheiser hd 202 kulaklığım vardı bu 200tl ye yakın olan kulaklıklar bu kulaklığın yanına bile yaklaşamadı ben bu kulaklığın 300 - 400 tl lik kulaklıklardan bir farkı olmadığına inanıyorum ama bu sn r3 modelini bilmiyorum alacaksan benim aldığım sn r5 olan modeli al ucuzlukcu.com da ucuz 60tl civarında artı kapıda ödeme var
  • dün aldım,, sesler çok iyi,, malzeme kalitesi de üst düzey 8/10 alır....
    mikrofon demene şansım olmadı.... bu fiyata alınır,, gerçektende 150-200 tl lik kulaklık hissi bıraktı...
    usb olmasını isterdim, jaklar bozulur diye korkuyorum fakat kablosu kaliteli görünüyor...
    kulaklık kısmı rahatsız edici değil, dün uzun kullanımda deneyemedim, çokta konforlu olmayabilir...
  • http://www.ucuzlukcu.com/urunler/snopy-rampage-sn-r5-siyah-mavi-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-tkzyr/
    bu ürün ise en mantıklısı gibi görünüyor.... önceden görsem bunu alırdım... seçim sizin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

http://www.ucuzlukcu.com/urunler/snopy-rampage-sn-r5-siyah-mavi-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-tkzyr/
    bu ürün ise en mantıklısı gibi görünüyor.... önceden görsem bunu alırdım... seçim sizin...

ben ilk başta snr3 ü düşünmüştüm vatanda 47tl idi dedim sonra bu kulaklık ne ayak biraz araştırayım dedim baktımki sonra snr5 olan modelini gördüm şekli tasarımı çok hoşuma gitti neyse 60tl verdim aldım ama iyikide almışım. yalnız ben snr3ü bilmiyorum nasıl acaba arkadaş iyi diyor ama snr5 modeli direk aşmış oyunda filmde artı müzikte ses performansı muazzam

• Rampage markası ile firma gaming üzerine büyük bir çıkış yaptı gaming kulaklıkları r1-r2-r3-r4-r5 seri ile gidiyor bütçeye doğru yükseliyor r5 i bende kullanıyorum çok kaliteli ve kullanışlı pişman olacağınızı hiç düşünmüyorum genel olarak r serisine de vatandan baktım hepsi de güzel ürünler biraz araştırıp ürünler hakkında yorumları görürürsunuz ve bulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floki Vilgerdarson

Rampage markası ile firma gaming üzerine büyük bir çıkış yaptı gaming kulaklıkları r1-r2-r3-r4-r5 seri ile gidiyor bütçeye doğru yükseliyor r5 i bende kullanıyorum çok kaliteli ve kullanışlı pişman olacağınızı hiç düşünmüyorum genel olarak r serisine de vatandan baktım hepsi de güzel ürünler biraz araştırıp ürünler hakkında yorumları görürürsunuz ve bulursunuz

Bugün vatandan R3 ve R4 ü deneme şansım oldu.. Fakat nedense bana r3 ün ses dengesi daha iyi gibi geldi..

Eksi yanı ise usb bağlantısı yok r3 ün.. Vatanda r5 modelini göremedim ama internette bakındım biraz..

Acaba R3 VE R5 i kıyaslarsak nasıl bir sonuç olur ?

R5 in tasarımı bana abartı geldi yani üstteki kablolu yapısı falan.. R3 daha sadece duruyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: samur123

quote:

Orijinalden alıntı: Floki Vilgerdarson

Rampage markası ile firma gaming üzerine büyük bir çıkış yaptı gaming kulaklıkları r1-r2-r3-r4-r5 seri ile gidiyor bütçeye doğru yükseliyor r5 i bende kullanıyorum çok kaliteli ve kullanışlı pişman olacağınızı hiç düşünmüyorum genel olarak r serisine de vatandan baktım hepsi de güzel ürünler biraz araştırıp ürünler hakkında yorumları görürürsunuz ve bulursunuz

Bugün vatandan R3 ve R4 ü deneme şansım oldu.. Fakat nedense bana r3 ün ses dengesi daha iyi gibi geldi..

Eksi yanı ise usb bağlantısı yok r3 ün.. Vatanda r5 modelini göremedim ama internette bakındım biraz..

Acaba R3 VE R5 i kıyaslarsak nasıl bir sonuç olur ?

