Şimdi Ara

<<SL75 İncelemesi (HuNTeR_1907 tarafından)>> (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
0
Favori
20.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    indirmediysen eğer;
    faststone'un alternatif linkini ekledim ilk sayfaya
  • Quick son resimler çok güzel hele o deniz manzarası resmi bayağı iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: CepDoktor

Quick son resimler çok güzel hele o deniz manzarası resmi bayağı iyi

Teşekkürler CepDoktor
  • @Quıckmurder
    1 sayfa süper teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: soylu

@Quıckmurder
    1 sayfa süper teşekkürler

Rica ederim soylu..birşeyler buldukça;elimden geldiğince eklemeye çalışıyorum oraya...
  • arkadaşlar kusura bakmayın ama resimler çok kalitesiz renkler kötü çıkmış herkesin yazdığını okumadım ama sony ericssonun k750i, w800, v.s. telefonlarıyla karşılaştırılamaz ama telefon çok şık ona diyecek birşey yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: alp er tunga

arkadaşlar kusura bakmayın ama resimler çok kalitesiz renkler kötü çıkmış herkesin yazdığını okumadım ama sony ericssonun k750i, w800, v.s. telefonlarıyla karşılaştırılamaz ama telefon çok şık ona diyecek birşey yok

arkadaşım zaten karşılaştıran yok..k750i,w800 vs. piyasanın en iyi fotoğraf çeken telefonları..tabiki daha iyi..
    yani niye böyle bir karşılaştırma yaptın anlamadım..bende canon'un milyarlık bir fotoğraf makinesi ile k750i'yi karşılaştırayım o zaman..
  • quick kardeş 35 numaralı firmware üstüne wersion çıktımı acaba sen bunları nereden takip ediosun birde fotoğrafların üstünde ki beyaz perdeyi kaldırıp renkleri daha keskin yapmak için parlaklığı kısıp flaşmı kullanmak gerek yoksa parlaklığı kısıp öyle resim çekmekmi gerek parlaklığı açtıkça beyaz perdede artıo da
     <<SL75 İncelemesi (HuNTeR_1907 tarafından)>>

• @blackbox46,
    ben 40'ın çıktığını duydum geçen hafta..
    ayrıca dediğin gibi..az ışıkta flaşı kullan(otomatikte ise zaten kullanır) o zaman iyi olur..gündüz de zaten dediğin gibi..ışığa göre ayarlarsan daha iyi sonuç alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 9 Temmuz 2006; 2:38:22 >
  • bu telefon ile ilgili gelişmelerde durdu sanırım kimsenin bir şey yazdığı yok bi quick murder wardı o da forumla ilgilenmio artık

bende bi kaç tane resim ekleyim bakalım hala resimde ayarlama yapmayı öğrenemedim ama olsun

bu da direksiyon başından yakaladığım bi kare bence çok hoş çıktı

trafik kurallarına uyalım benim gibi öküzlük yapmayın saatteki hızım 110 yolda virajdı bana

• quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: blackbox46

bu telefon ile ilgili gelişmelerde durdu sanırım kimsenin bir şey yazdığı yok bi quick murder wardı o da forumla ilgilenmio artık

bende bi kaç tane resim ekleyim bakalım hala resimde ayarlama yapmayı öğrenemedim ama olsun

bu da direksiyon başından yakaladığım bi kare bence çok hoş çıktı

trafik kurallarına uyalım benim gibi öküzlük yapmayın saatteki hızım 110 yolda virajdı bana

BARİ BU FORMA BENDE KATILIYIM HALA ÖĞRENEMEMİŞSİN FOTO ÇEKMEYİ AMA CİHAZIN PERFORMANSIDA BUAMA FOTO ÇEKEMEDİĞİNİ ÖĞRENMEKTE BİR ADIM İLERİ GİTMEKTİR.BENİM FORUMDA ÇOK İDİALIYDIN NE OLDU FOTOLARA GELİNCE İĞRENÇ DEĞİL ÖTESİ NEYSE ZATEN SİZDE KABUL ETTİNİZ DAHA FAZLA ÜSTÜNÜZE GELMİYCEMNEDEN BAHSETTİĞİMİ ANLAMAYAN ARKADAŞLAR İMZAMA TIKLASIN

benim senin topicinde ki tartışmanın sonunda tek anladığım şey sen insanların sinir sistemini bozmak için yaratılmış bir wirüssün senden uzak durmak lazım Mr. Ruh hastası.

• FOTOLAR ÇOK GÜZEL BLACK BOX ELİNE SAĞLIK
  • @blackbox46,
    Fotoğraflar daha başarılı olabilirYine de emeğine sağlık..
    Cezan bitmiş..Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız

Ayrıca telefonun şarjının ne kadar gittiğini merak edenler olabilir..
    Biraz bt kullanıp(şarkı,video,resim falan atıp/alma),
    Biraz kamera kullanıp,
    Günde ortalama 15-20 şarkı dinleyerek(bu da 1 saati geçik zaman demek..Ve tabiki arka planda çalarak..Yani ekran ışığı yanmadan),
    Çok az da oyun oynayarak;
    "4. günün gecesi şarjı bitirdim"..
    (Ekran parlaklığı %100'de,24 saat açık,Ekran koruyucu da devrede<güç tasarfu açık değil yani bekleme modunda>)

Tabi daha az kullanıp,Ekran parlaklığını kısar,Ekran koruyucu yerine güç tasarrufunu seçerseniz biraz daha fazla gidebilir
    Ya da çok kullanıp,elinizden düşürmezseniz daha az..

Biraz da fotoğraf

Bu fotoğrafları gölge yerden,güneşi karşıma alarak elde ettim..;

Bu da tam tersi..;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 29 Temmuz 2006; 13:30:31 >

• Bu da havacılık müzesinde çektiğim bir fotoğraf;
  • @Qui¢K_Mυяdє®
    fotoğraflar tek kelimeyle mükemmel bu kadarını beklemezdim çok güzel eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeLLaT_1905

@Qui¢K_Mυяdє®
    fotoğraflar tek kelimeyle mükemmel bu kadarını beklemezdim çok güzel eline sağlık

Teşekkürler
  • güzel fotolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: soylu

güzel fotolar

Teşekkürler soylu
  • bu telefonun mp3 çalrı ve dosya yöneticisi ii mi bir de ben de sx1 kulaklık var orijinal o buna uyumludur di mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyonder

bu telefonun mp3 çalrı ve dosya yöneticisi ii mi bir de ben de sx1 kulaklık var orijinal o buna uyumludur di mi?

İyi
    Ben Sx1 orjinal kulaklığını kullanıyorum zaten
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.