Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.508
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, aksesuarlar ve M20 için taşıma çantası arıyorum fakat şu orijinal SJCAM çantadaki kameranın koyulduğu kısım M20'ye uymaz gibi duruyor. (https://sjcamhd.com/product/large-travel-case-sj-sb-01/)
    Hangi çantayı almalıyım? Sırt çantamda taşıyorum ama her biri ayrı bir yerde olunca darmadağınık oluyor.
  • kodun tarihi geçmiş
    85 dolara nerden alabiliriz
    referansLI linki göremedim
  • arkadaşlar eken h8 pro elime ulaştı cihaz on numara olmuş bugün biraz deneme çekimi yaptım görüntü şahane 4k da 60 mbit değer veriyor. özellikle full hd de 120 fps çekmesi muazzam olmuş videoları renderleyip youtube upload edince burada paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

kodun tarihi geçmiş

Yeni indirim kodunu araştırıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

kodun tarihi geçmiş

yes, new code is gbsjm20

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun hocam cihazınız. m20 ile karşılaştırdıgınızda nasıl bir sonuca vardınız acaba?
  • takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 7 Ekim 2016; 10:24:15 >
  • satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 8 Ekim 2016; 0:30:31 >
  • kabloyla bilgisayara bağlıyorum. sadece sarj logosu cıkıyor pc bağlantısı cıkmıyor ne yapmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: propanoik

kabloyla bilgisayara bağlıyorum. sadece sarj logosu cıkıyor pc bağlantısı cıkmıyor ne yapmak lazım

Sd kart okuyucusu kullanın derim
  • Kamera kesintisiz olarak ne kadar süreyle kayıt yapıyor acaba?
  • Balik gozunu kapatamiyor muyuz ? Masada inceleme videolari yuvarlak cikiyor resmen

• Forumu çok sık kullanmıyorum. İkinci el m20 alınık. Whatsaap: 05533118090
  • SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

Yurtdışından U3 standartlarındaki bu kartı almak istiyorum.
    Daha önce alan arkadaşlarımızdan bilgi istiyorum. Önerir misiniz?
    18$ civarı fiyatı var. Bu fiyat aralığında önereceğiniz farklı marka ve model var mıdır?
  • Merhaba arkadaşlar bir kaç tane yeni seri sjcam m20, kontrollü saat, kontrollü monopod, yedek pil, harici şarj aleti vs mevcut elimde. Uygun fiyatlı veriyorum. Mesaj atabilirsiniz...
  • Merhaba arkadaşlar elimde 3 özellik li monopod var, ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilir
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    olgu bey kamera yı taktığınız şapkayı nerden aldınız ? yoksa sizin tasarımmı :)) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademrende -- 15 Ekim 2016; 11:35:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademrende

olgu bey kamera yı taktığınız şapkayı nerden aldınız ? yoksa sizin tasarımmı :)) ?

Özel imalat ama aliexpresste geçen gördüm satıyorlardı

• yeni kamera eken h8 pro nun konusu açılmıştır :D

burdan buyrun :)

https://forum.donanimhaber.com/m_121155084//tm.htm#121155084
  • Kameranın çekimi oldukça güzel ama bilgisayardan izlemeye kalktığımda görüntüler ve sesler kesik kesik oluyor. Hem kmplayer, hem windows media playerda durum aynı. Bunu nasıl engelleyebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.