Şimdi Ara

SKYRIM de hangi karekterle oynuyosunuz(mage,warrior vs)? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
32.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda yeni bilgisayarıma yüklüyorum wood elf assasin yada khajit assasin düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak.zgl06

Şu anda yeni bilgisayarıma yüklüyorum wood elf assasin yada khajit assasin düşünüyorum.

Khajiit +5 Sneak ile başlar,Wood Elf +5 Archery ile başlar.Benim tavsiyem Khajiit.Irka ait olan,gece görme skilli mevcut.Mağaralarda,gece görev yaparken,gece ev soyarken,vampirken gece evlere girip milleti ısırırken avantaj sağlıyor.

Xbox'ta 81 Level Khajiit ve 34 Level Wood Elf kastım.Khajiit i kesinlikle daha iyi buluyorum.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Argonath LXI -- 4 Ağustos 2013; 9:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS

quote:

Şu anda yeni bilgisayarıma yüklüyorum wood elf assasin yada khajit assasin düşünüyorum.

Khajiit +5 Sneak ile başlar,Wood Elf +5 Archery ile başlar.Benim tavsiyem Khajiit.Irka ait olan,gece görme skilli mevcut.Mağaralarda,gece görev yaparken,gece ev soyarken,vampirken gece evlere girip milleti ısırırken avantaj sağlıyor.

Xbox'ta 81 Level Khajiit ve 34 Level Wood Elf kastım.Khajiit i kesinlikle daha iyi buluyorum.

Öneri için teşekkürler .Eğer oyundaki kaspammlı sınıf oluşumlarını ve nasıl oynandıklarını öğrenmek istiyorsanız şuraya bir göz atın .

h t t p : / / w w w.b e t h e s d a t u r k . c o m / f o r u m / i n d e x . p h p ? t o p i c = 6 5 8 7 . 0

(Aradaki boşlukları silin.)

Not:Khajit +10 sneak bosmer +10 archery ile başlamıyor muydu yav ?

• quote:

quote:

quote:

Öneri için teşekkürler .Eğer oyundaki kaspammlı sınıf oluşumlarını ve nasıl oynandıklarını öğrenmek istiyorsanız şuraya bir göz atın .

h t t p : / / w w w.b e t h e s d a t u r k . c o m / f o r u m / i n d e x . p h p ? t o p i c = 6 5 8 7 . 0

(Aradaki boşlukları silin.)

Not:Khajit +10 sneak bosmer +10 archery ile başlamıyor muydu yav ?

Tüm ırkları karşılaştırdığımızda dediğiniz gibi +10 tabi.Ben Khajiit,Bosmer'a göre +5 Sneak ile başlıyor demek istemiştim.

Ben de zaten bildiklerimi o siteden öğrenmiştim.Gerçekten faydalı bilgi ve rehberler var.

• Dark Brotherhood'da khajiit assasinim.Cicero salağının itemlerini giyiyorum şimdilik çünkü güzel özellikler veriyor.Ama şebek gibi görünüyorum .En kısa zamanda kurtulurum inşallah.
  • quote:

Dark Brotherhood'da khajiit assasinim.Cicero salağının itemlerini giyiyorum şimdilik çünkü güzel özellikler veriyor.Ama şebek gibi görünüyorum .En kısa zamanda kurtulurum inşallah.

Cicero'nun eşyaları assassin için en iyilerden bazıları.Ben de tipini hiç sevmediğim için kafalık olarak Dark Brotherhood'a girdiğimde aldığım %25 Sneak veren şapkayı giyiyordum.

Ayrıca Thieves Guild görevlerinden de Nightingale Armorları alabilirsin.Onlar gerçekten çok güzeller ve ayın şekline göre bonusları var.

Bir de pickpocket veren Dragon Priest Mask vardı sanırım.Onu da giyebilirsin.

• quote:

quote:

Dark Brotherhood'da khajiit assasinim.Cicero salağının itemlerini giyiyorum şimdilik çünkü güzel özellikler veriyor.Ama şebek gibi görünüyorum .En kısa zamanda kurtulurum inşallah.

Cicero'nun eşyaları assassin için en iyilerden bazıları.Ben de tipini hiç sevmediğim için kafalık olarak Dark Brotherhood'a girdiğimde aldığım %25 Sneak veren şapkayı giyiyordum.

Ayrıca Thieves Guild görevlerinden de Nightingale Armorları alabilirsin.Onlar gerçekten çok güzeller ve ayın şekline göre bonusları var.

