Şimdi Ara

Snopy Rampage SN-R2 Nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yaklaşık 30 Tl Kulaklık Kullanan Var mı Acaba F/P Olarak Güzel Görünüyor Kullanan Varsa Memnun Olup Olmadığını Söyliyebilir mi Acaba birde R2 ile R3 arasında Kaldım R3 ün mikrofonu çok uzak kalıyor ve sadece aşağı yukarı yönlendirilirken R2'nin kulakluğu oynar başlıklı ve sağa sola yukarı aşağı oynayabiliyor ikisinide karşılaştırırsanız sevinirim

• hocam eski bir counter strike oyuncusuydum çok değişik kulaklıklar kullandım zamanının plantronics ve sennheiserin özellikle o zamanların en iyi oyuncu kulaklıklarıydı. tekrar cs go ya başladım ve kulaklık olarak rapmage sr2 aldım gerçekten oyun için çok kaliteli ses dinleme olayı. malzeme için aynısını söyleyemiyecem ama fiyatı çok uygun bence 200 300 tl verip küçük bir hata sonucu bozup kullanamyacağınız kulaklıklar yerine bu fiyata bunu alın
  • Hocam SN-R2 aldım kesinlikle çok kaliteli mikrofonu çok net bass süper 200 tl lik kulaklıklarla yarışır alan pişman olmaz kesinlikle ben önceden açmıştım cevap olmadı bende aldım memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bugün vatan pc ye gittiğimde r3 alacaktım aslında ama kalmamış maalesef 56 tlydi fiyatı. Sonra r1 le r2 yi gördüm.R1 süngeri daha küçüktü o yüzden 2 TL daha ucuz olan r2 yi aldım.Ama cihaz hoşuma gitti 34 e aldım fiyatına göre çok iyi.Snopy kedi olalı fare tutmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim ben aldım 1 saat sonra götürdüm geri verdim şimdi onun yerine Rampage R-4 Alacağım . Kesinlikle önermem. Ses kalitesi iyi ama mikrofonu berbat.
  • Mikrofonu çok iyi ses kalitesi eh işte. Ama 6-7 ay oldu alalı kablo temassızlık yapıyor garantiye götüreceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel ürün kardeş tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.