Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.486
Cevap
64
Favori
320.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ateca da donanım daha dolu. ama seat bayii ve servis ağı skodadan daha az olması ve ön park sensörü nedeniyle ben skoda ya yönelmiştim. teknik detaylar aynı gibi zaten. acc ve digital gösterge atecada standart sanırım karoq premium da opsiyonel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maris689 M kullanıcısına yanıt

Selamlar, benim aracım prestige uygulamada bende de style yazıyor.

• erdinc305 kullanıcısına yanıt
    Uygulama yurt dışı yazılımı. Fabrikada style geçen paketi burada adını değiştirip bize satıyorlar sanırım
  • Haklısınız, neler dönüyor kim bilir. Prestige diye alıyoruz. Sonra bakıyoruz o opsiyonel bu opsiyonel. Sitesinde hayalet göstergede navigasyon var resimlerde. Araca bakıyorum yerinde yeller esiyor. Bir çok şeyde maalesef böyle.

• maris689 M kullanıcısına yanıt

aslında 2020 öncesi ambition ve style vardı. yanlış hatırlamıyorsam arada dijital klima, anahtarsız çalışma,full led far gibi farklar vardı. dijital ekran/geri görüş ve sunroof style için de opsiyoneldi. 2020'de standart donanımları artırdılar, style+opsiyonel olan (dijital ekran/geri görüş ve sunroof)=prestige oldu, opsiyonların olmadığı style ı da premium yaptılar. ilaveten daha önce opsiyonel olarak da pek gelmeyen elektrikli bagaj koltuk ısıtma kablosuz şarj da ilanlardan gördüğüm kadarı ile opsiyonlara girmiş.

edit: prestige de yine daha önce opsiyonel olabilen 18 jant var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysahin2000 -- 5 Nisan 2021; 20:36:54 >

bayilerin elinden gelse ve sonradan takılabilse herşeyi opsiyon yaparlar. neticede eğer 1 tl lik ürün araçla beraber gelirse 1,5 tl de ötv ödeniyor fiyat oluyor 2,5 tl. bunun yerine burda takılabilen bir opsiyonsa (örnek geri görüş kamerası) bayi sizden 2 tl alıyor, siz 2,5 tl ödemediğiniz için mutlusunuz bayi 1 tl lik ürünü 2 tl ye sattığı için mutlu, hepimiz mutlu:))

• Önerebileceğiniz fiyat/performans lastiği var mı? Yazlık lastik
    215/55r17

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axil -- 12 Nisan 2021; 17:26:12 >
  • Arkadaşlar
    2020 Karoq 1.6TDI PREMIUM alarak aranıza katıldım. Daha önce de Golf 7 kullanıyordum. Fakat bu araçta dikkatimi çeken bir problemim var. Geri viteste sağ ayna inmiyormuş aşağı. Ayarlarda aktif edeceğimiz buton bile yok. Hayertler içerisindeyim. 2020 model araçta böyle birşey olması mümkün mü? Vag-comcular açabiliyor mu?

• Skoda Karoq aracımın Perşembe günü anahtarı ilk defa çalışmadı. Yolda kalmamak için hep pil taşırım. Yeni araçlarda anahtarsız giriş olduğundan daha çabuk bitiyor pil sanırım. Sizde değişimi kendiniz yapmak isterseniz detayları anlattığım videoyu izleyebilirsiniz.

İçerisinden çıkan pil, 3V CR2025 model bir pildir, maliyeti 8 TL.

Aktivasyon yapmak oldukça kolaydır. Videoda detayları bulabilirsiniz.

• axil kullanıcısına yanıt

Ben geçen sene baktığımda ender elektronik gizli özelliklerde sanki sizin dediğiniz de vardı ama şu an yok https://www.enderelektronik.com.tr/urun/gizli-karoq//

60 tl idi geçen sene 120 olmuş vay be

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

Aradım sordum onlar da yapamıyormuş şuan için

• Obd eleven ile yapılabiliyor. VCDS ile 2021 model araçlarda yapamıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tornadosi T kullanıcısına yanıt

Hocam OBD Eleven bulamadık ki bir kurcalayalım SKODA KAROQ ANA KONU 

• Merhaba, yan basamak fiyatı sordum doğuş oto 5700 tl fiyat verdi. İstanbul içi güzel kaliteli yapan takan yer önerebilir misiniz? Yaptıran var mı? İnternette bakıyorum max 1600 1700 tl fiyat. Servisin taktığı altın kaplama galiba. Birde naviin smart box android almayı düşünüyorum. Kulanan var mı?

yan basamak bence hem çirkin hem de kullanışsız. kaldırıma fazla yanaşsanız yamultursunuz. ayrıca da pahalıymış baya:(

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

Merhaba, aslında sırf oturduğum sitede park halindeki diğer araçların kapıları açıldıkça aracımı çiziyorlar, dikkat etmiyor insanlar. Onu önlemek için birazda düşünmüştüm. Ama çok pahalı.

son derece haklısınız, o açıdan düşünmemiştim faydasını. sırf bu yüzden en azından iş yerinde diğer araca alabildiğince uzak durmaya çalışıyorum ama ben kaçtıkça yanaşıyorlar:))

• İyi akşamlar.2021 karoq prestige aracı 3 hafta önce aldim. Navigasyon aktif değil ve telefonu da ekrana yansıtamıyorum.lg mirror, floating car dahil hepsini denedim.Bir yolu var mı acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zaferaydin Z kullanıcısına yanıt

bir youtube videosu vardı ben ordan bakıp yapmıştım ama şu an linki bulamadım bulursam atarım. Saçma bulmazsanız en temizi iphonea geçmek, sırf bu carplay yüzünden telefon değiştirirken iphone aldım, sıfır sorunla bağlantı oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferaydin

İyi akşamlar.2021 karoq prestige aracı 3 hafta önce aldim. Navigasyon aktif değil ve telefonu da ekrana yansıtamıyorum.lg mirror, floating car dahil hepsini denedim.Bir yolu var mı acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=dVI4I7Ba47I&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.