Şimdi Ara

Şizofreni ilacı,iğnesi kullananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnvegayı bıraktıktan sonra daha kaç gün beyinde tutuluyor?
  • aboo banada risperdal seroquel xr falan birseyler vuruyorlardi akinetonla. boyle bir sıkıntı yok nefes alamiyordum beynim basim sıkışıyordu çok kötü allahtan doktor yazmiyor artik o tarz ilaclar. çene kasilmasida yapiyordu bende çenem sağa sola kayıyordu.

şuan dideral ve abilify kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 28 Nisan 2022; 13:49:58 >
  • Nefilim00 N kullanıcısına yanıt

doktorun mallığı kardeş. akatizi yaşadım aylarca bu sebepten. çok yanlış oldu.

bıraktıktan sonra inveganın çeşitli yan etkileri çok kötüydü ve hala tam olarak geçmedi. 1-1.5 ay sabrettim

• İnvega. Eğer beyninizi uzaylılara gelen sinyaller yönetiyorsa, televizyon izlerken size emir veriyorlar, şüphecilik alınganlık, aşırı cinsellik paranoid hezeyanları, kandırılmak takip edilme gizli kameralar dinlemeler katiller peşinde gibi hezeyanlarınız varsa, gece aniden uyanıp duvarda resimler sesler vs varsa, kullanılır. Resetleyici ve koruyucu etkisi vardır. Mala bağlamanıza sebep olur. Sizin tek dostunuz aileniz ve güvenilir arkadaşlarınız. İnvega kullanırken dışarıdan gelen her türlü tehlikeye açıksınız. Kendinizi savunamazsınız. Riskli işler kumar kredi şirket açma, forex borsa, yatırım yapma gibi işlemlerden uzak durun. Tahmini 3 6 9 mg ları doktor kesene kadar devam edin. İnvegaya ihtiyacınız olduysa sonuna kadar devam. Diliniz dışarı çıkacak, konuşamayacak az düşüneceksiniz ama önemli olan sağlığınıza kavuşmanız. Lütfen atak geçirtecek ortamlardan kişilerden uzak durun. Millet orçon olmuş lütfen dikkat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @KlavYE@ -- 28 Nisan 2022; 22:50:8 >

• @KlavYE@ kullanıcısına yanıt

bunların bir kısmı gerçekten olabiliyor hezeyan değil yani. bu evrede yalnız olduğumuzu mu düşünüyorsun veya internette hep rahat bırakıldığımızı mı sanıyorsun. beni defalarca taciz ettiler. veya cinlere inanmıyor musunuz. bu şizoid psikotik durumların bir kısmı gerçeğin ta kendisidir. invega da kabalistlerin pharmasının çıkardığı bir zehir atıktır. senin sonunda iyileşip normale dönüyor dediğin şeyi ben kapitalizmi kurgulayanların zihnini 3d matrixe hapsetmesi olarak görüyorum. invegayı da kullandım. Allah kimseyi bu zehirlere düşürmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-91EE1B1DA

bunların bir kısmı gerçekten olabiliyor hezeyan değil yani. bu evrede yalnız olduğumuzu mu düşünüyorsun veya internette hep rahat bırakıldığımızı mı sanıyorsun. beni defalarca taciz ettiler. veya cinlere inanmıyor musunuz. bu şizoid psikotik durumların bir kısmı gerçeğin ta kendisidir. invega da kabalistlerin pharmasının çıkardığı bir zehir atıktır. senin sonunda iyileşip normale dönüyor dediğin şeyi ben kapitalizmi kurgulayanların zihnini 3d matrixe hapsetmesi olarak görüyorum. invegayı da kullandım. Allah kimseyi bu zehirlere düşürmesin.

Antipsikotik ilaçları kullanmayı bıraktım.Arada paranoya korku vs gelsede kalpten gidecek olsam da bu antipsikotiklerin yaptığı daraltıya tercih ediyorum şuan.
    Aşırı kilo alımı oluyor . Dediğiniz gibi dopamin ve norepinefrinleri bloke ettiği için geliyor bu daralma.
    Ben bizim gibi insanların bazı noktalarda bildiklerimizin gerçek olduğunu düşünüyorum ama çok fazla irdeleyerek yapıyoruz bunu ve hakikat sonucuna ulaşmak için çok çaba sarfediyoruz. Beynimiz yoruluyor ve en sonunda bir cevaba yapışıyoruz.Ben böyle düşünüyorum yanılıyor olabilirim

• SuKurgusu kullanıcısına yanıt
    Antipsikotik ilaç kaç günde çekiliyor?
  • @KlavYE@ kullanıcısına yanıt
    Antipsikotik ilaç kaç günde çekilir ?
  • Nefilim00 N kullanıcısına yanıt
    Hastalığın tedavisi malesef mümkün değil. Antipsikotik iyice kafayı yememen için mevcut hatalı arızalı beyin kimyasal yapısını bozuyor ve korumaya alıyor. En azından yaşama devam edebiliyorsun. İlaç kullanımı olmaz ise sokağa düşer insan. Antipsikotik kullananlarda belirtiler sona eriyor ve çalışabilir duruma geliyorsun minimum 2 3 sene de. Ama atak geçrirsen beyin kimyası bozulursa tekrar delüü olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefilim00

Antipsikotik ilaç kaç günde çekiliyor?
    İlaçdan ilaca değişir.Ben örneğin rixper kullanıyordum maksimum plazma konsantrasyonuna 12 saatte ulaşıyordu.
    İlacı alım şekli çok önemli enjekte veya oral olarak değişir.
  • youtube-Bülent Sevinç kanalına bir bakın; özel mesaj da attım size. Geçmiş olsun.

• Youtube daki ilaç karşıtı videolar ile insanların koruyucu ilaç tedavisine ulaşmasına engel oluyorlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.