R5 in tasarımı bana abartı geldi yani üstteki kablolu yapısı falan.. R3 daha sadece duruyor..

R5 i vatanda bende göremedim ben ucuzlukcu.com dan aldım tabiki tasarım kişiye göre değişir fakat ben r5 in oturuşu rahatlığı daha iyi geldi tabiki ses dengeleri ile alakalı bir test yapmadım fakat r5 in ses kalitesi iyi ama dediğiniz gibi r5 in kablosu kalın baya bi yandan iyi bi yandanda abartı geldi banada ama r3 ün kablosu farklı mı onu bilmiyorum

• Arkadaşlar tam Logitech G230 almaya karar vermiştim ki bu Rampage SN-R5 i gördüm ve şekli de çok hoşuma gitti
    Sizce hangisini almalıyım kararsızım.
    Açıkçası çokta para verme taraftarı değilim kulaklığa ama bu zamana kadar aldıklarım beni yıldırdı özellikle mikrofonları
    Aradığım üç kriter var
    1- Kulağımın dışında kalıcak kulaklığın süngerleri kulağımı kapsayacak, böylece çok uzun kullanımlarda çok rahat oluyor.
    2- Bass dedin mi akan sular durur, o yüzden bass ın kaliteli vurması lazım.
    3- Ses hassasiyeti iyi olucak oyun oynarken ayak seslerinin önden mi yandan mı arkadan mı geldiği seçilebilecek

Bu beklentileri sağlıyor mu acaba R5 kullanan arkadaşlar bi aydınlatabilir mi beni
    Eğer karşılıyorsa hiç fazla para vermeye gerek yok ve ayrıyetten tasarımı gerçekten çok hoş
  • denvermusa kullanıcısına yanıt
    kardeş ben bu sn r5 olan kulaklığı 1 aydır kullanıyorum sana şu kadarını söyleyeyim cretive fataly 1 ve senheiser hd 202 den kaliteliyse o senin 100 liralık logitech kulaklığından kat kat daha kalitelidir. birde dikkat edersen millet sn r3e kaliteli diyor ancak ben direk sn r5 diyorum bu kulaklık fiyat performans ürünü bir kulaklık alırsan pişman olmazsın ama paran varsa 300 - 400tl direk asus orion proyu al çünkü bende param olduğunda orion pro veya echelon yada Thermaltake Tt eSPORTS Cronos alacağım bu saydığım üç kulaklıkta dehşettir ama paran varsa. paran yoksa yada 100 - 150 tl bütçenle alacağın kulaklıktan pek birşey bekleme o yüzden sn r5 direk al hiç düşünmeden hem ucuz hemde çok kaliteli
  • Dün gece siparişini verdim zaten gittigidiyorda buldum uygun fiyatlı. İlk başta düzgün bi sitede satışını bulamadım R5 in ondan tereddütte kaldım. R3 R4 her yerde var R5 yoktu. Sitelere güvenemediğimden çekinmiştim. Aynı satıcıyı GG de görünce hemen aldım. 8 yıldır Skypal kullanıyorum. ilki 5 yıl dayandı 2. 3 yılda teklemeye başladı. Hopallörleri çok iyi ama mik kısmı hemen bozuluyor skypal'ların :(

SN-R5
    Ürün an itibari ile elime ulaştı.
    Kulakları tam kapsıyor. Uzun Kullanım için harika.
    Ses Kalitesi kesinlikle G230 le kafa kafaya yarışır.
    Parça Kalitesi gayet tatmin edici düzeyde.
    Baya bi büyük, şantiyelerdeki çalışanların taktığı gibi bişi baya baya.
    Bass derin ve güçlü beyni yormuyor aşırı ağır değil, az da değil ek özelliklerle güçlendirme ihtiyacı hissedecek. Tam kıvamında. (Max sesde kulaklık titriyor)
    Usb ucu da bağlanınca hoş bir ışıklandırması mevcut.
    Yükseklik ayarlaması otomatik kafanıza geçiriyorsunuz o kendisi esniyor. Uzundu kısaydı iki saat kafanıza göre ayarlamıyorsunuz.
    Mikrofonu azıcık fazla hassas gürültüleri çekiyor. Ama bunu kolaylıkla ses kartınızın ayarlarından Echo, Noise vb. ayarlarından ince ayar yapabilirsiniz. Ben ise eski mikrofonumun süngerini üzerine geçirerek bu sınıntıyı hallettim.

