Şimdi Ara

Snapdragon 835'li Samsung Galaxy S8+ benchmark testinde göründü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
2.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek çekirdekte hala kral A serisi Apple işlemciler..

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    çekirdek sayısı arttıkça tek çekirdek performansı düşer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşeyi geçin, ÜLKE EKONOMİSİNİ ÇÖPE ATMAYIN !!!! Bu yeni diye lanse edilenlerin inanın diğerlerinden farkı yok. Bırakın şu firmalara para aktarmayı , en az 2 sene elinizdekilerle idare edin rica ediyorum. Ülkemizin ekonomik durumu iyi değil dostlar. Bu şekilde savurgan olmamalıyız. Boş verin bunu S10 alırsınız. Lütfen ciddiye alın yazdıklarımı. Bende S7 sahibiyim ama yeter. Çok Samsung alan olacaktır, en azından bizim forum biraz bilinçli hareket etsin istiyorum. Tepkimi bu şekilde yazarak size iletmeye çalıştım. Tabiki takip edin teknolojiyi, çekirdekler , süratler falan ama almayın artık elinizdekilerle zaman geçirin lütfen. Rahatsızlık verdiysem affola.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

quote:

Orijinalden alıntı: cngzmls

Üst düzey bir telefon alacak olsam Note 8'i beklerdim. Samsung, Note 7 faciasını unutturmak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Çift arka kamera, 6 gb ram, çok iyi bir ön kamera, büyük bir batarya vb. özellikler ile gelmesini bekliyorum.

Aynı kanıdayım

Ben de aynı fikirdeyim hatta çok istiyorum da, parası

• Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    Hayır düşmüyor. A9 işlemcisi dual-core ve tek çekirdek puanı 2500 iken A10 işlemcisi quad-core ve tek çekirdek puanı 3488. Gördüğün gibi çekirdek sayısını artırıp performansı artırabilenler var. Apple yapabilip Samsung'un ve Qualcomm yapamıyorsa bu onların beceriksizliğinden başka bir şey değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    evet olamayacak bir şey değil. Doğrudur. Ama çekirdek sayısı arttıkça tek çekirdek performansı düşer. Bu da doğrudur. Apslein bir başarısı o. Ben sadece çekirdek sayısı artınca tek çekirdek performansı düşer dedim.

• GSMA, Galaxy S7 edge’i 2016’nın en iyi telefonu seçtikten sonra MWC 2017’de tanıtılan yılın yeni en iyi telefonunu da belirledi. Sony’nin yeni nesil tepe modeli Xperia XZ Premium MWC 2017 etkinliğinde tanıtılan en iyi akıllı telefon ödülüne layık görüldü.

Yeni nesil tepe modeli sahip olduğu teknik özellikler itibariyle göz doldurmayı başarıyor. 5.5 inç büyüklüğünde 4K HDR 3840 x 2160 piksel çözünürlüklü IPS LCD ekran ile donatılan telefona sekiz çekirdekli Snapdragon 835 işlemcisi güç veriyor.
    Snapdragon 835'li Samsung Galaxy S8+ benchmark testinde göründü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 3 Mart 2017; 14:21:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşte tarafsız gerçek yorum

• Olduk olmadık firmalarla birlikte kampanya düzenleyip müşterisini mağdur eden Samsung' tan bundan sonra çöp satın almam. Böyle bir işe kalkışıp firma imajının insanların gözünde nereye geleceğii hiç düşünmediler sanırsam. Yazık!

• sony baştan kaybeder altta üstteki boşluklarla samsung ve lgyle baş edemez.

• Emekli promosyonumu aldım sota'da telefonu bekliyorum.
    Gelsin, bascam promosyonu alcam telefonu koycam masaya fakirler kıskansın.

• sony ve apple in tasarım işine ciddi el atması lazım , rakip firmalar %80-%90 ekran kasa oranı seviyelerinde telefonlar üretiyorlar .
    insanlar artık en ufak kasada en büyük ekran deneyimini yaşamak istiyor.
    Açık söyliyim sony ve apple in çerçevelerini gördügüm an özelliklerine bakma gereksinimi duymuyorum.

samsung tarafında da note 8 i beklemek daha mantıklı olacaktır , asıl yenilikler note 8 ile gelecek.
    rakip firmalarında spen li telefonlar üretmesi gerek , onun dışında note serisi haricinceki hiç bir telefon beni heycanlandırmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 4 Mart 2017; 8:52:42 >
  • S7 edge ne zaman incelesem hantal ve çirkin bi arayüzü vardı zamanlada şişiyor sistem o yüzden iphone 7 tercih ettim çok memnunum

