Şimdi Ara

SKYRIM de hangi karekterle oynuyosunuz(mage,warrior vs)? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
32.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuna nord ile başladım ve şu am level 10 olmama rağmen en iyi silahım 30 vuruyo karşıma ormanda öyle büyücüler çıkıyoki adam iki cızlatıyoo fareye dönüyorum kaçacak yer arıyorum bide şu mamutların etrafındaki bi herif var bi koyuyo iki on beş uzuyoorum bunların çaresi nedir acep bide bu ingotları nereden buluyoruz ... oyun müthiş witcherdan sonra bunu oynadım bu oyun başka arkadaş
  • abi mage oynadim oyundan sogudum level 6 da sonra boyle pickpocket fln olayim dedim oda bi işe yaramadi cok kotu durumdayim suan warrior acasim var xbox u acip oynarsam eger
  • Beyler ben şimdi Nord oldum Stormcloak lıyım Khajit mi açsam şu an Nord kurt adam oldum.Kurt adam kadar süper bişey yok onu söyleyeyim Bir koşuyorum yarım saatte stamina bitiyor Neyse şu khajitte dagger ile assasination yapabiliyormuyuz? Yapabiliyorsak nasıl? Oyun en zevkli nasıl oynanır?
  • Oyunu ps3'de -nord warrior one handed- oyunuyorum. Elimde iki kılıç takılıyorum. Oyuna yeni başladım gibi bir şey. en son lvl 10 oldum. Baya ilerledikten sonra mage güçlerini de geliştirmeyi düşünüyorum. Şu sıralar Companions loncasına katılmaya uğraşıyorum. Onun dışında henüz taraf seçmedim. seçmeyi de düşünmüyorum. Son olarak daha ana hikayeden 3 görev yaptım. Sürekli yan görevlere odaklanıyorum.

Not: Çok fazla şey anlattım galiba kusura bakmayın. Baya bir sardı oyun beni ondan olsa gerek. Zira bir oturunca en az 5-6 saat kalkamıyor başından insan.
  • bu kılıcı kalkanı fine yapmak istiyorum ama yapmıyor neden ola ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eakarvardar

bu kılıcı kalkanı fine yapmak istiyorum ama yapmıyor neden ola ki ?

1. elinde yeterli malzemen yoktur. seçtiğin silahın veya kalkanın altında yazar ne gerektiği.
    2. eğer elindeki malzemen tamsa Smithing (demircilik) özelliğini geliştirmen gerekiyor olabilir.
  • Nord warrior ile bitirdim oyunu , one handed kullandim iki eldede ilerleyince cok guclendi karakter , deadric armor kullanmanizi tavsiye ederim cok faydasi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never_Down

quote:

bu kılıcı kalkanı fine yapmak istiyorum ama yapmıyor neden ola ki ?

1. elinde yeterli malzemen yoktur. seçtiğin silahın veya kalkanın altında yazar ne gerektiği.
    2. eğer elindeki malzemen tamsa Smithing (demircilik) özelliğini geliştirmen gerekiyor olabilir.

sağolasın birader
  • quote:

Oyunu ps3'de -nord warrior one handed- oyunuyorum. Elimde iki kılıç takılıyorum. Oyuna yeni başladım gibi bir şey. en son lvl 10 oldum. Baya ilerledikten sonra mage güçlerini de geliştirmeyi düşünüyorum. Şu sıralar Companions loncasına katılmaya uğraşıyorum. Onun dışında henüz taraf seçmedim. seçmeyi de düşünmüyorum. Son olarak daha ana hikayeden 3 görev yaptım. Sürekli yan görevlere odaklanıyorum.

