Şimdi Ara

Sleep Cycle Programını kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baya kişi tavsiye etmiş internet üzerinde sizede sormak istedim gercekten etkili bir alarm mı?1 dolara değermi yani

• ben kullanıyorum ücretsiz olanı da var.. jb öncesi ücretsiz olanı jb sonrası ücretlisini kullandım ikisi de aynı bi kaç lüzumsuz fazla özellik var o kadar
    işe yarıyor mu dersen evet yarıyor yaramasına da ben telefonu başucuma koyduğumda gece 50 defa kalkıyorum çarpıp düşürdümmü fln diye öyle olunca da zaten uyku muyku kalmıyor onun için bi çözümün varsa bomba program..
  • kullanırken telefonu şarjda tutma zorunluluğu olması,telefonu yatağına koyma zorunluluğu(sonuçta radyasyon yayan bir cihaz) sebebiyle beni denemekten alıkoymuştu.
  • dayanamadım satın aldım.Free olanını bilseydim almazdım :/ sarzda kalma zorunlulugu var mıydı ya ben onu görmedim:s Bir heycanla ilk paralı app'imi almıstım..Neyse altı üstü 1dolar
  • multi tasking olduğu için artık şarjda kalma zorunluluğu yok, bikaç kere denedim bataryadan %2den fazla düşmedi ama başucuma koyduğum için telefonu uçak moduna alıyorum bu sayede radyasyon problemi de olmuyor
  • Gayette işe yarayan bi program..

quote:

Orijinalden alıntı: cakmak03

multi tasking olduğu için artık şarjda kalma zorunluluğu yok, bikaç kere denedim bataryadan %2den fazla düşmedi ama başucuma koyduğum için telefonu uçak moduna alıyorum bu sayede radyasyon problemi de olmuyor

Bunu duyduğum iyi oldu.. Sarj probleminden dolayı bende 1 hafta kullanıp bırakmıştım şimdi tekrar kullanmaya başlıcam Ve kullanırken bende uçak moduna alıodum..
  • Tam olarak amac nedir bu programda. Video dan anladigim kadariyla uyurken hareket edince alarm caliyor. Iyide sebep ne :)
    Dalga gecmek icin sormuyorum, gercekten anlamadim. Aciklarmisiniz aceba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiaxle -- 15 Kasım 2010; 1:26:23 >
  • Hocam bende kullanmadım ama açıklamalara göre uykunun en zayıf anını bularak istediğin saatte seni uyandırmaya yarayan bir program uyku problemim olduğu için aldım deniywcegim bugün sonucu yazarım :)
  • Ilginc bi programa benziyor. Aciklama icin tesekkur ederim 1907.
  • Ben uzunca bir süre aktif olarak kullandım bu programı.

Amacı şöyle; diyelim ki saat 07.30da uyanacaksınız alarm kurulu, tam 07.30 saatinden önce yataktaki hareketlerinize göre uyku derinliğinizi algılıyor ve son 10 dk kala uykunuzun en hafif olduğu zamanı yakalyıp sizi 10dk ile 1 dk arasında erken uyandırıyor, zinde uyanıyorsunuz.

Biliyorsunuz ki ne kadar hafif uykudan uyanırsanız gün içinde o kadar zinde olursunuz...
  • İyiye benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_6

Ben uzunca bir süre aktif olarak kullandım bu programı.

Amacı şöyle; diyelim ki saat 07.30da uyanacaksınız alarm kurulu, tam 07.30 saatinden önce yataktaki hareketlerinize göre uyku derinliğinizi algılıyor ve son 10 dk kala uykunuzun en hafif olduğu zamanı yakalyıp sizi 10dk ile 1 dk arasında erken uyandırıyor, zinde uyanıyorsunuz.

Biliyorsunuz ki ne kadar hafif uykudan uyanırsanız gün içinde o kadar zinde olursunuz...

Vay! Harikaymis. Tam benlik :) Kisin sicak yatagi birakip, sabahin korunde ise gitmeye cok useniyorum da :)
  • Ve bunu başarıyor gerçekten lafta değil.. 4 saatlik uykuylada denedim kendisini..
  • Ben visko elastik yatak kullanıyorum, bu yüzden hareketlerimi algılamakta güçlük çekiyor, hatta hiç algılayamıyor diyebilirim :) telefonun yerini değiştirip denemem lazım tekrar.. Yaylı klasik yataklarda çok iyi sonuç verdiğini söylüyor kullananlar.
  • Evet gercekten ise yarıyor benim gibi uyku problemi olanlar mutlaka denemeli.
  • şarja takma problemi yok diyorsunuzda benim gibi her gün telefonunu şarj edenler ne yapacak peki programı çok övmüşsünüz bir gün denemek istiyorum.hemen indireyim
  • Şarja takmak zorunda değilsiniz. Multitaskingden önce kullanmıştım ben 3.1.3 sürümdeyken. O zaman sabaha kadar %10-15 kadar şarj yiyordu. Şarja takılı şekilde de yatağa koyabilirsiniz uçak moduna alırsınız radyasyon yaymaz.
  • Play awake diye bir program var senin dediğin programa hiç gerek yok çünkü o programdan çıktığında alarm da iptal olmuş olacak ama playawake ipodun kendisinde bikaç küçük ayarlama yaptığı için alarm işini ipod hallediyor.tabi jbli olması gerek ipodun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromer
    Play awake diye bir program var senin dediğin programa hiç gerek yok çünkü o programdan çıktığında alarm da iptal olmuş olacak ama playawake ipodun kendisinde bikaç küçük ayarlama yaptığı için alarm işini ipod hallediyor.tabi jbli olması gerek ipodun

Jb yapmak istemiyorum ben o yüzden bunu satın aldım 1dolar zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_6
    Ben uzunca bir süre aktif olarak kullandım bu programı.

Peki ya hafif oldugu zamani yakalayamazsa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.