Şimdi Ara

Skoda 2022 Mart fiyat listesini açıkladı: İşte yeni fiyatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 litre araç 1.5 milyon hani Koenigsegg, McLaren veya süper / hiper araç değil normal Skoda ama bu Skoda'nın suçu değil yanlış anlaşılmasın bu vergilerle her marka bu fiyatlara çıkar.

Meşazını aldım kardeşim ben de evet diyorum.

• 60.000EUR a Superb 1.5 tsi prestige ha

Babayı satarlar bu fiyata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 29 Ocak 2022; 19:23:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Niye öle ucuz yav o

• şemsiye önemli.....:)

• Ağlanacak halimize gülüyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Valla hacı audi ucuz değil de şkoda hiç yağlamamış bile, itelemeye çalışıyor…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 29 Ocak 2022; 20:16:4 >
  • Her halk hak ettiğini yaşar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    SimplyClever diye diye başımıza saplamacı kesildi ya la

• Boşverin dolar düşünce alırsınız

• Octavia’ nın fiyatını inanılmaz şişirdi Skoda Türkiye. Diğerlerinide şişirdi ama Octavia’ ya özel muamele yaptılar sanki. Muhtemelen araç az gelecek. Onları da yüksek karlılıkla satmak istiyorlar. Ama bu fiyatlara A3, Golf gibi araçlar var. Mayıs-haziran gibi 308 ve Astra geliyor. Bu fiyatlara nasıl satmayı düşünüyorlar acaba ? Çok merak ediyorum gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 29 Ocak 2022; 20:40:5 >
  • 207m kullanıcısına yanıt

vw daha ucuz bir marka skodadan hocam burası türkiye🥸

• Aydınvag A kullanıcısına yanıt

Valla hocam, bu fiyatlarla ilk 10’ a giremezler. Bu kadar net söylüyorum. Kendilerini dev aynasında görüyorlar. Markaya yazık edecekler haberleri yok.

• 600 bine 1.0 octavia mı olur be, en full dizel megane o para değil. skoda fiyatlandırmada vw'yi geçmiş audiyle yarışır olmuş.

fiyatlar duble artmış araba maraba alamayız, ya piyango ya miras, havadan gelen parayı bile verirken insanın eli titrer.

• dodofran D kullanıcısına yanıt

300.000 TL üzeri araçlarda, aracın değerinin %30'u kadar kredi veriyor. Taksit sayısı da en fazla 24 ay.

350.000 TL nakitin olacak, 150.000 TL kredi çekeceksin, 150.000 TL'ye de en düşük faizi 1.59 ile Vakıfbank veriyor. Aylık ödemesi 7850 TL. Nakit trink almakla bir fark yok gibi.

• Vay beeeee 2018 de octavia sport alacaktım.. 159 bin TL sıfır şimdi ikinci eli 500 bin olmuş

Skoda 2022 Mart fiyat listesini açıkladı: İşte yeni fiyatlar
  • Fiyatlara bak güler misin ağlar mısın yok artık 0 araba almak hayal orta kesim için bile hayal oldu .2. el düzgün bir araba bile 200k başlıyor alsak bile yakıtı nasıl karşılayacaksın benzin mazot uçmuş .

• togg çıksın togg alacağız Skoda 2022 Mart fiyat listesini açıkladı: İşte yeni fiyatlar 

• Ulan ötv indirimli 200 bine premium octavia alalım dedik. Biz alana kadar liste fiyatı 600 bin tl oldu.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Hocam saplayan aslında kim, herkesin malumu

Ev ve araç fiyatlarının eşitlendiği, hatta araç fiyatlarının 2+1 evleri güle oynaya tokatladığı acı bir dönemi yaşıyoruz.

Meşazını aldımcı EVET'çiler eserleri ile gurur duyabilirler şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 29 Ocak 2022; 22:30:28 >
  • 700 binlik arabanin 500 bini vergi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.