Şimdi Ara

Smart TV'ye kablosuz görüntü aktarımı ( altyazı sorunu )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Skifta uygulamasıyla telefonun içindeki videoları dlna destekli Televizyonda kablosuz izleyebiliyorum ama harici altyazıları bir türlü göstermiyor. (video ismi ile altyazı adını aynı yaptım) Bunun için bir ayar veya çözüm bilen var mı?

• Güncel
  • Video playerdaki ayarlardan Hardware Acceleration'u Software'e getirmen lazım. Altyazı sadece o şekilde aktarılıyor. Yani donanım gibi bi seçenek varsa yazılıma getireceksin onu.
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Televizyonun video playerında öyle bir seçenek yok. Telefondaki video playerları diyorsan; televizyona görüntü aktarabilmek için telefondaki video playerlar kullanılamıyor. Hiçbi video playerda öyle bir özellik görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavdegon

Televizyonun video playerında öyle bir seçenek yok. Telefondaki video playerları diyorsan; televizyona görüntü aktarabilmek için telefondaki video playerlar kullanılamıyor. Hiçbi video playerda öyle bir özellik görmedim.

Televizyonda değil. Normalde HDMI kabloyla görüntü aktarırken de altyazı görünmez, altyazı görünmesi için MXPlayeri BSPlayer ya da hangi video oynatıcıyı kullanıyorsanız onun ayarlarında yazılım desteği modu seçili olması gerekir. Bu şekilde altyazı TV'ye aktarılabiliyor. Siz Skifta uygulamasını kullanırken videolar telefonda açılmıyor mu?
    Hayır telefonda açmıyor, videoları sadece televizyonda oynatıyor. Bir videoyu çalıştırdığımda direkt tvde oynatmaya başlıyor.
  • quote:

Hayır telefonda açmıyor, videoları sadece televizyonda oynatıyor. Bir videoyu çalıştırdığımda direkt tvde oynatmaya başlıyor.

Skifta uygulamasını yükledim ve ben de baktım, aracı bir video player kullanmıyor ve ayarlarında da yazılım desteği ayarı bulunmuyor. Tahminen altyazı işini bu programla yapamazsınız.
    Kablosuz görüntü aktarmaya yarayan ve altyazılarıda gösterebilen alternatif bir program biliyormusun?
  • quote:

Kablosuz görüntü aktarmaya yarayan ve altyazılarıda gösterebilen alternatif bir program biliyormusun?

Xperia Rom'da direkt ekran yansıtma var. Onun dışında bildiğim program yok maalesef.
  • Ben kxplayer kullanıyordum ama altyazı çalıştırırmı bilmiyorum
    Bide mediashare diye bi prohram var onuda dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atp96 kullanıcısına yanıt
    kx player da altyazıları göstermedi Mediashareyi bulamadım google playde
  • Mediaserver imiş kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözum bulan var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.