Şimdi Ara

Skoda Kodiaq Ana Konu (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.608
Cevap
91
Favori
454.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wladislas

Arkadaşlar 5 koltuklu bir model 7 koltuklu hale getirilebilir mi?
    Mümkün değilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Beyler aracım satılıktır, bilginiz olsun

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-sahibinden-hatasiz-1.4-tsi-dsg-kodiaq-549473212/detay

• Kodiaq kullanan arkadaşlar son google guncellemesinden sonra car stream ve aa mirror çalıştırabilen oldu mu var mı bir yolu

• 4x4 prestij paket kodiaq almayı düşünüyorum ve beni en çok rahatsız eden ksıım trim sesi. Trim sesi araçta varmı. Yeni araçlarda olmuyabilir ama 50000 100000 km yapan araçlarda ortaya çıkıyor belli kullanım ve yol koşulları yüzünden. FAzlaca km yapmış arkadaşlardan trim sesi olup olmadığını yazarlarsa sevinirim.
  • Son google güncellemeden sonra bendede çalışmıyor mirrorlink ve android auto çalıştıran varmı acaba

• Arkadaşlar sa

Sunroof açıkken aracı kitleyip uzaklastiginda Sunroof kendini kapatmıyor

Skodanin bunu çözmesi lazım.

Aralık bir şekilde unutup gidersek yada açık unutursak

Yağmur yağdığında araç Pert olur.

200 bin lik araba ve Sunroof da bu sıkıntı. Olmaz böyle şey.

Benim araç en dolusu prestij paket artı Sunroof.

Skoda türkiye buna çözüm üretsin.

9 mayısta gece 12 de yagmur yağdı. Aklıma Sunroof un açık olabileceği geldi . ( daha önceden unutmuştum ya) gece kalktım arabaya baktım.

:))) bu nedir. 200 bin luk atabaka bu sorun olmamalı

• Selam,

6 tane sorum var, cevaplayan olabilirse sevinirim

1-) Birkac defa soruldu ama cevap gelmedi, ilk bakim ne kadar tuttu?

2-) Yan basamak taktiran var mi? Varsa nerede kaca takdirdi memnun mu?

3-) Skoda orjinal port bagaj alan var mi? Kaca aldi? Orjinal olan yerine onereceginiz model var mi?

4-) Remaps yapanlardan herhangi biri burada mi? Memnun mu? Fiyat ne oldu? Serviste sorun oluyor mu? (Olmaz diye yazmislar ama olsun sorayim)

5-) Arac buzdolabi kullanan var mi? Bagajda elektrik oldugu icin oraya bir tane atayim diyorum, tepeye nasil olsa port bagaj koyacagimdan yerim olur diye dusundum ama kocaman da birsey olmasin, kullanip memnun kaldiginiz varsa onlara bakayim.

6-) Bagaj kismini ayirmak icin sundan alsam mi diyorum, alan takan var mi?

http://www.superskoda.com/Skoda/KODIAQ/Kodiaq-original-Skoda-Transverse-trunk-grille

Evet tatil icin hazirlik :)

• Zeki kara kullanıcısına yanıt
    Camlar da kapatmiyor ama eger kilitleme tusuna uzun basarsan o zaman acik ne varsa kapaniyor, kilit acma tusuna da uzun basarsan hepsi aciliyor ;) Bunun icin once konforlu kullanimi aktif hale getirmen gerekiyor, kilitlerken boylece biraz daha uzun basarak acik ne varsa hepsini kapandigindan emin olabilirsin.
  • @Zeki Kara

Size katiliyorum. En azindan menude bir secenek olsa ve kapilari kilitledigimizde tum camlari ve sunroofu otomatik olarak kapatsa guzel olurdu. Daha dogrusu bu ozellik olmaliydi.

