Şimdi Ara

skoda fabia 1.0 mpi hakkında sormak istedikleriniz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumlarda cok rastlıyorum 1.0 mpi motor gidermi dururmu vs..
    ben 2016 skoda fabia 1.0 mpi sahibiyim bir önceki aracım fabia 1.2 htp idi.
    aracla alakalı yakıtı sehir içi 5 litre sehir dısı 4.5 litre yakıyor. aracı sakin kullanıyorum. sehiriçi biraz basarsam 6.2 ye cıkıyor çekişi gayet makul arac yokuş yukarı zorlanmadan benıde strese sokmadan gayet rahat cıkıyor. uzun yolda aracı kullanırken kendimi güvende hissediyorum diğer hatchback otomobiller gibi hafif hisettirmiyor. aracla alaklı sorusu olana yardımcı olmaya calısırım

• bende 1.0 dsg si ile ilgilenmiyorum fakat seat ile arasında kaldım bu aracın pazar payı düşük biliyorum ama içi seattan daha konforlu gibi geldi bana malzeme kalitesi zaten aynı kafa kafaya ama seat el tutamağı bile koymayarak beni sinir etti o yüzden buna doğru kaydım bende fikriniz nedir hocam sizce iki araçtan hangisi mantıklı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaja cevabim epey gec oldu. Seat ve skoda arasinda kaldiysan bence secimin skoda dan yana olmali. Arac iç genisligi kalitesi seattan iyi. Aile otomobillerinde wag grubu kalite siralamasi audi,volkswagen,skoda,seat siralamadan hangisine oncelik vermen icin sana ipucu vermis oldugunu umuyorum. Otomotiv icinde 16. Senem tum markalari eksisi artisini degerlendirdigimde turbosu olmayan yeterli torkta kalitede az sorunlu ve kaliteli arac seciminde skoda fabia dan daha akla yatan bir arac yok. Arac icin ayirdigin para polo yu karsiliyorsa tercihi o yondede yapabilirsin. Dedigim gibi bu arac grubunda kapi icinden baktiginda en kaliteli ve gosterisli kesinlikle fabia.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.