Şimdi Ara

Sniper Elite V2 Ses Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
16.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Sniper Elite v2 İndirdim Oyuna girişte Rebilion yazıyor ses efektleri var ama menü kısmıdna ve oyunda hiç bir ses efekti yok yardımcı olabilirmisiniz ?

• bende de aynı dert var yardımcı olurmusnuz
  • arkadaşlar nasıl bir sorundur 3 saatir uğraşıyorum bir türlü çözemedim
  • arkadaşlar yardımcı olcak yok mu :D
  • Bilgisayarınızın ses ayarlarına bakın veya yeni ilaç atın.
  • ses yazılımınızı güncelleyin (realtek vb.) belki düzelir.
  • C:\Program Files (x86)\Rebellion\SniperEliteV2\redist\DirectX Direct X iptal etiysen çalışmaz tabi dx kur oyunun içinde olması gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

C:\Program Files (x86)\Rebellion\SniperEliteV2\redist\DirectX Direct X iptal etiysen çalışmaz tabi dx kur oyunun içinde olması gerekli

aynı sorun bendede olmustu arkadasın dedıgı gıbı yaptım düzeldi sizde öyle yapın düzelicektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PEGABRK

quote:

C:\Program Files (x86)\Rebellion\SniperEliteV2\redist\DirectX Direct X iptal etiysen çalışmaz tabi dx kur oyunun içinde olması gerekli

aynı sorun bendede olmustu arkadasın dedıgı gıbı yaptım düzeldi sizde öyle yapın düzelicektir.

teşekkürler kardeşim
  • bende de wardı aynı sorun baktım olmuyor zaten demo kısadı dıyerek ten ses sornlu oynadım ama oyun super :)
  • quote:

Ses gelmeme problemi bende de vardı, arkadaşın önerisiyle problem çözüldü. Teşekkür ederim...
  • Sorun Çözümü başarılı. Konu Başlığına çözüldü yazısı eklerseniz iyi olur...
  • SE V2 multiplayer oynarken ekran %50 bulanıklaşıyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim
  • Sorun çözüldü.Teşekkürler...
  • İşe yaramadı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxNikitosxXx

İşe yaramadı :S

Options > Audio diye bi seçenek varsa bak hepsini sona al
    eğer olmazsa oyunun çözünürlüğünü düşür yada window moda al
  • Saol ama işe yaramadı :\
  • Arkadaşlar ben oyunu indirdim çalışırdım ses yoktu ve Oyunun Klasörlerinde yani kurulu olduğu yerde REDİST diye bir dosya var onun içindede
    VC ve DLLCHECK VE DİRECT X VAR BUNLARI 3ÜNÜDE YÜKLEYİN SORUN DÜZELECEKTİR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer_b

quote:

Ses gelmeme problemi bende de vardı, arkadaşın önerisiyle problem çözüldü. Teşekkür ederim...

Ben bu oyunu sessiz bitirdim lan ilk çıktığında o kadar sardıki çıkıp ses sorunu diye yazacak zamanım olmadı sorun bu şekilde çözülüyor teşekkür ederiz:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.