Şimdi Ara

Skyrim Special Edition - Türkçe Yama Hk. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
12.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar yama 2mb bişey iniyor içinde 2 dosya var bunları nereye atıcaz nasıl yapıcaz lütfen yardımcı olun teşekkürler.
    NoT: steam deki oyunun anadizinine ve mods klasörü içine attım ve oyunu çalıştırıp mods a girdiğimde hiç bir mod gözükmüyor.bethesda üyeliği dahi aldım gelirmi diye yine yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lp64051 -- 3 Kasım 2016; 2:24:37 >
  • oyunun steam legendary sürümüne sahibim...ana oyunun türkçe dil yamasını kurduğumda çalışıyor..fakat aynı zamanda dlc lerin de türkçe yamalarını kurduğum zaman oyun açılmıyor...çakışma durumu mu var acaba ?
  • Dlcleri nasıl ekleyeceğimiz anlatabilirmi özelden dlc dosyalarını atabilirmisiniz.
  • Yukato'nun yaptığı sürüm daha iyi ya hem full Türkçe yapıyor ama başarımları etkilemiyor :)
  • Special edition için gerekli yamayı kurdum fakat bazı yerler dlc ye bağlı olmamasına rağmen ingilizce kaldı. Bununla ilgili bir bilgisi olan var mı?
  • bu special edition un içinde başka modlar yüklü mü acaba önceden öldürme sahnelerinde videolar girmiyordu bende
  • Oyun yarım saatte bir çöküyor, böyle bir durumla karşılaşan ve çözen var mı? Diskteki dosyaları Steam üzerinden kontrol ettirdim bir sorun çıkarmadı ama çöküp duruyor.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Hocam yukatonun sürümü nerde?
  • Yukota Y kullanıcısına yanıt
    Hocam dlcleri türkçeye çevirmişsiniz sanırım nasıl yaptığınızı yazabilir misiniz ben çok uğraştım aradım ama olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red___

Hocam dlcleri türkçeye çevirmişsiniz sanırım nasıl yaptığınızı yazabilir misiniz ben çok uğraştım aradım ama olmadı.

sürümü yok indirip data dosyasını attık :) çok basit bir şey ama herkes yama bekliyor :)
  • Çevirmekten kastın çalıştırabilmek sanırım çünkü yamayı yapan ekiple bir bağım yok. Eski Skyrim yamalarını Special Edition için uyumlu hale getirmek için Youtube'da anlatımlar var. İzlersen mantığı anlarsın. Bunun dışında yamayı yapan ekibin uyumlu sürüm çıkarmasını bekleyebilirsin. Şu an ne durumda bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yukota -- 13 Kasım 2016; 8:50:56 >
  • Hata verdi bende neyse zorunlu bekleyeceğiz. Türkçe modda tabelalarda türkçe oluyordu siz yaptığınızda tabelaları da türkçe yaptınız mı? Yapımcının yayınladığında olmadı çünkü se'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red___

Hata verdi bende neyse zorunlu bekleyeceğiz. Türkçe modda tabelalarda türkçe oluyordu siz yaptığınızda tabelaları da türkçe yaptınız mı? Yapımcının yayınladığında olmadı çünkü se'de

Her şey Türkçe.
  • DLC'lerin çevirileri de bir an önce geleydi. Dadından yenmezdi.
  • Türkçe Yamayı yükleyince başarımlar deaktif oluyor aktif etmenin bir yolu var mı?
  • türkçe yamayı yükledim fakat oyunda RAkamlar kare şeklinde gözüküyor bunu nasıl düzeltiriz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaender

Türkçe Yamayı yükleyince başarımlar deaktif oluyor aktif etmenin bir yolu var mı?

NOT: denemedim.

Yamayı hala bulamayanlar için:
    Yama Linki:http://www.crewals.com/SE/SETurkishMOD.rar
    Kurulum notları RAR'ın içinde olup kaynak aşağıdaki rehberdir:http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=210598390

• Şimdi special editiona yamayı kurarsam dlcler dahil tamamen Türkçe oluyor mu? Ona göre satın alacağım.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece ana oyun Türkçe oluyor.
  • Unofficial patch kurulunca yama da bazı yerler İngilizce çıkıyor maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.