Şimdi Ara

Skoda Rapid Sedan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.080
Cevap
28
Favori
280.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Model atağını Citigo ile küçük sınıfa girerek başlatan Skoda, bu atağını sedan model Rapid üretimi ile devam ettiriyor.

Skoda’nın büyüme stratejisinde önemli bir yerde konumlandırılan Rapid, Fabia ve Octavia’nın bazı özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Skoda’nın yüksek teknolojisi, düşük yakıt tüketimi ve sunduğu akıllı çözümler ile bir aile otomobili olarak da dikkat çeken Rapid, kompakt sedan segmentinde standartları belirleyecek bir otomobil hedefiyle yıl sonunda Türkiye’deki yerini alacak.

Dünya otomobil pazarının segment bazında yüzde 36’sına hitap edecek olan Rapid, Türkiye’de 35 bin ile 55 bin TL arasında bir fiyatla satılacak. Uzun dingil mesafesi boyunca ve coupe şeklindeki görüntüsüyle saf bir duygu veren Rapid’in geniş bagaj kapağı işlevselliğinin yanında tasarımı bütünleştiren bir unsur olarak da otomobildeki yerini alıyor.

Yeni logo ve belirgin şekilli arka farlar Rapid’in tasarımını tamamlıyor. Skoda, B sedan modeli Rapid ile beş yolcu ve bagajlarını alabilecek kapasitesi, akılcı çözümleri, mükemmel fiyat-değer oranı ve aynı zamanda eşsiz güvenlik donanımlarıyla segmentinde bir adım öne çıkıyor.

Beş benzinli ve iki dizel motor seçeneği bulunan Rapid ile Skoda, özellikle bir araçta uygun fiyat kalite ve geniş hacim arayan aileleri hedefliyor.
     Skoda Rapid Sedan

Skoda Rapid Sedan

Skoda Rapid Sedan
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bence çok tutacak bu araç, baz model fiyatı da oldukça iyi. test etmek için sabırsızlanıyorum. tek eleştirilecek yanı fiyatının 55 bin e kadar çıkıyor olması sonuç olarak b sınıfı araç (ya da b+)
  • tasarımı gayet hoşuma gitti. fiyat aralığı da mükemmel bence. jettadan sonraki favori sedan modeli bu olur benim gözümde. (ayrıca bu nası b sınıfı yahu, benim minik i20 B sınıfı olacak geçiyor :) )
  • Skoda'nin on kasa tasarımları cok kendine
    Özgü , Fabia Octavia diğer markalara gore cok farklı bir dizaynı var. Cok ağır bir havası var araçlarının.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satacaktır diye düşünüyorum. Fiyat aralığı iyi.
  • güzel araba diye düşünüyorum:) bi çıksada binsek
  • skoda çok ekmek yer bu araçtan
  • başlangıç fiyatı çok iyi.tutulmaması için bir neden görmüyorum.
  • ''B sınıfı araç, fiyat aralığı 35 - 55 arası ve fiyatı çok iyi'' öyle mi ????

Daha çok şişirsinler bari nasıl olsa alan olur...
  • doğuş kesinlikle dsg getirmez dizel otomatiği 55 bine satar, saçma sapan fiyatlandırma ile sokar piyasaya. yoksa 1.2 motor dsg ikilisi ile tadından yenmez bu araç lakin doğuş işte.
  • İnanınki aynısını ben yazacaktım. B sınıfı araç fiyatı 35-55 arası ve çok iyi öylemi? Sizin aylık geliriniz 5-10bin arası herhalde. Gaz vermeye mi geldiniz buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccecy -- 17 Temmuz 2012; 12:58:46 >
  • Tam tahmin ettiğim fiyat aralığında çıktı.Bunun ve Toledo'nun tutacağını düşünüyorum.
  • Bu araç 1.2 tsi motoruyla mantıklı olur, 1.6 tdi ve opsiyonlarla 50 bini bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

doğuş kesinlikle dsg getirmez dizel otomatiği 55 bine satar, saçma sapan fiyatlandırma ile sokar piyasaya. yoksa 1.2 motor dsg ikilisi ile tadından yenmez bu araç lakin doğuş işte.

Skoda ve seatta gerek donanım gerekse otomatik konusunda daha cömert davranılıyor. Vw bu modeller ile piyasada hakimiyet sahasını genişletme peşinde. Rapid çok iyi iş çıkartacaktır.

Her ne kadar garanti kapsamındaki araçlar doğuşa götürülebiliyorsa da, Skoda Türkiye'nin yetkili servis konusunda artık ciddi adımlar atması lazım.
  • en full donanımlısının 50 bın tl olması gerekıyordu tam hayal kırıklığı yarattı bende 1.2 tsi dsg fiyatı 42 bın tl ye geçmeyıp donanımıda iyi olursa almayı düşünebılır yeti 1.2 tsi dsg ilk çıktıgında 43 bın tl ıdı bunun hakkı 39-40 ya neyse ...
  • Fiyat aralığı çok yüksek 29 bin tl den başlamalıydı 1.6 tdi dsg sunroof dokunmatik ekran vs. full donanım 50 bin tl filan olmalıydı.
  • Donanımları bir açıklansın, ondan sonra görürüm yorumları.
    Ayrıca Skoda'nın donanımları iyi oluyor diyenler bi zahmet Fabia ve Octavia'nın baz donanımlı modellerini bir incelesin.

Madem müneccimlik yapıyoz: Bu fiyat ile anca 3-5 tane numunelik satar.
  • Gelenekselleşen izler buna da yansımış ama güzel bir aile otomobili havası var.
  • Biraz fiyat kırarlarsa linea ve accent blue ya dişli rakip olur.

bu fiyatlarla biraz zor

sebebi de linea ve accent artık kemikleştiler.

hele linea zannedersem en çok satılan binek araç symbol değil yani.
  • @ jettadan sonraki favori sedan modeli bu olur

sonra degil, Jettayi gölgede birakir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.