Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.507
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar bu kırmızı bantlı aparatların nasıl yapıştığını söyleyecek var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ula kamerayi sattim simdide odev icin lazim oldu gearbest ten alsam guvenilirmidir cok sikayet duyuyoruz malum. bende 2 dolarlik birsey almistim kargo takibi icin 1.5 dolar daha odemistim takipsiz yollamislar. banggood dada kupon yok cok pahali alayimi gearbest ten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Aleti izlemek için micro hdmi-hdmi kabloyla direkt televizyonun hdmi girişine bağlayabiliyor muyuz?

Kamerada çekilenler direkt televizyondan nasıl izleniyor?
  • Goday kullanıcısına yanıt
    hdmi bağlantısıyla izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Dostlar bu kırmızı bantlı aparatların nasıl yapıştığını söyleyecek var mı ?

bildiğim kadarıyla çakmakla biraz ısıtıp yapıştırılıyor..

kask için öyle biliyorum yanlışsa düzeltsin bir arkadaşımız.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Dostlar bu kırmızı bantlı aparatların nasıl yapıştığını söyleyecek var mı ?

bildiğim kadarıyla çakmakla biraz ısıtıp yapıştırılıyor..

kask için öyle biliyorum yanlışsa düzeltsin bir arkadaşımız.

Hocam valla çok teşekkürler duacınızım kafayı yedim dünden beri, eve gidince deneyeyim
  • dediğiniz şey üstü plastik altı kırmızı 3m yazan adhsive mount mu ? eğer oysa kırmızı yer nylon ve o çıkıyor ve altında yapışkanlı bant var onu istediğin yere yapiştırıp kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

dediğiniz şey üstü plastik altı kırmızı 3m yazan adhsive mount mu ? eğer oysa kırmızı yer nylon ve o çıkıyor ve altında yapışkanlı bant var onu istediğin yere yapiştırıp kullanabilirsin

Hocam ısıtınca kolay bir şekilde çıktı yoksa çıkartamıyordum bir türlü, hallettim sağolun, birde bu cihaz için genel olarak aparat ne alınabilir topluca satıldığı bir link var mıdır ?
  • Ne tür aksesuara ihtiyacın var bilmiyorum ama pc başına gecince bi kac tane uygun fiystlı set öneririm

• kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Hocam son olarakta bu küme biçimlendirme hatası nedir nasıl çözülür gün içinde 6-7 kere veriyor bu hatayı
  • Arkadaslar reklam degil lutfen yanlis anlaşılmasın sadece ben aldim belki faydalanmak isteyen olur diye yaziyorum Lg 360 Cam forumda JJO (murat bey) 'da 200 tl hemde sifir :) sjcam m20nin yanina cicek gibi oldu.

• hocam kusura bakma mesajını yeni gördüm. asagıda verdiğim sette bir çok parça var işine yarar çok kişiye aldırdım. 1 ayda gelıo.

https://www.aliexpress.com/item/14-in-1-Sports-Action-Camera-Accessories-Kits-for-Gopro-Hero-4-3-2-Action-Camera/32618936215.html
  • Herkese hayırlı geceler dilerim..

SJCAM M20 Aksiyon Kamerası(Beyaz) ve Uzaktan Kontrol Bilekliğini satacağım. Ürün sıfır, kutulu ve orijinaldir. Hiç kullanılmadı. Maddi sebeplerden dolayı satmak durumundayım, kâr etmiyorum, aldığım fiyattan vereceğim.

Fiyat : 355 TL'dir.

İlana gitmek için : (https://forum.donanimhaber.com/m_120749731//tm.htm#120749731 )

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan0zmen -- 1 Ekim 2016; 13:08:14 >

• M20 için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz. Son güncelleme de sjcam zone diye bir uygulama oldu ve açılmıyor bu yeni hali. Eski uygulama gayet iyiydi benzer problem yaşayan varmı. Zenfone 2 asus kullanıyorum ve şuan kameraya bağlanamıyorum. Sj4000 için bir uygulama var onda da bağlantı oluyor fakat video ve resimleri tele indirmiyor.

• Mustafa.Ozgul M kullanıcısına yanıt
    Bende de Zenfone 2 var ama sorun telefondan değil uygulamadan kaynaklı. Başkaları da hep yazmışlar açılmıyor diye. 1 yıldız verin bence siz de, 1-1.5 aydır düzeltmiyorlar uygulamayı. Sj4000 için olanı indirdim ben de ama indirme yok.

• Ayin 16 sinda verdigim siparis biraz önce geldi.kututan silikon lens kapagida cikti. Ayni gun aliekspresten ilk sayfadaki aksesuar seti ve arac cami aparati sipariside vermistim arac aparati geldi fakat aksesuar seti gelmedi gonderi takipten baktigimda geri iade edilmis gorunuyor neden geri donmus olabilir ne yapmami onerirsiniz
    Bu mesaja eklenen görseller:

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

• ses önden görüntü sonradan geliyor neden olabilir
  • Ben de otomatik güncellendi uygulama. İlk başta ben açamamıştım. Şuan kullanıyorum herhangi bir sorun yok.
  • SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere eski tip housing'de kronik problemler var. Gearbest ve diğer sitelerden m20 satın alıp yeni tip housing isteğinde bulunan arkadaşlarımız var mı? Ya da para iadesi alan?
  • Ses ve goruntu arasinda senkron sorunu hakkinda fikri olan yokmu

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.