Thieves Guild'daki itemler 33 lvl dan sonra legendary oluyomuş.En azından 30 olana kadar Brotherhood ve Companions görevlerini yapıcam.Bide eski karakterimde stormcloak'ken jagged crown'ı almaya gidiyorduk.Onun yerini öğrendim.Kimse ona ulaşamadan ben çökücem .Şu smithing olayını da geliştirmeyi düşünüyorum.Millet yok söyle armor yaptım, yok şöyle kılıç yaptım deyince iştahım kabarıyor .

• quote:

quote:

quote:

Thieves Guild'daki itemler 33 lvl dan sonra legendary oluyomuş.En azından 30 olana kadar Brotherhood ve Companions görevlerini yapıcam.Bide eski karakterimde stormcloak'ken jagged crown'ı almaya gidiyorduk.Onun yerini öğrendim.Kimse ona ulaşamadan ben çökücem .Şu smithing olayını da geliştirmeyi düşünüyorum.Millet yok söyle armor yaptım, yok şöyle kılıç yaptım deyince iştahım kabarıyor .

Hocam assassin karaktere smithing kasmak biraz garip olur.Yani smithing kasıp ağır zırh giymen gerekir.Hafif zırhlar için smithing kasmaya değmez.Eğer ağır zırh giyersen de hem okla nefesini tutamazsın,hem yeterince uzun süre koşamazsın hem de zırh daha çok ses çıkardığından sneak işe yaramaz.

30 level da Ebony Mail görevi var.O zırh heavy armor ve kendi bonusu eğilince siyah duman ile görünmez olmak,yakındakileri zehirlemek ve yürüyüş sesini azaltmak.Onu alırsan zırha ihtiyaç duyacağını pek sanmıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam assassin karaktere smithing kasmak biraz garip olur.Yani smithing kasıp ağır zırh giymen gerekir.Hafif zırhlar için smithing kasmaya değmez.Eğer ağır zırh giyersen de hem okla nefesini tutamazsın,hem yeterince uzun süre koşamazsın hem de zırh daha çok ses çıkardığından sneak işe yaramaz.

30 level da Ebony Mail görevi var.O zırh heavy armor ve kendi bonusu eğilince siyah duman ile görünmez olmak,yakındakileri zehirlemek ve yürüyüş sesini azaltmak.Onu alırsan zırha ihtiyaç duyacağını pek sanmıyorum.

5 gündür falan ortalıkta yoktum bayram tatiline gittim .Assasin oynamaktan beynim döndü .Bu sıralar bosmer ranger oynuyorum.Her şey güzel gidiyor.Archery skill ağacıda ilk skill çok fazla arttırıyormuş hasarı .Sneak yaparken çoğu elemana tek atıyorum.Şimdilik ejderhalara follower olmadan bi şey yapamıyorum ama ilerde Thieves Guild'dan kazandığım itemlerle onları da hallederim diye düşünüyorum .Ve bu sefer Dark Brotherhood'u katledicem .Parayı öyle ya da böyle yine kazanırım.O büyücü tipli Brotherhood elemanlarının kapşonu daha iyi sneak veriyormuş yeni gördüm .Ama artık sneak'le uğraşmaktan bayıldığım için büyük ihtimal shrouded cowl kullanırım.

• Ölümüne Mage ama öyle mage değil Ateş buz yıldırım sadece bunlar magelik değildir. Şahsen Merlindeki Morgana rolünde oynuyorum Skyrimi.
    Ormanda kendi başıma ölü canlandırıyorum. Yoldan geçenleri ölülerimle yokediyorum.Hele birde Cute elf modunu indirirseniz tam morgana yaparsınız.
    Mageleri aşşağılamayın armorları zayıf olabilir ama Dremora çağırdıklarında karşısında Değil warrior Ygsramor bile duramaz.
  • Oyuna yeni başlayacağım, beni cok yormayacak basite ilerleebilecegim, sıkılmadan oynayabileceğim bir karakter tavsiye edermisiniz?
    Not: daha önce rpg oynamadım. Yeni başlıyorum.

• Ben de warrior um. Yakın dövüş daha iyi bence. Zırhınız Warhammer ınız ve peşinizden gelen yardımcınız varsa oyunda kralsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Level atladığımda skill falan dağıtım ekranı geliyor 3 bölüm var magicka,stamina ve health ben bunlardan birini seçiyorum tamam diyorum birsürü özellik geliyor onlara hiç dokunmadım ben 8 levelim hiçbirini arttırmadım üstteki arkadaşın yorumu okuyana kadar da arttırıldığını bilmiyordum.

