Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
64
Favori
320.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam geri görüş kamerası kaça mal oluyor yüzde 30 indirimle. Birde bagaj havuzu krom pedal koruma basamak koruma sizce gerekli mi fiyatlar hakkında bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaktikos G kullanıcısına yanıt
    Premium pakette sd kart okuyucu da mı yok ben mi bulamadım. Premium sözde bomboş araç. Bilsem qasqai UEFA alırdım 355 büne
  • Erdal64 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, kazasız belasız. Ne kadara almış oldunuz?
  • ormuh O kullanıcısına yanıt

SD kart girişi torpido gözünde olması lazım. Benim 2019 modelde orada.

• sbaycelebi61 kullanıcısına yanıt
    göremedim ama bir daha bakacağım. a4 te torpido gözünde idi. çok aradın ama bulamadım. belki usb var sd ne yapacaksın diyenler olabilir ama 29 gb sd kartım müzik dolu ve oraya takip unutması güzek oluyor

2020 şubatta geri görüşü 1600 tl ye taktırmıştım serviste ama köprünün altından epey su akmış olabilir. krom pedalım yok ama bagaj havuzu kesinlikle iyi birşey, servisten almamıştım n11 den almıştım. çok güzel ve kaliteli. https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/skoda-karoq-hali-bagaj-havuzu-P246097331 fiyat nerdeyse 2 katına çıkmış 2020 başına göre..

sd card okuyucu tüm karoqlarda standart bir donanım...

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok. Torpidoda soğutma ayar düğmesi var onun arkasına falan da baktım göremedim. Sizin araçtaki yerini gösterir resim atabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ormuh

Maalesef yok. Torpidoda soğutma ayar düğmesi var onun arkasına falan da baktım göremedim. Sizin araçtaki yerini gösterir resim atabilir misiniz
    SKODA KAROQ ANA KONU
  • lrfan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. ortası boş bizim araçta. sanırım bana olmayan modeli satmışlar.:(

2019 style var bende de fotoğrafta paylaşılan şekilde kart girişi mevcut. Kaldırmalarına şaşırdım. Çok kullanan yok diye mi düşünüyorlar acaba...

İrfan bey resim atmış o yüzden tekrardan resim atmadım ama olmaması ilginç, size ilk cevabı yazarken skodanın web sayfasından tekrar bakarak yazmıştım https://www.skoda.com.tr/modeller/karoq/donanim

• Maclarens90 kullanıcısına yanıt

Bu arada fotoya detaylı bakmamıştım ama bendeki de bundan farklı tek sd card girişi var 2019 style

• Seneler geçtikçe ekleme yerine çıkartmalar yapılması ilginç geldi. Bu arada VCDS ile kurcalayınca ilginç ekran görüntüleri de çıktı SKODA KAROQ ANA KONU 2018 Style aracım

SKODA KAROQ ANA KONU
  • Ateca daha çekici duruyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Skoda karoq dizel 27bin km oldu, çok memnunuz. Yakıt tüketimi merak edenler için,

https://www.youtube.com/watch?v=pltjgZ9CacE&feature=youtu.be

• Merhabalar, karoq 1.6tdi 2020 alma arefesindeyim.
    Aklıma takılan araştırıp da bulamadığım Style ile Premium standart donanimlari arasında ne fark var? Yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: axil

Merhabalar, karoq 1.6tdi 2020 alma arefesindeyim.
    Aklıma takılan araştırıp da bulamadığım Style ile Premium standart donanimlari arasında ne fark var? Yardımcı olabilir misiniz?

Eğer gözden bir şey kaçırmadıysam Style adı Premium olarak değişti. Aracım Style donanım, Premium ile birebir aynı donanım özellikleri

• lrfan kullanıcısına yanıt
    Eski Style adlı paket daha doluydu sanırım. Premium’da dijital gösterge paneli ve geri görüş kamerası opsiyonel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 30 Mart 2021; 20:17:57 >
  • axil kullanıcısına yanıt

Style paket premium oldu.

hatta skoda uygulamasında aracın barkodu okutunca style yazıyor bende.

geri görüş kamerası, cam tavan, hayalet gösterge yok

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.