Şimdi Ara

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok ) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
16
Favori
30.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim ekran sorunlu. Videosunu çektim telefonla.

Ekran beyazlıyor. Ekran temassızlığı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blindness -- 28 Ağustos 2017; 17:17:17 >
  • Öncelikle kimsenin savunucusu değilim bunu belirteyim.

Çok olmasa da ben de sıkıntılar yaşadım gearbest ile, ilk alışverişim/kameram sorunlu gelmişti üstelik ama düzgün bir yazışma ve dil ile sorunumu çözdüler. Gelmeyen ürünüm de oldu, parasını aldım.

Sorun yaşayan arkadaşlara bir sorum var;

Siteye durumu bildirdiniz ve uzun yazışmaları sonucu site size, "geri ödeme veya ürün değişikliğini kabul ediyorum ama geri göndermeden önce bize geri gönderim masrafını söyler misiniz? " diye (geri ödeme tutarını da belki üstlenecek, durum henüz net değil ) cevap yazdığında ne yaparsınız?

Bundan daha fazla ne talep edebilirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asipoyraz34

Sanırım budur.

WP1708010608262178

Size iki adet makul seçenek sunulmuş, bence gayet normal :

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok )
  • Cihazın menüsünde dst diye bir ayar var. Ne işe yaradığını bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • funnel kullanıcısına yanıt
    Sanırım saatin otomatik ileri-geri alınması olayını yapan ayardı.
  • Arkadaşlar, Megane 3 2014 sigorta kutusunu ve fusetap'ı edindim ama görünürde toprak çekeceğim bir vida, vb. göremiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  • Alete kart beğendiremiyorum. Daha test aşamasında olduğu için önerilen kartlardan (Samsung Turuncu 64gb, Kingston 32 gb) satın almadan önce çalıştığından emin olayım diyorum.

Denediklerim:
    2 tane Toshiba Exceria 16GB U I (kırmızı beyaz) <- Memory error veriyor.
    1 tane Sandisk 8GB Class 4 (siyah kart) <- Çok kısa atlaya atlaya kayıt yapıp too slow diyor.
    1 Team 8GB Class 6 <- too slow diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindness

Alete kart beğendiremiyorum. Daha test aşamasında olduğu için önerilen kartlardan (Samsung Turuncu 64gb, Kingston 32 gb) satın almadan önce çalıştığından emin olayım diyorum.

Denediklerim:
    2 tane Toshiba Exceria 16GB U I (kırmızı beyaz) <- Memory error veriyor.
    1 tane Sandisk 8GB Class 4 (siyah kart) <- Çok kısa atlaya atlaya kayıt yapıp too slow diyor.
    1 Team 8GB Class 6 <- too slow diyor.

Samsung Turuncu 64gb yada 32 tercih edin.

http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-evo-class10-48mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mp32da-tr-p-FTHFZSAMEVOMC32GB

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: asipoyraz34

Sanırım budur.

WP1708010608262178

Size iki adet makul seçenek sunulmuş, bence gayet normal :

OlguErhan süreci takip ettiğin için teşekkürler.

Bu teklif bana ulaşmadı, gearbest yönetimi duruma el koydu ve aramızda anlaşma sürecine girdik.

Konuyu sanırım üst düzey yetkililer takip ediyor.

Böyle olması bizi sevindirdi. Ürün çekimi çok iyi, hiçbir sorun yaşatmıyor ön modül 5dk lık kayıt aralıkları olması dışında. Orjinal yazılımı kullanıyorum. Tek eksiğimiz arka kamera ihtiyacımın özel durumuma istinaden talep etmiş olmasıydı. Her şartlarda çift kamera olması şahsım adına gerekli bir durum.

Ancak kamerayı almak isteyen olur ise.

Benim yaşadığım zorlu süreç ile kiyaslamadan kalitesine guvenebilir.

Sonuçu ilk 1 haftayı takip eden zorlu diyalogdan sonra, şuan beni şaşırtacak şekilde, gayet olumlu ve istediğimiz gibi sonuçlandı.

Zor oldu anlaşma ama herkez için adil oldu.

Bu sebeple gearbest gibi arada paypal güvencesi olmadan, tüketici koruma politikaları karşısında yapılabilecek alışverişlerimi. Güven ile tekrar yapmaktan kaygı ve endişe duymayacağım.

Belkide bir sorunu çözümlemek, bizden sonraki son kullanıcıya yönelik, ürün test, kalite, ve iade prosesleri gibi temel unsurlarda gelişim ve katkı saygalayacaktir.

• asipoyraz34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Size şöyle bir cevap gelmedi mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: lowradiation

Merhaba,

Size şöyle bir cevap gelmedi mi acaba?

Sorunu çözdüğümuzu dile getirdim arkadaşım. Farklı bir durum mu var anlayamadım? Yukarıda sanırım bana hitaben bir soru sormuyorsunuz genel olarak diye düşünüyorum. Bu forumun bilgi ve paylasimdan temel alinan ozelligi oldugu için. Yaşamış olduğum sorunu burada dile getirmek oldukça doğal. Kimsenin ticari bir kaygısı olduğu hissine kapılmak istemem, lakin olguerhan bey satış yapmıyor herkeze tecrübe edip paylaşımında bulunuyor. Ticket yolu ile yazismalar sürüyordu ancak bunun takibini buraya son noktada gelinen kadar belirtmedik.

