Şimdi Ara

Sleepy 750'li Islak Mendil 64 TL Oldu. Kargo Bedava (N11) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
22
Favori
35.957
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkkkkan

Onaylanmış olması fark etmez siparişler iptal edilecektir.

onay verip iptal etmezler mantıklı mı senin bu söylediğin ? göndermeyecekse iptal eder geçer. Fiyatı düzeltir. Bak binlerce sipariş gitti belki hem siparişler onaylanıyor hemde fiyat hala aynı.

• OgoX kullanıcısına yanıt
    moskogsm M kullanıcısına yanıt

@moskogsm @OgoX idefix de bizim kobo'ları onayladı hatta fatura gönderdikleri bile oldu ama para iadeniz yapılacak diye mesaj attı. Onaylamaya güvenmeyin yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

@moskogsm @OgoX idefix de bizim kobo'ları onayladı hatta fatura gönderdikleri bile oldu ama para iadeniz yapılacak diye mesaj attı. Onaylamaya güvenmeyin yani.

reis sorun değil onaylamaları hatta göndermesinler oda sorun değil ama bunları onaylayan birisi varsa bu sistemin başında madem fiyat hatalı düşünüyoruz adam neden fiyatı güncellemiyor orayı anlayamadım

• Hala onaylanmadı ama sürümden kazanma versiyonu olabilir,ya da tarihi geçmiş.

• Trendyol da aylar önce babyturco 240 tanesi 4 tlye gelmişti yanlış hatırlamıyorsam almıştım geldi kargoda bedavaydı. Neden olmasın buda gelebilir. 1 tane aldım yetmez diyerek 1 sipariş daha verdim gelmezse de param yatsın sıkıntı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala aynı fiyat, artık binlerce sipariş olmuştur... Çok yazık, güne şok ile başlayacaklar. Hepsi iptal edilse mağaza boş yere bir sürü puan kaybedecek ve müşteriler ile uğraşacaklar. Bu hatayı yapanın burnundan getirmeseler bari...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Hala aynı fiyat, artık binlerce sipariş olmuştur... Çok yazık, güne şok ile başlayacaklar. Hepsi iptal edilse mağaza boş yere bir sürü puan kaybedecek ve müşteriler ile uğraşacaklar. Bu hatayı yapanın burnundan getirmeseler bari...

Hatalı ise bile az alım yapanlara jest için gönderebilir gibi hocam.

• Abartmadan 2adet de ben aldım. İptal olsa da fark etmez. Flyat yanlış ise de iptal olsun zaten. Ağlayanin mali gülene iyi gelmez.

• aldık 1 tane. 2-3 taneye gerek yok. 750li zaten. daha ne istiyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bagersirat

Şu tayfa ya bak hele sen satıcıya sor soruları 😀😀😀

Bu ürünü alan arkadaşlardan ricam, şu görgüsüzlere inat soru bölümüne, fiyat hatalı ise göndermeyin şeklinde yazabilirler mi?

• Fiyatın hatalı olduğu bariz ortada. Üretim maliyetini kurtarsa kargoyu kurtarmıyor. Ama ben de gaza gelip 1254 adet aldım ne yapayım. Evde 50 tane çocuk var...

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Yok yok 1 tane aldım.. o da gelirse kendim kullanırım. Gelmezse de ne yapalım artık Sleepy 750'li Islak Mendil 64 TL Oldu. Kargo Bedava (N11) 
  • çek gönderirler konu kapanır

thh ile tehdit edenler kendilerinden bi hayatı sorgulamasını tavsiye ederim

• Vay be Dh lilerin yarısının çocuğu var demek ki konu 8 sayfa olmuş

• Buyrun bakın donanımhaberin adı çıkmış instagram gerçekleri biz yine insancılız
    Sleepy 750'li Islak Mendil 64 TL Oldu. Kargo Bedava (N11)

• Onaylanan var mı

• Ürünün stoğu nasıl bitmedi yine aynı fiyat birde onayladılar çok ilginç gerçekten var bunda bir şey

• 1 pkt aldık

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.