Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler (636. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.790
Cevap
530
Favori
1.192.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acaba burada 2021 yılında dolum mu yapıldı denmek istenmiş?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    2020 nin 11. ayı Diyor ekran resmi alırken dikkat etmemişim. Alınabilir mi denemek için? 200 TL eder mi ne dersiniz? Bir de naturel zeytin yağı yarışmasında kristal ve nova veranın 1 olduğu bir karşılaşmada üçüncülük almışlar mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZevkiSefa -- 7 Kasım 2021; 17:13:1 >
  • ZevkiSefa kullanıcısına yanıt
    Geçen yılın yağı. Bence bekleyin. Hepimiz kararsızlık yaşıyoruz, bu akşam başlayacak kampanyalarla acaba uygun fiyata alabilir miyiz yoksa kampanya boş mu çıkacak diye. Yeni sezon da tutturabiliriz.

Maximum kampanyalarında gördüm bende, bugün son günü. Almazsam kalacak. Anlamadığım için de tereddütte kalmıştım. Siteye bakayım Bi daha paket ne zamana ait diye. Ayrıca zeytin yağının eski olması kalite açısından önemli mi? Yağa birşey olmaz derler ama?

Bazı ürünler dışında (peynir, sirke gibi) ürünün beklemesi iyi değildir. Ama halk arasında zeytinyağının dinlendirilmesi anlamında bir görüş vardır. Ne kadar iyi bir ortamda muhafaza edilse de besin değeri açısından zayıflayacaktır yağ. Kampanya sizi tatmin eidyorsa alın. Ben de bir bakayım maximum uygulamasına, neler var zeytinyağında.

Teşekkür ederim. Ürün bitmiş bile, e hamal sitesi ile anlaşma yapmışlar, 300 TL üzeri 50 TL anında indirim ve 50 TL maxipuan diye. Ben karar verene kadar yağ bitmiş, gelince haber ver diyor şimdi. Neyse nasip değilmiş teşekkür ediyorum yine de size.

Rica ederim, ne demek. Uygulamaya bir baktım şöyle, ürün bilgileri çok kısıtlı. Hatta bir üründe 2018 hasat yazıyordu.

Aynen öyle. İlhansarı markası nasıldır? Onu da migrosta gördüm asit oranları 0, 5 - 0,3 şeklinde yazıyor, biraz pahalı ama sanırım onlar kahvaltılık. Bu markayı biliyor musunuz?

İlhan Sarı alabilirsiniz. Genel olarak memnuniyet var.

Teşekkür ederim.

• SHARP77 S kullanıcısına yanıt
    12 ay önce üretilen bir zeytinyağının değerlerinden hiç bir kayıp yaşamayıp renkte açılma yapması normaldir ..

• Peki yeni hasatlar çıkar çıkmaz eskilerin bir çok markada aynı anda tükenmesi nasıl oluyor abiler? Matematiksel ve varsayımsal deha mı?

• prens_ipsiz kullanıcısına yanıt

Elindeki stoku eritmek için toptancılara veriyorlardır büyük olasılıkla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amatör bir yağ arayan insan olarak :)) ,, okuyorum ama o kdr detay ki.
    Trendyol n11 Hb vsvs… kaliteli, eli ayağı düzgün lezzetli 2-3 marka önerebilirmi anlayab arkadaşlar bana.. sağlıklı kezzetli ve sahte olmasın kafi. 5lt 200-300 plur farketmez, adam gibi yağ yiyelim sağlıklı en azından, gidiyoz anlamıoz vakfıbirlik mi nedir ondan aldık , 10 litre yağı olduğu gibi attık sonra , beğenmedik ve de donmuo bile dolapta. Yardımcı olursa bilen arkadaşlar sevnrm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 8 Kasım 2021; 20:18:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imax1 kullanıcısına yanıt

ilhan sarı,orphion,green armour,korudağ,şerifoğlu,nova vera ilk aklıma gelenelr

ayrıca kristal orkide ve tariş de olabilir.

• imax1 kullanıcısına yanıt

Trendyolda Sazak indirime girmiş tavsiye ederimSızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler 

• Şerifoğlu Domat geldi hafta sonu maalesef geçen seneyle alakası yok. Akıcılık, yakıcılık, meyve hepsi zayıf. Kızımın gıdalarına koyuyorum tadını almıyor bile.

Ne yapsak bilemedim fiyatlar kol gibi.

• _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    Takibe aldım.

• erenqwerty kullanıcısına yanıt

208 olan soğuk sıkım değil diğeri de fiyat olarak pahalı

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt

şimdi baktım erken hasat indirime girmiş baya 11. 11 indirimi var sanırım Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler 

• 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.