Şimdi Ara

Slazenger Kamar Su Geçirmez Outdoor Ayakkabı 99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
17.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası rastgele günün fırsatı olarak görünce konuyu açmak için çok tereddüt ettim çünkü resmen Salomon çakması gibi görünüyor. Ancak özelliklerine göre fiyat çok iyi. Bir de Slazenger eskiden iyi bir marka olarak yer etmiş. Şimdi ne durumda, bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa değerlendirilebilir.

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/slazenger-kamar-su-gecirmez-outdoor-ayakkabi-263908098

Ayrıca satıcının henüz değerlendirmesi yok ancak Gittigidiyor koruması ile sorun yaşanacağını sanmıyorum.

Slazenger Kamar Su Geçirmez Outdoor Ayakkabı 99 TL

• Bence sitenin adı çaktıçakıyor olmalı

Herşeyin çakması burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar bildiğin Salomon Speedcross modelinin aynısını yapmış alıp deneyen varsa yorumları bekliyoruz
  • Merhaba,

Slazenger outdoor ayakkabı bu fiyata olmaz,bi gariplik var.Eskiden iyiydi evet,ama artık değil.

• N11 mağazaları farklı bir isimle açılmış. Sıkıntılıdır bunlar kesin.

http://www.n11.com/magaza/spormix

Edit: Siteleri varmış.
    http://www.spormix.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arbalet -- 27 Ocak 2017; 23:39:16 >
  • Yok be hocam hep kötüydü ve uygundu. Bu markaya normal fiyat, bence pek sıcaklığı yok.

• Alınır

• soyken kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Eskiden,gerçekten çok iyiydi hatırlıyorum,Kappa,Lotto gibi bu da TR'de üretmeye başlayınca cıvıttılar,haklısınız.Slazenger parfüm,deodarantlar falan var her yerde görüyorum,onlar nasıl acaba?

• Ayakkabısını hiç almadım ama pembe renkli parfüm&deodrant seti var n11 den sepet tamamlamak için almıştım. Uygun fiyat ve koku olarak başarılı, kalıcılık etkisi orta seviyede.

Fakat fiyat epey uygundu aldığımda kargo dahil açık parfüm fiyatına geliyordu. Ürün adı aklımda değil ama öneririm.

Edit: pembe değil mor renkliydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 28 Ocak 2017; 0:16:35 >
  • Yok mu kendini feda edecek biri ona göre alalım

• geçenlerde aynı modelin başka bir markasını (??!?) bulmuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arbalet

N11 mağazaları farklı bir isimle açılmış. Sıkıntılıdır bunlar kesin.

http://www.n11.com/magaza/spormix

Edit: Siteleri varmış.
    http://www.spormix.com.tr/

Bunu nerden tespit ettiniz bilmiyorum ama Spormix bilindik bir firmadır. Kesinlikle sorun olmaz. Korayspor samurayspor neyse spormixte o dur..
    Ben dayanamadım 42 haki renk 1 adet kalmış 80 liraya aldım bitane.. bakalım ne gelecek.. yazın kampa falan gidiyorum orada yıpratmalık bi ayakkabı lazım.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 28 Ocak 2017; 1:54:15 >

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    İlanda soru cevap kısmında verilen telefon numarasını google amcada arayınca n11 mağazaları çıkıyor. Zaten oradaki ilanlarda da aynı soru cevapları kullanmışlar.

N11 yorumlarında sıkıntılı bir firma oldukları görülüyor. Mağaza puanlarındanda belli zaten. Arada gg olduğu için denenebilir.
  • Merhaba,

WORLD'E OZEL GITTIGIDIYOR'DA 100 TL VE UZERI ALISVERISLERDE KULLANMANIZ UZERE 20 TL INDIRIM! SIZE OZEL KAMPANYA KODUNUZ 116AL0J73YXR SON GUN 31 OCAK! SMS ALMAMAK ICIN H YAZ 4944'E GONDER. WORLDCARD.COM.TR MERSIS:0937002089200741 B016

• Ürünler güzele benziyor fakat bu ürünün bu fiyata olması biraz şaşırtıcı. Sahte olma ihtimali nedir bilemem ama şekil olarak güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Slazenger outdoor ayakkabı bu fiyata olmaz,bi gariplik var.Eskiden iyiydi evet,ama artık değil.

olur, slazenger artık en ucuz markalardan

• Numara yok
  • slazenger öyle iki günlük bir marka değil en azından nike adidas gibi bir ayakkabıya 300-400 tl para vermeye gücü yetmiycek insanlar için alternatif olarak iyi bir çözüm.. eski kaliteside yok oda bir gerçek..

şunu sormak lazım hangi ürünün eski kalitesi varki.. solomon bile vietnamda üretiyor artık. ayakkabı speedcross çakması görünüyor o doğru ama en azından orjinal bir ürün.. çakma solomonlar bile 200 tl.. hiç olmassa orjinal ürün alıyorsun..

bilmiyenlerede slazenger yılların firmasıdır daha türkiyede nike adidas dışında marka yokken slazenger ve bir iki marka daha vardı .. tek ayakkabıda üretmezler saat çanta eşofman mont deodorant larıda falanda var..

kalitesini bilmem ama çok kötü olucağınıda düşünmüyorum.. su geçirmez denmiş misal bence geçirir resimlerden öyle gördüm ama tabanı kaliteli sağlamsa yani hafif trekkinge gelebilicek bir taban yapmışlarsa o bile almak için yeterli neden olur o fiyata.. bende kullanıcı yorumlarını bekliycem pozitif feedback olursa haki den yada mavi sinden alırım bir takım..

• alan biri yorum yapabilirmi artık offf
  • Sonuncu ürünü haki renk 42 numara 80 tl ye aldım kargoya bugün verildi.. pazartesi gelirse (gelirse diyorum yurtiçi kargoya verilmiş getirmiyolar 1-2 gün oyalanıp öyle geliyor) işten gelince bi inceleme yapıp yorumumu yaparım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 29 Ocak 2017; 0:10:14 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.