Bu Kulaklıkla beraber Razer Surround Pro programını kullanıyorum. Sanal bir ses kartı desteği sağlıyor bana ve onboard ses kartlarında özellikle ucuz modellerde %100 e kadar ses kalitesini iyileştirdiğini bizzat kendim garanti ederim.
    İkisini birlikte kullanınca ve ya iyi bir ses kartı ile kullanınca kulaklık kesinlikle 3 rakamlı abileriyle kafa kafaya yarışır.

Cep telefonunda denedim ondada verim çok iyi şekilde adamlar yapmış arkadaş.

Denediğim müzik :http://www.youtube.com/watch?v=yxzb_dfoR5U

Uzun lafın kısası X7 Mouse serisi gibi değeri anlaşılıp piyasada daha üst yerlere çekilmeden bir tane stoklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denvermusa -- 4 Kasım 2014; 20:21:38 >

• Ben r4 ve r5 serilerinin mikrofonu asbit olduğu için r3 modeleini seçtim. Mikrofon gözüme ilişiyordu dikkatimi dağıtıyordu..
  • Kesinlikle R5 i tavsiye ederim. Önce bir deneyin öyle karar verin. Ön yargılı olmamak lazım
  • Arkadaşlar SN-R4 almayı planlıyorum 67 tl ye sizce 30 lira daha fazla verip SN-R5 almaya değer mi ? Birde kablo uzunluğu ne kadar hiçbir yerde yazmıyor :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheApproachingCurve

Arkadaşlar SN-R4 almayı planlıyorum 67 tl ye sizce 30 lira daha fazla verip SN-R5 almaya değer mi ? Birde kablo uzunluğu ne kadar hiçbir yerde yazmıyor :S

netten 67 tl ye SN-R5 alabilirsin 30 lira daha vermene gerek yok yani
  • Bugün aldım kulaklığı kesinlikle tavsiye ediyorum. Fiyatının üstünde bir performansı var. Mikrofon gayet güzel ve net ses kaydı yapıyor. Kulaklık ise gayet net ve basslar çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıbogan190

Bugün aldım kulaklığı kesinlikle tavsiye ediyorum. Fiyatının üstünde bir performansı var. Mikrofon gayet güzel ve net ses kaydı yapıyor. Kulaklık ise gayet net ve basslar çok iyi.

Hocam sizde ki hangi model acaba?

Aldığım sn R5 modeli benim elime dün ulaştı. Kulaklık olarak fena değildi ama mikrofonda bir problem olduğu için bu gün kargoyla iade gönderdim.

Mikrofondan bıııız şeklinde sürekli bir ses gidiyor karşı tarafa. Bütün modellerde olan bir şey mi bu yoksa benim cihazımda mı bir problem vardı

• Mineral kullanıcısına yanıt
    Hocam benim mikrofonda herhangi bir sıkıntı yoktu. bugün sizin dediğiniz gibi bir cızırtı oldu. bizim ufaklık bilgisayar ayarları ile oynamış sanırsam ayar yapınca mikrofon düzeldi. benim elimdeki model snopy rampage sn-r3. keşke bi ayarlarla oynasaydınız. cidden snopy den beklenmeyecek bir kalite.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıbogan190

Hocam benim mikrofonda herhangi bir sıkıntı yoktu. bugün sizin dediğiniz gibi bir cızırtı oldu. bizim ufaklık bilgisayar ayarları ile oynamış sanırsam ayar yapınca mikrofon düzeldi. benim elimdeki model snopy rampage sn-r3. keşke bi ayarlarla oynasaydınız. cidden snopy den beklenmeyecek bir kalite.

Hocam iki bilgisayarda denedim. İkisinde de sorun böyleydi. Nasıl bir ayar yapmam lazımdı ki? Biraz kurcaladım ayarları ama düzelmedi
  • bende sn r5 var 2 ay oldu heralde ses kalitesine bişey diyemem gerçekten iyi ama kafası büyük olanlar almasın bile diyebilirim çünkü uzun kullanımda benim kulaklarımı çok sıkıyor bazen kulaklığı çıkarınca kulaklarım acıyyor neredeyse bu yüzden tavsiye etmem eğer ki kafanız büyükse
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.