Skilleri kendi haline bırakmışsın,o da güzel...

Ya ben o 3ünden birini seçince kendi ayarlıyor seçtiğim kısma giren skill'leri diye tahmin etmiştim dokunmadım skill'lere bir gireyim de skill'lere bakayım en iyisiBirde para olayını ne yapıyorsunuz arkadaşlar nereden gelir elde ediyorsunuz ejderhalarda iyi altın oluyor ama onlarda 9 saatlik oyun boyunca 5 tane öldürebildim denk gelmiyor fazla.Yüklü miktarda para edinebileceğim birşey yok mu

Hırsız soy.

Hangi bölgelerde çok oluyor bu hırsızlar geçen hırsız soydum benden daha çulsuzdu gerçi

Dark bh ta bi quest direk 20000 g veriyo. Ama zor biraz.

• Daha 1 haftadır oynuyorum khajit hırsız akar 20 lvllim sneak fullenmek üzere o warriorlar beni görüp bulana kadar kafalarına 1 milyon ok yerler critli bilmem neli yanlarından gölge gibi akar geçerim ruhları duymaz gemlerimi ruhlarıyla doldururum pardon abi der elimi öperler Hırsızlar şehri Riften'ın Thieves Guild üyesiyi böyle der
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProgrammer

Daha 1 haftadır oynuyorum khajit hırsız akar 20 lvllim sneak fullenmek üzere o warriorlar beni görüp bulana kadar kafalarına 1 milyon ok yerler critli bilmem neli yanlarından gölge gibi akar geçerim ruhları duymaz gemlerimi ruhlarıyla doldururum pardon abi der elimi öperler Hırsızlar şehri Riften'ın Thieves Guild üyesiyi böyle der

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okla focuslayıp uçan kuşu vurunca düştüğü yere gidip yerde bulmak çok güzeldi. sırf bunun için bile okçu kasılır. ama en zevk aldığım class mage.
  • Khajiit oynuyorum okçuluk ve hırsızlığı geliştiriyorum hırsızlık çok zevkli oyunda :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Skyrim klasikliği yapıp Nord ile başladım oyuna. Hayvani derecede two-handed geliştirdim. Warhammer kullanmak çok sıkıcı ama çok güçlü warhammerlar. Ama şimdi büyücülüğe sardım college of winterhold görevlerini yapıyorum büyücülük hakkında tavsiye verebilecek olan varsa versen üşenmeden okurum. Daha sonra da Thieves Guild'e geçmeyi düşünüyorum sneak için.

Ama asıl hedefim Legendary itemler ve tek büyüyle ortalığı yerle bir eden destruction büyücüleri. Şu an 13 levelim, en güçlü yeteneğim, two-handed, lockpicking,heavy armor, destruction vs.
    Aslında dark elf ile büyücü takılmayı çok isterdim ama bu karakterle ciddi bir server yaptım ve çok güzel olaylar yaşadım. Yeni karakterle başlama konusunda önerisi olan varsa sevinirim.
  • Yeni karakterimi Thief-OneHanded[Knifes]-Sneak-Archer olarak geliştiriyorum , şuan 12 seviye oldum Khajit ırkından oldum ve ana hikayeden ilerlemekteyim sizlere bir sorum olacak bu şekilde dungeon lara girdiğimde hiç canım azalmadan herkesi [Sneak yardımı ile] öldürebiliyorum . Fakat bir sıkıntım var Dışardayken etrafımı 10-15 bandit sardığı zaman kaçmak için bile zaman bulamıyorum bir videoda görmüştüm[büyülerle aram pek iyi değildir]adam bir büyü atarak ortalığı dağıtıp oradan rahatça uzaklaşmıştı . var mıdır böyle bir büyü dalı ? sıkıştığımda atıp ortalığı karıştırarak oradan kaybolabileceğim birşey şimdiden teşekkürler

• Beyler Elf Okçu + Rogue (çift hançer) eğer Assassin's Creed tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanz yani işimi gizli hallederim diyorsanız en iyisi derim . Görevlerde Sinsilik özelliğizniz kendiliğinden hemen artıyor ve daha hızlı seviye atlıyorsunuz ayrıca sinsilik özellini geliştirerek ok ile x3 hançerler ile x15 katı hasar verebilirsiniz . Son olarak Hırsızlar Loncasına girerseniz özelliklerinizi aşırı verimli kullanabilirsiniz . Şimdiden kolay gelsin herkeze

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.