Şimdi Ara

Sniper Elite 3 için 5 Dakikalık Oyun içi Video (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neden bunlar oyun çıkarmaya devam ediyor merak ediyorum.Kim oynuyor acaba bu çöp seriyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

Neden bunlar oyun çıkarmaya devam ediyor merak ediyorum.Kim oynuyor acaba bu çöp seriyi.

Türünün tek örneklerinden biri sniper hastaları beğeniyor ve seri hiçbir zaman çöp olmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIKICI + yapay zeka 0 gene.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yapay zekayı tost makinasında kodlamıslar :D
  • Birinci oyun fena sayılmaz ama ikinci oyun tam bir çöptü. Bu oyunu savunan ve beğenen arkadaşlar haklı olarak piyasadaki iki, üç Sniper oyunundan biri olmasından dolayı seviyor ama ikinci oyun tam bir rezaletti bunu kabul etmek lazım. Dandik yapay zeka sayesinde gizliliğe hiç gerek yoktu ikinci oyunda en zor ayarda koskoca Alman askeri kampına her yere sıka sıka gittiğimi hatırlarım ve bunu iyi bir oyuncu olduğumdan dolayı değil yapay zekanın salaklığı sayesinde yaptım. Rebellion uzun süredir adam gibi oyun yapamıyor ama yine merakla bekliyoruz umarım gelişmiş bir yapay zeka ve zor bir oyun yapısı ile gizli ilerlemeye ve silahımızı dikkatli kullanmak zorunda kalırız.
  • 2 yi oynamadım 1 çok severdim iyi oyundu ps4 3 alıcam bencede inşallah yapay zeka iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan Unlu

Gayet iyi görünüyor. Sniper elite v2'yi daha oynayamadım şöyle 7 dolara felan inse alıcam bir steam kampanyası ile.. 29 dolar çok fazla.

Fiyatı uygun key siteleri var kardeşim kampanya dediğin sadece silahlar g43 bile zaten listede var ve en iyisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Birinci oyun fena sayılmaz ama ikinci oyun tam bir çöptü. Bu oyunu savunan ve beğenen arkadaşlar haklı olarak piyasadaki iki, üç Sniper oyunundan biri olmasından dolayı seviyor ama ikinci oyun tam bir rezaletti bunu kabul etmek lazım. Dandik yapay zeka sayesinde gizliliğe hiç gerek yoktu ikinci oyunda en zor ayarda koskoca Alman askeri kampına her yere sıka sıka gittiğimi hatırlarım ve bunu iyi bir oyuncu olduğumdan dolayı değil yapay zekanın salaklığı sayesinde yaptım. Rebellion uzun süredir adam gibi oyun yapamıyor ama yine merakla bekliyoruz umarım gelişmiş bir yapay zeka ve zor bir oyun yapısı ile gizli ilerlemeye ve silahımızı dikkatli kullanmak zorunda kalırız.

Sen heralde oyunu en kolay levelde oynamışın.En zor levelde oynasaydında hayatta kalabilseydin görürdün ozaman.Bütün oyunlarda tek başına gidiyorsun,ozaman hepsi saçmamı?

• quote:

Neden bunlar oyun çıkarmaya devam ediyor merak ediyorum.Kim oynuyor acaba bu çöp seriyi.

Allah aşkına oynadığın ve beğendiğin oyunları bir yazsana görelim.Senin oynadığın oyunlar çöp olmasın heaa!!!
  • 2.dünya savaşı oyununda grafikten çok sağlam bir hikaye isterdim(Amerikalıların kahraman olup diğer milletlerin ezik olduğu oyunlardan bıktım artık)

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Allah aşkına oynadığın ve beğendiğin oyunları bir yazsana görelim.Senin oynadığın oyunlar çöp olmasın heaa!!!

Seçici insanımdır her oyunu oynamam.DLC'lerine kadar oynadığım ve gerçekten beğendiğim oyunlardan birkaç örnek : Batman serisi, Deus Ex serisi, Max Payne serisi, tüm GTA serisi (Hatta şu anda GTA 3'ü tekrar bitiriyorum piyasada oynamaya değer başka oyun olmadığı için), Dead Island gibi...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.