Israrla cihazı geri istiyorlardı ancak kargonun gidişi geri dönüşü uzun bir süreç ücret iadesi yerine yeni cihaz talebinde bulundum. Elbetde arızalar meydana gelebilir. Bu ne satıcı nede aracının suistimal ettiği yönünde yorumlanamaz. Şayet yapılan alışverişlerde ortalama istatistik değerleri ürün kalitesini ve geri dönüşleri ortaya koyar. Bu şu demektir ki. 1 milyon alışverişte 100 adet sorun çıkmasi olağan ve anormal bir rakam değildir. Ürünün, aracı, üretici değerini düşürmez.

Test edilmemesi hususu ayıplı kavramını taşır. Şöyle ki bir tv alirsiniz online magazadan, servis kurulum yapar. Ve ariza durumunda bire bir belli bir sürede kusur iadesi olarak istediğiniz seçeneği opsiyonu kullanabilirsiniz. Ancak satın alınan ürün farklı depolardan sevk edildiği için herzaman kontrolü mümkün olmayabilir.

Burada sonuç önemlidir. Benim için son kararlarından sonra şu önemli. Müşterisinin arkasındalar mi? Evet. Ürün kaliteli mi? Evet. Bu onlara olan güvenimizi %100 arttırmış durumdadır.
    Son kullanıcı olarak ürün elime çalışır şekilde gelmiş olsa idi ve benim elimde1 kaç gün ay hafta sonra bozulmuş olsa idi.

Kesinlikle tek ticket açmayı dile getirmeyi düşünmezdim. Istatistikler kullanıcının ürün kalitesini net aktarır veya koşullara göre değişkenlik gösterebilir.
    -30 derecede ve +30 üzeri sıcak bölgelerde aracın elektriksek faktorlerine kadar değişir. Bu sebeple ürünü çamura batırmak değildir mesele. Genel olarak yaşanmış olan sevkiyat, teslim, ve sorun sonuç ilişki ne bakmak herzaman daha önemlidir.
    Sonuç olarak tekrar etmek gerekirse. Gearbest firması çözümü beni beklemediğim şekilde şaşırttı.
    Belkide ticketlara farklı kişilerin yazması1 hafta uzamasına sebep oldu.

Çalışan ön kamera gayet iyi, benim kriterlerim çift kanallı olması sebebi ile bu ürüne odaklandım ve siparişimi buna göre geçtim.
    Şuan oluşan karar beni tatmin etti ve satış kanalını ürün markasını dostlarıma tavsiye etmekten cekinmeyecegim.
    Iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asipoyraz34 -- 24 Ağustos 2017; 15:51:49 >

• Az önce sipariş verdim.

• GB'ye ticket açtım beyaz ekran problemi nedeniyle.

Duruma ilişkin ekteki fotoğrafı ekliyorum.

Ürün kalite testinde sıkıntı olduğu aşikar.

Anlaşılan bu ürünlerin LCD'lerine güven olmuyor! Ya yeni bir ürün göndersinler ya da kayda değer bir para iadesi yapsınlar ki gidip bir telefoncuda yeni LCD taktırabileyim.

• quote:

GB'ye ticket açtım beyaz ekran problemi nedeniyle.

Duruma ilişkin ekteki fotoğrafı ekliyorum.

Ürün kalite testinde sıkıntı olduğu aşikar.

Anlaşılan bu ürünlerin LCD'lerine güven olmuyor! Ya yeni bir ürün göndersinler ya da kayda değer bir para iadesi yapsınlar ki gidip bir telefoncuda yeni LCD taktırabileyim.

İlgilenirler, video çekipte atın daha iyi olur.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Gönderdim.

İnşallah çözüme ulaşabiliriz.

GB'deki kamera fiyatları da artmışa benziyor. Bununla napacağım çok da bilemiyorum. Tamir ettirmek yerine GB'ye gönderip yerine Matego XP1 mi alsam ne yapsam hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blindness -- 28 Ağustos 2017; 17:20:2 >
  • Merhabalar,

Cihazın en güncel yazılımı hakkında bilgisi olan var mı? Timelapse modunda atlamalara devam ediyor mu?

• quote:

Teşekkürler. Gönderdim.

İnşallah çözüme ulaşabiliriz.

GB'deki kamera fiyatları da artmışa benziyor. Bununla napacağım çok da bilemiyorum. Tamir ettirmek yerine GB'ye gönderip yerine Matego XP1 mi alsam ne yapsam hocam?

Ekran beyazlaması çekimleri etkilemez, kullanırsınız kısmı para iadesi yaparlar.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    İnşallah. Bakalım, hala teknik servisin görüntüleri incelemesini bekliyorlar... Umarım kayda değer bir ödeme alabilirim.. Zira alet böyle kalırsa yarın bir gün geri satmak istesem değeri düşük kalacak. Of.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blindness -- 4 Eylül 2017; 17:22:21 >
  • Bu arada bir arkadaşım daha benim önerimle daha bu kameradan almış (Allaha Şükür onda ekran sorunu yok) ve Park esnasında da timelapse ile çalıştırmak istiyor. OBD2 üzerinden bu alete mini usb portu üzerinden elektrik verebilir mi? Ne alalım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blindness -- 4 Eylül 2017; 17:24:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soskay

Az önce sipariş verdim.

Sipariş sonrası kontrol ettiğimde siparişimin hareketsiz olmasından kaynaklı mesaj gönderdim cevap olarak;"Smarnoo S1 3 inç LCD Ön Arka Araç Dijital Video Kaydedici, GPS İşlevli. Bu öğenin artık mevcut olmadığını ve kullanımdan kaldırıldığını bildirmek için özür dileriz. "

3 secenek sunmaktalar.

1-Eşdeğer ürün

2-Hesabımdaki cüzdana iade satın almalarda kullanmak için.

3-Ödemenin tamamen iade edilmesi.

Öneriniz olabilirmi.

Çift kameralı tercihim.olmadı tekle idare ederiz.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.