Not: Çok fazla şey anlattım galiba kusura bakmayın. Baya bir sardı oyun beni ondan olsa gerek. Zira bir oturunca en az 5-6 saat kalkamıyor başından insan.

her karakter 2 kılıç alabiliyor mu?
  • quote:

quote:

Oyunu ps3'de -nord warrior one handed- oyunuyorum. Elimde iki kılıç takılıyorum. Oyuna yeni başladım gibi bir şey. en son lvl 10 oldum. Baya ilerledikten sonra mage güçlerini de geliştirmeyi düşünüyorum. Şu sıralar Companions loncasına katılmaya uğraşıyorum. Onun dışında henüz taraf seçmedim. seçmeyi de düşünmüyorum. Son olarak daha ana hikayeden 3 görev yaptım. Sürekli yan görevlere odaklanıyorum.

her karakter 2 kılıç alabiliyor mu?

oyunda hangi karakteri seçtiğinizin önemi yok. istediğiniz karakterde başlayıp istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz karakterinizi. ama nord karakterini seçerseniz iki kılıç ve tek kılıç kullanma güçleri başlangıçta diğerlerinden birazcık üstün olarak başlarsınız.
  • bir kere büyücülerin narin olduğu falan yok eğer mage armor perk ini sonuna kadar açarsanız bir büyüyle 300 armor yapabilirsiniz ve destruction master büyülerinde istersen etrafında 25-30 kişi olsun hepsini öldürür tek büyüyle ayrıca ben şu an elder dragonları 2 vuruşta öldürüyorum bir yyıldırım büyüme bakar
    mage ilerlediğinde oyunun en güçlüsü olur yanlış bilgiler vermeyin yok atmosfer uygun değilmiş bilmem neymiş
  • Thief , Khajit , Sneak , One handed , Pickpocket , Archer

Arkanızı kollamanızı öneririm
  • Ben Alchemy , Enchanting , Smithing (Deadric olana kadar onu kullanmak isiyorum :D ) , Heavy Armor , one-handed ,Archery ve Sneak kullanmak isitiyorum bunlara göre hangi ırkı alabilirim bunlara + sı olan hepsi olmasada önemli olanlar şimdiden teşekkür ederim acil cevap bekliyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Ne büyücüleri ne de okçuları severim. İki sınıf da çok narin oluyorlar. Hızlı oluyorlar tamam ama kalabalık düşman topluluğu etrafınızı çevirirse falan nalları dikiyorsunuz. O yüzden ne varsa warrior'da var. Hayatımda bir kere okçu kullandım, onda da zaten başka şansım yoktu. Thief

bu ferrari,posche ya da hammer 'dan hoşlanmak gibi bir şey bence

ben de warrior'u pek oynamam ama mage'ken warewolfa basıp dağıtmak çok iyi oluyordu

okçuyken köşeye sneak olup adamları tek tek indirmek, etrafta seni ararlarken keyifli geliyor ya da yine sneakteyken boğaz kesmek falan

tabi you are not suppose to be in here diyorken kılıcı kaldırıp power attack yaptıklarında insanın warrior olup sağlam bir geçirebilesi gelmiyor değil
  • Mageler iyidir kolay dragon kesilir. Dark elf olursun hem dark elflerin atese karsi dayaniklillari var sende biraz ustune eklersen dragonla degilde uyduruk bi bandit dovusuyo gibi oluyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha oynamadım ama skyrimde oynadığımda warrior olurum büyük ihtimal. Çok bilgim yok oyun ile ilgili gerçi. Mage dediğin dragon agede daha iyi ya :D
  • Thief ilerliyorum gayet iyi.İyi bir thief dragona tek bile atabilir okla.Okunda iyi olması lazım ama.
  • Ben küçükken bu tür rpg oyunlarda hep warrior oynardım.Sonraları rogue thief archer mage gibi classlara sardım.Fakat skyrim de mage ler çok güçsüz kalmış teke tek dövüşlerde (bosslara karşı.örn;ejderhalar).Oyuna ilk girdiğimde nord thief oynuyodum stormcloak tarafında.Ama benim bazı takıntılarım var.Mesela skyrim gibi bir oyunda koskoca dragonborn gidip thief olacak.Böyle iş olur mu?.Şu anda oyuna thief olarak yeniden başladım nord'um ve yine stormcloak olcam .Ama bu bittikten sonra dark elf imperial thief oynamayı düşünüyorum.
  • Ben wood elf ile ok kullanıyorum. Stealth ve Archery üzerine yoğunlaştım. Ama oyundaki en iyi race bence ork. Bir daha başlarsam kesinlikle ork olurum.
  • Conjuration ve Illusion....ırk Breton

Rakipsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 3 Ağustos 2013; 11:00:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.