Şimdi Ara

Skoda Süperb...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
8.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ßizim 2001 Model Honda Hr-v Aracımız Vardı Sattık Cünkü Cok Küçüktü... Amcam 2010 Model Skoda Süperb Almış İç Genişliği Bagaj Hacmi Harika Cokta Güzel Ve Gösterişli Bir Araç... ßizde Karar Verdik Ve 2011 Model Skoda Süperb Alacağız Ama 46 Milyarlık Comfort Modelimi Yoksa Ambition Modelimi Sizce Hangisi...

• superb harika bir araç ama almısken ambition almak daha iyi olur bütçe el verıyorsa...
  • Mümkünse superb ambition veya elegance.
    Olmadı, octavia elegance duşunun.
  • ßaßam 46 Milyarlık Diyo ßende almışken ßiraz Fazla Verip Ambition Olsun Diyorum Cünkü Comfortlarda ESP yok
    ßu yüzden sizlere soruyorum fark edermi 4 milyarlık ßi özellik
  • Sırf Superb olsun diye güvenliğinizden taviz vermeyin. Tamam, güzel, keyifli, ben de Superb kullanıyorum ve memnunum ama güvenlik önce gelmeli.

Önerim ya octavia alın ya da temiz 1-2 yasında Superb ambition veya elegance. Böylesi çok daha keyifli ve güvenli olur.
  • Ama Octavia nın Arka Diz Mesafesi ve ßagaj Hacmi Süperb Kadar Varmı...
  • Babana ESPnin önemini gösteren Yuotube videoları göster. Ve ikna etmeye çalış. Şimdi vereceğinin 4binlira ileride sizi maddi ve manevi kayıplardan koruyabilir.
  • octavia bagaj hacminde c sınıfın en ıyısıdır. yanılmıyorsam 560 litre. superbı bılmıyorum. Arka diz öesafesınde superb sınıfında rakıpsızdır.
  • öyle olcak artık
  • Araba süper be...
  • İçi Audi A8 ile aynı, her ikisine de bindim ve test ettim. Artık kararı siz verin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

İçi Audi A8 ile aynı, her ikisine de bindim ve test ettim. Artık kararı siz verin :)

Çüş.
  • Amcamda kullanıyo aynısını..
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

İçi Audi A8 ile aynı, her ikisine de bindim ve test ettim. Artık kararı siz verin :)

Çüş.

• 1.6 dizelini kullanan var mı?
  • quote:

quote:

Çüş.

Ben de aynı vaziyeti yaşamasam tepkim aynı olurdu ama bu bir gerçek. İkisi de aynı hocam. Çüşlemeylim boşuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagirtr

quote:

quote:

Çüş.

Ben de aynı vaziyeti yaşamasam tepkim aynı olurdu ama bu bir gerçek. İkisi de aynı hocam. Çüşlemeylim boşuna.

Şakamısın birader 200.000EUR'luk bir aracla 40 bın lıralık aracın içi nereye ayni oluyor akıl mantık biraz ?
  • quote:

quote:

Çüş.

koptuğum andır.
  • Adam çok pis gaza geliyor beyler, değerlendirin derim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.