Şimdi Ara

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok ) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
16
Favori
30.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mathews

Herkese merhaba, bu kamerayı gümrüğe takılmadan nerden alabilirim, yardımcı olur musunuz?

Bu kamerayı alma arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: legend_doctor

İlk aldığım smarnoo s1 de soyle bir problem var. Araç çalıştıktan sonra cakmaklıg bağlıyorum. Bazen hic açılmıyor çakmaklıktan çıkarıp takınca açılıyor sonra yada ürün üstündeki Power butonuna uzun basarak acıyorum. Bazen de arabayı çalıştırdıktan sonra çakmaklıya takıyorum kamera açılıyor hemen kapanıyor sonra yine açılıyor normal kayda başlıyor.

Çözümü ya da benzer problemi olan var mı?

Evet arada açmıyor sinir durum. Alıştım ama gözlemliyorum.

Ben de aynısını yaşıyorum. Kamerayı görüş alanımı engellemesin diye aynanın arkasına yerleştirmiştim. Artık alışkanlık oldu aracı her açışımda kayda başlayıp başlamadığını kumandadan ekranı açma tuşuna basarak kontrol ediyorum. Araç giderken eğilip bakmak çok sıkıntı oluyor. Eğer çalışmıyorsa kameranın sağındaki reset tuşuna basarak çalıştırıyorum.

Anladığım kadarıyla genel bir sorun bu. Bir güncelleme vs ile düzelebilir mi ki bu?

Kamera kayıt kalitesinden memnunum. Sadece bu olay canımı sıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

quote:

quote:

İlk aldığım smarnoo s1 de soyle bir problem var. Araç çalıştıktan sonra cakmaklıg bağlıyorum. Bazen hic açılmıyor çakmaklıktan çıkarıp takınca açılıyor sonra yada ürün üstündeki Power butonuna uzun basarak acıyorum. Bazen de arabayı çalıştırdıktan sonra çakmaklıya takıyorum kamera açılıyor hemen kapanıyor sonra yine açılıyor normal kayda başlıyor.

Çözümü ya da benzer problemi olan var mı?

Evet arada açmıyor sinir durum. Alıştım ama gözlemliyorum.

Ben de aynısını yaşıyorum. Kamerayı görüş alanımı engellemesin diye aynanın arkasına yerleştirmiştim. Artık alışkanlık oldu aracı her açışımda kayda başlayıp başlamadığını kumandadan ekranı açma tuşuna basarak kontrol ediyorum. Araç giderken eğilip bakmak çok sıkıntı oluyor. Eğer çalışmıyorsa kameranın sağındaki reset tuşuna basarak çalıştırıyorum.

Anladığım kadarıyla genel bir sorun bu. Bir güncelleme vs ile düzelebilir mi ki bu?

Kamera kayıt kalitesinden memnunum. Sadece bu olay canımı sıkıyor.

300 $ + modeller dışında incelediğim Çift kameralı modellerde sorunsuz cihaz denk gelemedi gitti, nerede ise 7-8 farklı çift kameralı cihazdan 1 tane süper çalışan yok

GEne bunada şükür eşimin aracında her gün aktif olarak kullanıyorum. Bir tek sabah ilk açılışa dikkat etmeli başka problem yaşatmadı. Arka kamera netliğinden de memnunum.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Bende de sabah ilk çalışmada oluyor bazen. Ama gün içinde tekrar olmuyor. Alıştım ben artık kamera çalışmadan harekete geçmiyorum artık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende de sabah ilk çalışmada oluyor bazen. Ama gün içinde tekrar olmuyor. Alıştım ben artık kamera çalışmadan harekete geçmiyorum artık :)

Evet bu aralar kusursuz açılıyor. Soğuk hava yaradı

Ara ara kayıt açmıyordu micro sd kart bozukmuş; garantiden değiştirdim kartı canavar

• Olgu hocam merhaba,

Xiaomi 70 Minutes Araç Kamerasını deneme imkanın oldu mu? Gayet güzel diyorlar onun için ancak senin görüşünü merak ediyorum.
  • şuanda satışta olmasa da 5 aydır sıkıntısız çalışıyor.maşallah diyelim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertungm09

Merhaba,
    Ürünü sipariş verdik ama bu saatte aklıma bir soru geldi. Bunu incelemelerde veya görüntülerde gördüğümü hiç hatırlamıyorum. Elinde bu üründen olan arkadaş veya Olgu Bey siz cevaplarsanız sevinirim.

GPS ile hız bilgisi video üzerinde işlenmiş olarak var ama ürün ile birlikte kurulan özel bir yazılım ile gps ile geçilen yolların bilgisini sanırım göremiyoruz değil mi?

Programı indirme Bağlantısı : Tıklayın

bu program link ten silinmiş.bende vardı ama şuan ulaşamıyorum.ulaşabileceğim bir link isim vs var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 16 Ocak 2018; 9:55:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertungm09

Merhaba,
    Ürünü sipariş verdik ama bu saatte aklıma bir soru geldi. Bunu incelemelerde veya görüntülerde gördüğümü hiç hatırlamıyorum. Elinde bu üründen olan arkadaş veya Olgu Bey siz cevaplarsanız sevinirim.