S4 5s g3 kullandım 5s en iyisiydi ve bu 3 telefonu sıfır almıştım

En s4 ve g3 çeşitli sıkıntılar çıkardı şiştiler

• quote:

Orijinalden alıntı: PresidentBerke

S7 edge ne zaman incelesem hantal ve çirkin bi arayüzü vardı zamanlada şişiyor sistem o yüzden iphone 7 tercih ettim çok memnunum

S4 5s g3 kullandım 5s en iyisiydi ve bu 3 telefonu sıfır almıştım

En s4 ve g3 çeşitli sıkıntılar çıkardı şiştiler

Muahahahahahhaa kullanmamışsın bile telefonu bide sıkıyorsun berkecan kardes. S7 de şişme falan yok ve kamera ekran pil ram kablosuz sarj hızlı şarj gibi hemen hemen her konuda iphone 7 ni tokat manyağı yapar. Ben 7 de 7 plusta kullandım iPhone'un en dandik serisi 7 serisi olmuştur

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    He canım he

Size laf anlatmakla malum kesim teyzelere laf anlatmak aynı şey.

Neyse para senin paran hangisi mutlu ediyosa onu kullan

• Yıllardır Lg'ye laf atan Samsung kesimi s8 hakkında ne düşünecek merak ediyorum. Zira Telefon samsung'dan çok lg kokuyor. Abartı fiyatı olmazsa güzel telefon

Apple A9 2 çekirdekti, A10 4 çekirdek.

2 çekirdeği neden ekledi? Enerji tasarrufu için. 8 çekirdek diye kestirip attığınız şeyin 4'ü zaten oraya enerji tasarrufu için konmuş durumda.

Burda yıllar önce big.LITTLE'ın ne olduğunu anlatmaya çalıştığımda burda itiraz eden Qualcomm ve Apple fanları şimdi ortalarda gözükmüyor. İkisi de bu uygulamaya döndü. Demek ki ARM haklıymış.

Son kullanıcı için OnePlus 3T, iPhone 7 kadar hızlı.

Hala çekirdek sayısında bahsediyorsunuz. Apple daha az malzeme kullanarak daha çok iş çıkarmıyor. Bunlar meyve çekirdeği değil. Birinde 2 var, diğerinde 8 var meselesi değil. Öyleyse 4 kat az malzemeyle Apple işi götürüyor diye düşünüyorsunuz herhalde.
  • Snapdragon 820 yi kaç kişi gördü ki....
    835 den kaç puan falan aldı bize ne...
    MİLLETİ KANDIRDILAR KENDİ EXYNOS İşlemcilerİ ile mali gpu lar la...
    Türkiyede ve Avrupa pazarına snapdragon sürmüyor samsung ...
    Sadece ABD...
    bi daha almam samsung....

• bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Mate 9 al

• quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Apple A9 2 çekirdekti, A10 4 çekirdek.

2 çekirdeği neden ekledi? Enerji tasarrufu için. 8 çekirdek diye kestirip attığınız şeyin 4'ü zaten oraya enerji tasarrufu için konmuş durumda.

Burda yıllar önce big.LITTLE'ın ne olduğunu anlatmaya çalıştığımda burda itiraz eden Qualcomm ve Apple fanları şimdi ortalarda gözükmüyor. İkisi de bu uygulamaya döndü. Demek ki ARM haklıymış.

Son kullanıcı için OnePlus 3T, iPhone 7 kadar hızlı.

Hala çekirdek sayısında bahsediyorsunuz. Apple daha az malzeme kullanarak daha çok iş çıkarmıyor. Bunlar meyve çekirdeği değil. Birinde 2 var, diğerinde 8 var meselesi değil. Öyleyse 4 kat az malzemeyle Apple işi götürüyor diye düşünüyorsunuz herhalde.

Arayuzlerde enerji cekirdekleri takila takila kullaniyorsun. Napiyim ben oyunu. Ben oyun oynamiyorum. Enerji cekirdekleri arayuzde takiliyor. Tek kelime ile vasatlar.

İp7 de bile ayarlara girince yada farkli yerlere girip asagiya kaydirmaya calisinca takila takila iniyor asagiya. Hatta test ettim ip se ayni surumde takilmiyor bile.

Sanki cok fark varda. Enerji cekirdekleri olmayan eski snapdragon islemcilerde 3000bin mah ile yine ayni ekran saatlerini aliyorsun. Hicbir farki yok. 3bin mah. Bugunde ayni ekran surelerini veriyor. 3sene oncekide ayni ekran sureleri.

Enerji cekirdekleri koca bir fos.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.