Şimdi Ara

Sleepy 750'li Islak Mendil 64 TL Oldu. Kargo Bedava (N11) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
22
Favori
35.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • nasıl tüketicinin iptal hakkı varsa satıcının da vardır(yoksa bile olmalı). fiyat hatası olduğu aşikar zaten, neyin agresyonu bu bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün hatalı fiyatta olduğu görülüp bilindiği halde bilmem kaç saat satışta kalıp, üstüne birde satış onaylanırsa kimse bana satıcıyı savunamaz. Madem hatalı fiyat var ıvır zıvır baştan iptal et kardeşim bak fiyata bu ne de onaylama ne bileyim, yani kaç saat kaç bin kişi sipariş vermiştir hiç mi görülmüyor hata olduğu satıcı tarafından.

• Böyle firmaları thh ye verecem acımayacan

• 2 adet iptal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İki sipariş iptal edildi. Biri onaylandı onaylanan ürün gönderilmiyor. Soru soruluyor firma soruma dönüş yapmıyor. Geri dönüş yapıp durumu izah etse iptali kendim yaparım. N11 ile iletişime geçiliyor. Ürün stokta yok deyip iptale zorluyorlar. Ürün yoksa bunlar nedir? Resmen firmanın avukatlığını n11 üstleniyor. Satıcının punını itibarını düzeltiyorlar. Böyle skandal görülmedi. Yıllardır yurt içi yurt dışı alışveriş yaparım. Böylesini aliexpresste bile yaşamadım. Biz puana yoruma bakıp alışveriş yapıyoruz. N11 bu saatten sonra resmi olarak benim gözümde dolandırıcı. Son iki siparişim ulaşsın hesabı kapatıp ömür boyu mutluluklar dileyeceğim kendilerine..

https://m.n11.com/urun/sleepy-sensitive-hassas-ciltlere-ozel-islak-bebek-havlusu-24-x-90li-1385085?magaza=sleepy
    https://www.n11.com/urun/sleepy-sensitive-hassas-ciltlere-ozel-islak-bebek-havlusu-12-x-90li-950296?magaza=sleepy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfmd -- 20 Kasım 2020; 1:20:44 >

• İhtiyacım yoktu. Arkadaşımın eşi doğum yaptığı için hediye olarak aldım. Fiyatta hata olduğunu düşünmüyorum çünkü indirim olarak gözüküyordu. Uğraşmak istemem ama yapılan muamele hiç hoş değil. Utanmasalar suçlunun biz olduğunu söyleyecekler yetmezmiş gibi bir de kanunu nizam uydurmaya çalışıyorlar. İbreti alem olsun diye thh ye verip almak lazım. Bu arada siparişlerm (2*1) hala iptal olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombitch -- 20 Kasım 2020; 9:34:27 >
  • Benimkini de kendi kendilerine iptal edip parasını yatırmışlar.

• Sleepy Mağdurları diye konu açıp rezil etmek var bunları.

• Sipariş onayda fakat kargoya verilmedi verilen var mı acaba

• Cevap yazmışlar stok sorunu oldu diye

• yirthan kullanıcısına yanıt

Herkes THH ye gidecek şikayetvar da dolmuş şikayetle kimse işin peşini bırakmasın bence e-devletten başvuru yapılıyor

• sipariş verip, gönderilen var mı?

Ben bir tane almıştım. Onaylandı. Geciken kargolama yazıyor.

• fatalrhymex F kullanıcısına yanıt

Sırf bu yüzden THH' ye başvurdum şimdi.

• N11 MH'den arıyorlar siparişi iptal etmeniz gerekmekte diye. Ürün saatlerce satışta kaldı, sipariş onaylandı şimdi bana stok yetersiz diyorlar. Koskoca firmada ıslak mendil mi bitti yani? İnsan gibi fiyatta hata oldu, siparişlerinizi göndermek bizi zor durumda bırakacak gibi bir şey söyleseler siparişi ikiletmeden iptal ederdim. Kalıp da stok yetersizliğinden iptal etmeniz gerekiyor dersen THH'ye verilirsin bu kadar basit. MH'den arayan kişiye de söyledim bu şartlarda iptal etmeyeceğim THH'ye vereceğim.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • cardigans78 kullanıcısına yanıt

belge olarak neler eklediniz hocam? ben de başvurmak istiyorum ama daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım.

• altan0348 A kullanıcısına yanıt

Ekran görüntüsü n11 yazışmaları vs edevletten adım adım ilerliyorsunuz.

• oh ne ala saatlerce ürün satışta kalsın n11 stok yok desin
    bizim paralar günlerce beklesin hala onaylandı yazıp bekletiyorlar bir cevap bile verilmesin üstüne suçlu biz olacaz neredeyse iyi bari böyle üçkağıtçılık çok yapılır n11 buna nasıl müsamaha ediyorsun onu da anlamadım
    satıcı tek tek alanlara özür mesajı yollasa neyse o bile yok
    ben zamanında böyle çok lansman reklam gibi indirimler ile eşya malzeme aldım sıcak fırsatlara sürekli uğrayan bilir kimse o fiyata olmayacağı belliydi demesin herkes işini düzgün yapmalı yapmıyorsa da sonuçlarına katlanmalı böyle iş olmamalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 gün ürün onaylandı olarak bekledi.. İptal ettim.. Bana lazım değil bunların malı eğer hata var ise arar özür dilersin, ben bunun derdindeyim.. Yazıklar olsun 😡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 3 Aralık 2020; 18:9:42 >
  • iptal  

• n11 m.hizmetleri de ayrı bela aslında burada içimdekileri yazsam en az 1 sene hesabım kapanır ama neyse. sanıyorumki aralarında birbirlerine para yedirdikleri için ilgilenmiyorlar yazık sonra neden büyüyemiyoruz dünya çapında firmamız yok neredeyse hepsi şark kurnazlarıyla yönetiliyor

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.