Şimdi Ara

Skoda Kodiaq Ana Konu (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.607
Cevap
91
Favori
454.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dayson’un gri mastiği ile yapıştırmıştım ben plakaları 2 yıl önce. Halen taş gibi. Geçen yıl aşırı yağışlarda su birikintilerinden geçerken bir sürü aracın plakası plakalıklardan çıkıp yollarda düşmüştü. Benim öyle bir sorunum olmadı. Plakayı sökmek için tamponu sökmek gerekir :) Onunda kolay yolu var, plakayı ısıtarak sökülebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 1.4 tsı dan memnunmusunuz.... gülmeyin bişi sorcam tüp taktıran varmı ? :D
  • dejaa kullanıcısına yanıt
    Beklenti ile alakalı :) ben hafta sonu keyif için kullanıyorum, yakıta takılmıyorum pek.
    Jetta TDI sonrası -cüssesine rağmen- daha atik, daha sessiz motora sahip olduğunu gözlemliyorum.
    Tüp taktıran var, facebook gruplarında paylaşıyorlar. Uzun süreli test edeni görmedim henüz.
  • Arkadaşlar benim elektronik bagaj kendi kendine açılıyor neden olabilir?

• @onuraldi

Bagaj kapagi tam kapaliyken mi aciliyor? Yani arac hareket halindeyken. Yoksa kapanirken tekrar mi aciliyor?

Bagaj icinde kapağın kapanmasini engelleyen bir sey olup olmadigini kontrol edin.

Bagaj kapagini acan dugmede (plakalik uzerindeki) problem olabilir. Birkac kez bas cek yapip duzgun calistigindan emin olun.

Ayni sekilde sofor kapisi uzerindeki bagaj acma-kapatma dugmesinde problem olabilir.

Bunlarin hicbirinde problem yoksa yazilimsal birseyler ters gidiyor olabilir. Bu durumda servis yolu gozukur maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: miracle40

@onuraldi

Bagaj kapagi tam kapaliyken mi aciliyor? Yani arac hareket halindeyken. Yoksa kapanirken tekrar mi aciliyor?

Bagaj icinde kapağın kapanmasini engelleyen bir sey olup olmadigini kontrol edin.

Bagaj kapagini acan dugmede (plakalik uzerindeki) problem olabilir. Birkac kez bas cek yapip duzgun calistigindan emin olun.

Ayni sekilde sofor kapisi uzerindeki bagaj acma-kapatma dugmesinde problem olabilir.

Bunlarin hicbirinde problem yoksa yazilimsal birseyler ters gidiyor olabilir. Bu durumda servis yolu gozukur maalesef
    5. Kattaki apartman dairesinden (daire-araba arası 40/50m mesafe var)büyük ihtimalle cepteki tespih anahtarın bagaj açma tuşuna baskı yapması sonucu açıldı (acaba açıyor mu diye deneme yaptık,açıyor inşallah böyle açılmıştır) o kadar mesafeden açtığı gibi maalesef kapatmıyor anahtar üzerinden.

• Bagajı Anahtardan hem açıyorsun hem kapatıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNR0202 -- 25 Temmuz 2018; 20:57:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CNR0202

Bagajı Anahtardan hem açıyorsun hem kapatıyorsun
    Açma ile kapatma mesafesi bir değil,uzun menzilden açma yaparken kısa menzil şartıyla anahtardan kapatma yapıyor zaten o menzile gelince bagaj butonuyla da kapatırsın

• Yanlis hatirlamiyorsam bagaji,anahtarla kapatirken aracin arka tarafina yakin olmaniz gerekiyor.onden basarsaniz bagaj kapagi kapanmiyor, guvenlik amacli. Araci teslim alirken boyle birseyden bahsetmislerdi. Ancak denemek hic aklima gelmedi.

• Herkese selamlar, iç döşeme olarak siyah mı açık renkmi onerirsiniz? Açık renk çok kir tutuyormu? Siyah renk çok boğuyor mu?

• Benim tercihim koyu renkten yana. Kucuk cocugunuz varsa acik renk tam bir eziyet haline donusebilir koltuklar zaten belli bir sure sonra kirleniyor ve en ufak bir su dokuldugunde ya da terlediginizde bu kir leke hareleri olusturabiliyor uzerinizdeki koyu renkli giysilerin rengini alabiliyor.

• Benim tercihim koyu renkten yana. Kucuk cocugunuz varsa acik renk tam bir eziyet haline donusebilir koltuklar zaten belli bir sure sonra kirleniyor ve en ufak bir su dokuldugunde ya da terlediginizde bu kir leke hareleri olusturabiliyor uzerinizdeki koyu renkli giysilerin rengini alabiliyor.

• Arkadaşlar skodanın servis bakım kampanyaları hakkında bilgisi olan varmı?
    Bakım zamanı oldukça yaklaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiziksel58 -- 2 Eylül 2018; 13:46:20 >
  • Ankara Aydoganlar, ilk yil bakimina 1085tl istiyor

• Ankarada aydoganlar diye bir servis mi var bilmiyordum and otomotive 27 ekimde yaptidim 1.4 tsı motor 1049btl ödedim ankara doğusun skoda servisi yok olsaydı internet randevusuna yuzde 5 indirim veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tqtuk -- 30 Ekim 2018; 20:40:33 >
  • 30 Ekimde And'i aradim 1090tl istediler. Ayni sizinki gibi 1.4tsi motor.3 gunde 50tl zam yapmislar. Acaba neyin zammi

Aydoganlar, skodanin sayfasinda yetkili servis listesinde yer aliyor. Sasmazda. Arac satisi yok. Vag grubu araclara yetkili servis hizmeti veriyor.

• Eskişehir de neden Skoda bayii yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tqtuk T kullanıcısına yanıt
    Erzurum yılmaz yılmazlar skoda da dün itibariyle 985 tl ye yaptırdım, (4*4 tsi dsg) antifiriz de eklendi ilk bakım, normalde 1200 e yakın tutuyordu bayinin kendi indirimi ile bu fiyata yaptırdım yalnız kredi kartına taksit yok(yarısı peşin yarısı tek çekim yaptık), fiyat farklılığını sorduğumda her bayinin kendi indirimleri olabiyormuş bu şekilde söylendi memnun da kaldım..

• Arkadaslar merhaba. Prestige donanim aracimdaki standart lastik ebadi 235 50 r19 99v. Kışlık lastik olarak 205 55 r19 97h almak istiyorum. Lastik ebadi degistirme hesaplamasina gore aradaki fark %2 den az. Ancak triglav jantin genisligi 7 inch. 235ten 205e indigimde jant kurtarir mi? Bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: miracle40

Arkadaslar merhaba. Prestige donanim aracimdaki standart lastik ebadi 235 50 r19 99v. Kışlık lastik olarak 205 55 r19 97h almak istiyorum. Lastik ebadi degistirme hesaplamasina gore aradaki fark %2 den az. Ancak triglav jantin genisligi 7 inch. 235ten 205e indigimde jant kurtarir mi? Bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilir mi?
    7 inc jantin zaten minimum 195, maksimum 225 ebatli lastiktir ölcüsu.

235 lastik 7 inc jantta kendisini 235 tabanli bir lastik gibi gostermez. Daha dar tabanliymis izlenimi verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 6 Ocak 2019; 15:50:44 >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.