Şimdi Ara

SJCAM SJ6 - SJ7 - SJ360 YENİ ÜRÜNLER !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler arkadaşlar. Olgu hocam başlık açmadığı için ben açayım dedim. SJ6 siparişim bu hafta gelecek ve detaylı inceleyeceğim. İlgilendiğiniz sorular varsa sorabilirsiniz.

Olgu hocam almışsa inceleyecekse başlığı ona bırakabilirim :)

Şu an için sj7 sipariş etmenizi tavsiye etmem bir kaç sorun varmış sonra elinizde patlayabilir :)

SJ6 üzerinden konuşalım şu an 150 dolar civarlarında ve 2k 30FPS sunuyor :)

Uzun zaman sonra Panasonic görüntü sensörünü bir aksiyon kamerasında görüyoruz. MN34120PA merak içindeyim :)

İşlemci: Novatekk 96660
    Sensör: Panasonic MN34120PA
    Açı: 166
    Aparat: Var
    Gyro: Var
    WDR: Var
    Türkçe: Var
    Ekran: Çift Ekran - Arka 2.0" Dokunmatik
    Video Çözünürlük: 2K - 4K İnterpolasyon ile
    Foto Çözünürlük: 16 MP
    Araç Modu: Yok
    G-Sensör: Var
    Motion Detection: Var
    Batarya: 1000mAh
    Kablosuz Kontrol: Ekstra Kontrol ya da Kontrollü Monopod
    Mobil Uygulama: SJCAM
    Maksimum Kart Desteği: 128GB Micro SD
    Harici Mikrofon Özelliği : Var
    Fiyat: 150-170 usd

G-Sensör ve Motion Detection özelliklerine diğer SJCAM modellerine dayanarak var dedim.

Bir kaç örnek video koyalım ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeniorAwesome -- 28 Kasım 2016; 10:20:35 >

• Bende S6 Legend modelini sipariş edicem 600 TL aksesuar felan 670 TL bulacak ama şu harici mikrafon takılması benim için süper oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Git Up vardı hocam zaten hala da sj6 dan kaliteli olabilir gelince bakacağız tabii ki
  • Ürün geldi mi hocam? SJ7 Star ile ilgili ne tür sorunlar varmış
  • A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    SJ7 de ekran problemi varmış dostum. Uzun zamandır da sormadım. Tekrardan sorar aydınlatırım. İlk serilerde ekran gidiyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

SJ7 de ekran problemi varmış dostum. Uzun zamandır da sormadım. Tekrardan sorar aydınlatırım. İlk serilerde ekran gidiyormuş

Sagolasin hocam. Ekenden sonra sinif atlamak istiyorum, gopro alasim yok bana gereksiz pahali geliyor ama ona yakin bi alet de sj7 ile mi 4k var gördüğüm kadarıyla. Bu arada nereden soruyorsun, sjcam ürünümüz kötü demez sanirim
  • A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    dostum ben kamera getirip satıyorum işte. satıcılara soruyorum şahsen sj6 getirdim sj7 de getirecektim alma dediler :) sjcam xiaomi kalitesine tam ulaşamadı maalesef ya.
  • Merhabalar

Türkiye çapında bir mağazadan alınmış, kutusu açılmamış GoPro Hero 4 Black. Bir yarışmada kazandım. Almak isteyen olursa linki aşağıdadir:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-gopro-hero-4-black-381677207/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfbşpnr

Merhabalar

Türkiye çapında bir mağazadan alınmış, kutusu açılmamış GoPro Hero 4 Black. Bir yarışmada kazandım. Almak isteyen olursa linki aşağıdadir:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-gopro-hero-4-black-381677207/detay/

Burada ne alaka hocam anlamadim

• Bende SJ6 Almayı düşünüyorum da merak ettiğim bi konu var. Kamera kayıtta iken cep telefonumdan canlı olarak izleyebilir miyim ? Bu canlı olarak izlemenin mesafesi ne kadar ve Su Altına Bıraktığım Kameramı 30 metreden Yine canlı olarak izleyebilir miyim ? Eğer Bu Dediklerimi SJ6 yapamıyorsa yapan kamera var mı ?
  • Senpati23 S kullanıcısına yanıt
    30 metre cok uzun bir mesafe hele hele suyun altinda. Zannetmiyorum oyle bir kamera olacagini olsa da cok pahalidir cunku suyun kirilmasi vs 30 metre salt bi 30 metre de olmayacak.

• quote:

30 metre cok uzun bir mesafe hele hele suyun altinda. Zannetmiyorum oyle bir kamera olacagini olsa da cok pahalidir cunku suyun kirilmasi vs 30 metre salt bi 30 metre de olmayacak.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için peki normalde dediğimi SJ6 yapıyor mu yani kara da cep telefonundan canlı olarak izleyebiliyormuyuz?
  • Merhaba. Bu ürünün sahteleri var mı acaba ?Birde gopro5 gibi kapsiz su almama var mıdır ?

• quote:

Git Up vardı hocam zaten hala da sj6 dan kaliteli olabilir gelince bakacağız tabii ki

hocam nerden getirttiniz acaba ?

gümrükte vergi ödediniz mi?

bir de bu gitup git 2 ile karşılaştırma yapınca hangi ürün sizce?
  • tanrianubis kullanıcısına yanıt
    Ben 60 tl gumruk odedim full paket sj6 almistim.

Ben gitup git2 derim dokunmatik ekran disinda pek fark yok. Birinde sony digerinde panasonic goruntu sensoru var islemciler ayni zaten.

Gyro gitupta cok iyi o yuzden fark var diyemem detayli incelemedim.

Ikisi de mikrofon girisli.

Gitup kagit uzerinde 90 , sj6 110 dk kayit yapiyor.

Sj 6 on ve arka ekrana sahip, arka dokunmatik.

Fiyat farkina deger mi ? Bilemiyorum .

• arkadaşkar merhaba,

sj7 star modeli mevcut çok fazla ısınma yapıyor üstüne yumarta koysan pişer o derece

bugunde an itibari ile ekrana görüntü yansamıyor sarja bağladığımda sadece ekranda kırmızı ışık yanıyor fakat açılmıyor.
    bu durumla karşılaşan var mı ?
  • lucklord kullanıcısına yanıt
    lucklord merhaba,

Ben de dün aldım acayip ısınıyor ve cihaz resmen kitleniyor bataryayı çıkarıp takmak zorunda kalıyorum. Bir de sürekli düşük sd card hızı uyarısı alyorum ki 128 gblik toshiba 90mb/sn kart taktım. İnternette incelediğim kadarıyla da maximum 64 gblik takmak gerekiyormuş bu cihaza. Sende de aynı uyarı çıkıyor mu yada cihazı ne yaptın yumurta mı pişiriyorsun
  • Sa. Bende almayi dusunuyorum. Legend 6 mi yoksa star 7 mi tavsiye edersiniz?

• vegetarian_piranha V kullanıcısına yanıt
    Hocam selam,

Ben bahsettigim sorun sonrasi cihazi iade ettim.yerine gopro hero 5 aldim. Cok memlunum birdaha sjcam alacagimi zannetmiyorum.

Sj6 ozellikle sjcamin en sorunlu aksiyon kamerasi

Tabi evde yumurta pisiricisi yoksa alinabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.