Şimdi Ara

Sleepy 750'li Islak Mendil 64 TL Oldu. Kargo Bedava (N11) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
22
Favori
35.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ruzgarlibahce06

Buyrun bakın donanımhaberin adı çıkmış instagram gerçekleri biz yine insancılız
    N11 de ürün altına o saçma sapan yorumları atanlar da şu rezil insanlar zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Valla seçim sonucunu bu kadar merak etmedim bu ürünün gelip gelmeyecegi kadar.aldik 1 tane firsatciyiz ama firmayı batıracak kadarda insafsız degiliz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4divanli -- 15 Kasım 2020; 7:43:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4divanli

Valla seçim sonucunu bu kadar merak etmedim bu ürünün gelip gelmeyecegi kadar.aldik 1 tane firsatciyiz ama firmayı batıracak kadarda insafsız degiliz.

N11 böyle durumlarda çek vs vermiyor hocam
    Alım belki az olsa sleepy yollayabilirdi ama binlerce satıldı diyebiliriz bence toplu iptal olacak gibi göreceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol'da 10 adetten fazla alınan ürünleri satıcının iptal etme hakkı vardır gibisinden bir uyarı var. Acaba n11'de satış yapan satıcıların da böyle bir hakkı var mı, merak ettim. Birçok kişi bir adet aldı ama geriye kalan azımsanmayacak kadar çok kişi de 10'un üzerinde almıştır. Ben 1 adet aldım; gelirse sevinirim, gelmezse de çok üzülmem doğrusu. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

• Evde 30 tane var, tanesi 5tlden almistim cok ihtiyac oluyor, buna ragmen 2pk aldim.

• Ben 1 paket almıştım sipariş onaylanmış.

• Hala sipariş veriliyor.Ne zaman alıma kapatacaklar merak ediyorum.Bu kadar amatör olmazlar bence .1000' lerce alım olacak ve bunu fark etmeyecekler.Çok ilginç gerçekten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 15 Kasım 2020; 8:30:35 >
  • 1 tnae aldım yeterli

• bende 1 taneyle sansimi denedim

hersey tamamda 10-20 paket alanlar bu kadar islak mendili ne yapacak? herkesin bakkalimi var

• muhabbete ortak alalım diye aldık :)

• İnşallah yerli firmamız olan slepy ceza almadan tüm siparişleri iptal edebilir. Keşke bu kadar fazla stok girilmeseydi.

• 2 paket sipariş verdim belki gönderilir diye Abartmaya gerek yok. Umarım yanlış girilmemiştir

• Ürün kaldırıldı.

• Kapanmış

• Yönetici uyanmış 😅 Sleepy 750'li Islak Mendil 64 TL Oldu. Kargo Bedava (N11) yön

• patladı

• satıcının yerinde olmak istemezdim. Şuan n11e ulaşıp siparişleri iptal etmeleri için çabalıyordur.

• 2 paket aldım onaylanmis

• Ürünü kaldırmışlar. 1 adet alanları gönderirler mi garibanın yüzü gülür mü:) Göndermezlerse canları sağolsun ama puanları dip yapacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan0348 -- 15 Kasım 2020; 9:52:35 >
  • yuusuuf Y kullanıcısına yanıt

Ne zaman sipariş vermiştiniz?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.