Şimdi Ara

<<SL75 İncelemesi (HuNTeR_1907 tarafından)>> (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
0
Favori
20.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • GÜZELMİŞ HOCAM.ŞARJI NE KADAR GİDİYOR ORTALAMA.
  • GÜZELMİŞ HOCAM.ŞARJI NE KADAR GİDİYOR ORTALAMA.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cx75

fw 47 cıkmıs yukleyen varmı aranızda

Ben yüklemedim..

@onuroner,
    Telefonu yeni aldığım zamanlar 1-1,5 ile 2 gün arası gidiyordu..Şimdi 2,5 4,5-5 gün arası gidiyor..Kullanmaya göre değişiyor..
    En son olarak;4 gün gitti..4. günün akşamı pil boş şarj edin dedi 1.5 gün sonra telefonun şarjı tamamen bitti(pek kullanmadım bu arada telefonu) yani 5 gün falan gitti..Tabi sürekli kullanırsan daha çabuk bitirebilirsin..

Kısacası;ortalama 3 gün

• selam
    sl75 için yüklenebilen benim bulduğum en son firmware 47 /lg3
     <<SL75 İncelemesi (HuNTeR_1907 tarafından)>>

telefonda şu an 39/lg1 var t9 dili larak 0(sıfır) gösteriyor.

yukarıdaki lg3 hangi dilleri kapsıyor.
    47 kullanan var mı?

telefondan yana bazı sıkıntılarım var
    -belli bir zaman kullandıktan ve kurcaladıktan sonra (yaklaşık 24 saat) telefon mp3 dosyalarını oynatamıyor.
    47 de bu hatalar giderildi mi bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperian

selam
    sl75 için yüklenebilen benim bulduğum en son firmware 47 /lg3
     <<SL75 İncelemesi (HuNTeR_1907 tarafından)>>

telefonda şu an 39/lg1 var t9 dili larak 0(sıfır) gösteriyor.

yukarıdaki lg3 hangi dilleri kapsıyor.
    47 kullanan var mı?

telefondan yana bazı sıkıntılarım var
    -belli bir zaman kullandıktan ve kurcaladıktan sonra (yaklaşık 24 saat) telefon mp3 dosyalarını oynatamıyor.
    47 de bu hatalar giderildi mi bilen var mı?

Ben de en son 39 vardı ve böyle bir problem yoktu.Telefonumu değiştirdiğim için 39'dan sonraki versiyonlardan haberim yok.

• yahu foruma bir göz attım. ama çok garibime giden bir şey var. şu ayasofya resimlerini sl75 den mi çektiniz.
    neredeyse 3.2 mp lik kamera gibi çekmiş. yada kameradan çekip de bizi mi kandırıyonuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: caneryolal

yahu foruma bir göz attım. ama çok garibime giden bir şey var. şu ayasofya resimlerini sl75 den mi çektiniz.
    neredeyse 3.2 mp lik kamera gibi çekmiş. yada kameradan çekip de bizi mi kandırıyonuz?

1280x1024'ten 800x640'a küçültülmüş, SL75'le çekilmiş fotoğraflar.Hem bir dijitalle falan çekilse Exif'te kameranın adı çıkar, hem de 4/3 en/boy oranında olurdu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qui¢K_Mυяdє®

quote:

yahu foruma bir göz attım. ama çok garibime giden bir şey var. şu ayasofya resimlerini sl75 den mi çektiniz.

1280x1024'ten 800x640'a küçültülmüş, SL75'le çekilmiş fotoğraflar.Hem bir dijitalle falan çekilse Exif'te kameranın adı çıkar, hem de 4/3 en/boy oranında olurdu.

vallahi harika gözüküyor resimler. bu makinenin fotoğraflarının bu kadar iiy olduğunu bilmiyordum.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Qui¢K_Mυяdє®

quote:

vallahi harika gözüküyor resimler. bu makinenin fotoğraflarının bu kadar iiy olduğunu bilmiyordum.

Işık çok önemli.Ayasofya'yı çektiğim yerden Sultan Ahmet Camii'ni çektiğimde karanlık/cansız fotoğraf olmuştu mesela.

• Valla güzel foto çekiyor.
  • beyler bayanlar benim sl 75 i satıyorum 1yıl garantisi daha var kaç para eder kazık yemiyelimm
  • quote:

Orjinalden alıntı: turusan

beyler bayanlar benim sl 75 i satıyorum 1yıl garantisi daha var kaç para eder kazık yemiyelimm

sıfırı 345 YTL (12 taksit). Bu fiyata bu tel. alınırmı ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jackal78

quote:

Orjinalden alıntı: turusan

beyler bayanlar benim sl 75 i satıyorum 1yıl garantisi daha var kaç para eder kazık yemiyelimm

sıfırı 345 YTL (12 taksit). Bu fiyata bu tel. alınırmı ???

365 ytl sony ericson k750i var 2mp kamera arttırılabilir hafıza alma sl75 elinde palar ben benim teli 150 ytl ye verdim gitti
  • Qui¢K_Mυяdє®

Hocam nasılsın? SL75 kullanıyor musun hala, yoksa değiştirdin mi? Ben Samsung X700'e devam

Bu arada konunu güncellemiyorsun artık sanırım, takma isim de değişmiş Görüşürüz, kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Qui¢K_Mυяdє®

Hocam nasılsın? SL75 kullanıyor musun hala, yoksa değiştirdin mi? Ben Samsung X700'e devam

Bu arada konunu güncellemiyorsun artık sanırım, takma isim de değişmiş Görüşürüz, kolay gelsin

İyiyim, sen nasılsın?Telefonu değiştireli 5 ay oluyor dolayısıyla konuyla da pek ilgilenemiyorum, telefon olduğu zaman java oyunlarından, telefon için kullanılacak bilgisayar programlarına kadar eklemiştim...

Takma ismi de ondan (Quick_Murder) bir öncekine benzer bir şekilde yaptım.(Öncekinde küçük harflerle yazıyordu bunda büyük-küçük harf karışık)

Sağol, sana da.

• dostum temalar için çok teşekkürler çok işime yaradı
  • yaw bu tel sorunlu ama hala satılıyor ve azbuz parada istemiyolar

neden acaba
  • şekli güzel başka açıklaması yok birde yazılım iyi olsa abartısız 10 sene kullanırsın çook sağlam ben çok yavaş işlem yapıyor diye sattım telefonu yoksa sağlamlığına kimse laf edemez.
    quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

yaw bu tel sorunlu ama hala satılıyor ve azbuz parada istemiyolar

neden acaba
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.