Şimdi Ara

Sizlerinde Düşüncelerini Merak ediyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar. Malumunuz şuan borsada baya bir düşüş oldu halada düşmeye devam ediyor. Elimde Trust walletin TWT coini var ve şuan %25 30 aralığında bir içeride zarardayım. Oysa ki Alırken sabırla bekleyerek titizlikle alt bandın dibinden ve RSI da yukarı yönelmeye başlayacağı anda alımı yaptım. Az kar yapar çıkarım yada karı bırakır ana parayı çekerim başka bir coine girerim diye düşünüyordum. Baktım gidişat iyi yattım kalktım %2 3 bir kar olmuş dedim akşama çıkarım. Akşam bir girdim Market kan gölü resmen içinden geçmişler kıpkırmızı. Cüzdana girip bir baktım %15 20 arasında içeride zarardayım. Bu gün şuan bunu yazarken %21lik bir düşüşte dünü de katarsak toplam da coin %30 bulacak bir düşüş gerçekleştirdi. Böyle devam ederse %50 yi bulacak gibi görünüyor. Şuan ne yapacağım konusunda kararsız kaldım zararı kesip daha da çok içeri girmeden parayı yarılamadan belki de yarıdan da fazla kayıp yaşamadan zararı kesip çıkayım diyorum. yada short pozisyonlarda işlem açarak yapabildiğim kadar zararı kapatayım diyorum. Sizce bu durumda ne yapayım zarar kesilmeli mi? yoksa beklenilmeli mi?

• Aldığın coini hiç incelemedim ama sen incelediysen, bunda gelecek var diyorsan bekle. Tabi ki bu maddiyatla da ilgili. O yüzden sizi üzmeyecek parayla girin diyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.