GPS ile hız bilgisi video üzerinde işlenmiş olarak var ama ürün ile birlikte kurulan özel bir yazılım ile gps ile geçilen yolların bilgisini sanırım göremiyoruz değil mi?

Programı indirme Bağlantısı : Tıklayın

bu program link ten silinmiş.bende vardı ama şuan ulaşamıyorum.ulaşabileceğim bir link isim vs var mı acaba

Buyrun :https://goo.gl/b4ifUU
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler,
    şimdilerde t652 popüler olsa da smarnoo s1 bizim ilk göz ağrımız.:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

çok teşekkürler,
    şimdilerde t652 popüler olsa da smarnoo s1 bizim ilk göz ağrımız.:))

Orası öyle canım kesinlikle

Eşimin aracında keyifle kullanıyorum.

Araç uzun süre çalışmamışsa sabah açılmıyor bazen, sadece açma tuşuna 1 kere dokunmak yeterli oluyor ( basılı tutmaya gerek yok ) cihaz 5 saniye içinde açılıyor.
  • Beyler gidip bu tarz kameralara bir ton para vermeyin. Aşağıda bağlantı paylaşıyorum 3 4 ay oldu mükemmel çekim ve sorun yok.

http://s.aliexpress.com/IveUJVfY?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

• Skandalek kullanıcısına yanıt
    Örnek kayıtları paylaşabilir misiniz?
    Ön kamera için kötü diyemem ama o arka kamera ile kaliteli ve işe yarayan görüntü elde edebileceğinizi sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

Örnek kayıtları paylaşabilir misiniz?
    Ön kamera için kötü diyemem ama o arka kamera ile kaliteli ve işe yarayan görüntü elde edebileceğinizi sanmıyorum.

Uygun bir zamanda paylaşmaya çalışırım.(aşağıya başka birisinin paylaştığı fotoğrafları paylaştım benimde aynı şekilde. Arka kamera hem Park için yardımcı hem de kayıt yapıyor) Arka kamerayı plakanın üstüne takmıştım. Tek sıkıntı plakaların ters okunması Gayet net okunuyor ama. 3 dk lik dilimler halinde kayıt edip doldukça eski kaydı siliyor. Ben çok memnunum. Görüntü kalitesi 720p. Tavsiye ederim
    Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 16 Ocak 2018; 11:12:48 >
    Ben de geri görüş kamerası olarak benzer bir cihaz kullanıyorum. Hatta etrafımda kullananlar arasında gördüğüm en kaliteli görüntüye sahip cihaz diyebilirim ancak yetersiz. 720P olması çok bir şey ifade etmiyor. Kbps veya mbps değeri önemli olan, görüntü sensörü de önemli. Bim de A101 de satılan araç içi kameralar da 1080P (full hd) görüntü kaydediyor ama büyük bir ekranda izlemeye çalıştığınızda hiç netliğin olmadığını görürsünüz, çünkü kbps değeri çok düşüktür. Sabit görüntüde çok fark hissedemezsiniz ama hareketli görüntüde kalite çok bariz ortaya çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

Ben de geri görüş kamerası olarak benzer bir cihaz kullanıyorum. Hatta etrafımda kullananlar arasında gördüğüm en kaliteli görüntüye sahip cihaz diyebilirim ancak yetersiz. 720P olması çok bir şey ifade etmiyor. Kbps veya mbps değeri önemli olan, görüntü sensörü de önemli. Bim de A101 de satılan araç içi kameralar da 1080P (full hd) görüntü kaydediyor ama büyük bir ekranda izlemeye çalıştığınızda hiç netliğin olmadığını görürsünüz, çünkü kbps değeri çok düşüktür. Sabit görüntüde çok fark hissedemezsiniz ama hareketli görüntüde kalite çok bariz ortaya çıkar.

Zaten hareketli görüntüde iyi olmasa tavsiye etmezdim. A101 ve Bim de satılanlar dandik hocam.

Peki, merakla bekliyorum. Mümkünse gündüz ve gece çekim örnekleri olsun. Hatta ham görüntüleri de incelemek isterim.
  • MATEGO XP1 kameram satılıktır arkadaşlar
    kamerayı araştırabilirsiniz forumda çok mevzusu geçmişti.
    Çok az kullanıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyblast

MATEGO XP1 kameram satılıktır arkadaşlar
    kamerayı araştırabilirsiniz forumda çok mevzusu geçmişti.
    Çok az kullanıldı.

Ooo Efsane cihaz
  • Gorseldeki bostaki kablo sizce ne ola ki?

Cihazin gps haric herseyi normal çalışıyor. Ekranda uydu işareti silik bir sekilde duruyor o kablo gps antenine mi gidiyor acaba ama nereye kaynaklayacagimi bilemedim :)

https://drive.google.com/file/d/10RAHIbv67Qcs43h9Pu39QyD5ooqY4kHs/view?usp=drivesdk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventkirca -- 23 Şubat 2018; 19:55:22 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.