@ kochane

Ben yan basamagi serviste yaptirmistim.1000tl idi. Ama acikcasi kullanisli degil. Cunku yerden amarok tarzi arazi araclari gibi yerden yuksek degil. O yuzden ayaginizi dogrudan yere koyuyorsunuz, bu durumda da pantalonuzun arkasi basamaga surtup kirlenebiliyor. Sadece bizim bebenin araca tirmanabilmesi icin kullanisli oluyor

• miracle40 M kullanıcısına yanıt
    Daha önce bir yerde daha konusu geçmişti. İçeride hayvan ya da küçük çocuk olması durumuna karşı havasız kalınmasın diye camları kapatmadığı söylenmişti. Yani aralık bıraktığınız camın konumunu koruma yönünde alınmış karar.

Ama sanıyorum ki isteyen dışarıda kodlama yaptırarak kilitleme ile birlikte tüm camların ya da sadece sunroofun kapanmasını sağlayabilir.
  • kochane K kullanıcısına yanıt
    Üstadım anahtarın kapatma tuşuna uzun basıldığında kapandığını biliyorum. Yanlz araç 220000 ve sunroof böyle olmamalı. Skoda türkiyeye yakışmıyor

• rdr R kullanıcısına yanıt
    Araçta kodlama ile yapılsa daha iyi olurdu. Şimdi gidip para verip bunu yaptırmak çok saçma.

Sorularınıza bildiğim kadarıyla cevap vereyim.

1- İlk bakımı yaptırdım. 830 tl tuttu. Normal bence. Ama yakıt düşmedi. Daha bin km oldu bakımdan sonra.

Ayrıca İnterface diye bir sistem taktırdım, geri görüş kamerası da var. Navigasyonu şu an çalışmıyor. Tekrar servise gideceğim.

2- Yan basamakları serviste 1000 tlye taktırmıştım ama bence gerek yokmuş. Sadece duvara sürtmeyi engellemeye yarıyor.

Diğer soruların cevapları bende yok.

Ben basamak taktirdimbservisle görüştüm baktım omsaline takıyorlar hepsiburada dan indirmiş 600tlye alıp taktım

6 yaşında oğlum var en çok o kullanıyor inip binerken bence hoş bir görünüm verdi uygulanabilir

• pekisenbilirsin P kullanıcısına yanıt
    Bu cevabi Şubatta yazmışsınız. Hala çalışıyor mu?

Aynı telefondan ben de var. Çalışmamaya başlaması, dün çalışan versiyonu kaldırıp yeni versiyon apk yi yüklemeden sonra oldu.

Bahsettiğim yazılım Android Auto. Eski Apk yi tekrar yüklememe rağmen çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pekisenbilirsin

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-mirrorlink-1-1/samsung-mirrorlink-1-1-1-1-08-release/

Şu an kendi s7 edge telefonumda kullandığım ve çalışan mirrorlink sürümü bu buradan indirebilirsiniz.
    Bu cevabi Şubatta yazmışsınız. Hala çalışıyor mu?

Aynı telefondan ben de var. Çalışmamaya başlaması, dün çalışan versiyonu kaldırıp yeni versiyon apk yi yüklemeden sonra oldu.

Bahsettiğim yazılım Android Auto. Eski Apk yi tekrar yüklememe rağmen çalışmıyor.

• serosez S kullanıcısına yanıt
    Bende de sallanıyor. Bagaj kapağı kapanırken rahatsız ediyor. silikon deneyeceğim

• Gençler benim bir jant çizildi ya küçük bir alan ama 2-3 cm derinlikte bir çizik kaldırıma sürttmüştüm tekeri oradan oldu aradım skodayı 1 jant için 2.5 milyar para istediler hiç benim durumda olan arkadaş var mı ne yapmalıyım
  • Çizik yeri zımparalıyıp boyarlar. Geçen sene sanayide 4 jantı birden fırın boya 250-300 gibi yapıyorlardı. Tek jant nasıl olur bilemem.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.