Şimdi Ara

Sizin kafa tasınızdada TÜRK ÇIKINTISI VAR MI? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
3
Favori
216.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sella turcica kafanin icinde yer alir buraya hipofiz bezi oturur disarda ne isi var at egerine benzedigi icin bu adi vermisler orasi ayri tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek kafatası milliyetçiliği dedikleri buymuş
  • Clementha kullanıcısına yanıt
    saçmalık bende olması gerekmeyen çıkıntı ama var
    bu eskiden yapanlara kafa tasçı denirdi
    ayrıca ünide arkadaşar arasında yaptığım araştırmalarda bu çıkıtıya sahip olmayan arkadaşların enteresan şekilde daha zeki ve akademik olarak daha başarılı olduğunu gördük
  • Çıkıntı olsun olmasın,saf ol veya olma Türküm diyorsan Türk'sündür.Ayrıca ırkçılığa kafatasçılığa gerek yok.Dünya da tek ırk vardır o da İnsandır.

• Yahu Arkadaşımız açıklamalarıyla birlikte olası genel bilgi paylaşmış demediğinizi bırakmamışsınız ,yok ırkcılık yok kafatascılık diyerek Türklere karsı ,ırk ve kafatascılığı yapmışsınız...
    Her ırkı birbirinden ayıran anatomik ayrışmalar vardır tabi ki fakat göçlerle ,iklimlerle ,melezliklerle birlikte ,zamanla bunlar solarak silikleşebilir yada deforme olabilirler ama genetik kayıtlara geçtikleri için bizlerde nesiller boyu görünmeyen özellikler gelecek neslimizde enderde olsa görülebilir .
    Mesela nüfus cüzdanları sonradan ve uyduruk bir doğum tarihiyle alınan kişiler o yaştamıdır yada çok uluslu ülkelerde Vatandaşlık alınınca gerçekten genetikmi değişiyor?:) Ben Oğuz Türklerindenim ama Alman Vatandaşıyım şimdi kafatasım şekilmi değiştirecek?:)
    Kafatasımdaki çıkıntı ,hafif kalmuk oluşumdan ve badem gözlerim var dediğim için kim bana ırkcı diyebilir ki ?:)
    Bunlar kalıtımsal teorik bilgilerdir saldıracağınıza biraz ilgi duyun İnsanlığa nereden gelip nerelere gitmişiz bilgilenin
    Kökleri derinlerde koca cınar olup basın toprağa ,vazoya konmuş çiçekler gibi ot gelip saman gitmekte ısrara yada cınarın köklerinden dolayı ona taş atıp saldırmaya ne gerek var:)
    Emeklerine sağilık Arkadaşım sende fazla takılma buna çocuklarında olabilir bu çıkıntı:)

• Her gördüğü ırk konusuna ırkçılık faşistlik diyenler var Allah akıl fikir versin.
  • Ne abartmış bazı hümanistler sanki adam çıkıntı 1 metre boyunda demiş.

Kabul edin yada etmeyin ırklar arasında fiziki farklarda var. Örneğin zencilerin daha kaslı olması veya doğularda insanların küçük elli veya çekik gözlü olması. Ona bakarsan çivavada köpek kangalda ama birbirine benzemiyolar. Antik iskeletlerin hangi ırkdan olduğunu anlamanın yollarından biride budur.

Not: konu hort.

• Bende de vağ

• quote:

Orijinalden alıntı: su_şişesi

Ne abartmış bazı hümanistler sanki adam çıkıntı 1 metre boyunda demiş.

Kabul edin yada etmeyin ırklar arasında fiziki farklarda var. Örneğin zencilerin daha kaslı olması veya doğularda insanların küçük elli veya çekik gözlü olması. Ona bakarsan çivavada köpek kangalda ama birbirine benzemiyolar. Antik iskeletlerin hangi ırkdan olduğunu anlamanın yollarından biride budur.

Not: konu hort.

katılıyorum ırklar arasında farklılıklar illaki vardır ırk diye birşeyin olmadığını söylemek herkez aynıdır demek saçmalık zenciler beyazlar çekik gözlüler bunlar farklı ırklardır mesela türklerinde diğer ırklardan ayırt edilebilen özellikleri olduğunu düsünüyorum ancak o kafatası arkasındaki çıkıntı olayını bilemem biraz saçma geliyor :D türkler hakkında bilinen tek belirgin özellik bu sanırım bir zenciyi bir beyazı bir çekik gözlüyü birbirinden ayırt edebilirsiniz ancak türklerin biraz daha zor merak ettim doğrusu simdi acaba bir türkü nasıl diğer ırklardan ayırt edebiliriz hmmm... klasik olarak tipinden anlaşılıyo çoğu insanın türk olup olmadığı tabi bu türkiye türkleri için geçerli çekik gözlü olan türk ırkıda var :D

• Bende Turan çıkıntısı var. Sende yoksa hemen git molotof hazırla ve şive çalış. Sonra dövlet bize bohmiğğğğyyy diye askere molotof at. Türk askeri karşılık verincede "barış lo, kardeşlik lo, insan hakları lo" de, mişyın kompliytıd
  • Bende yok ama NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pazzo 07

xXx Johnny Sins Türktür xXx

Sizin kafa tasınızdada TÜRK ÇIKINTISI VAR MI?

xXx Johnny Sins Türktür xXx

• Ayıp ettin reyiz.
     Sizin kafa tasınızdada TÜRK ÇIKINTISI VAR MI?
  • Adıyamanlıyım ama bende TÜRK çıkıntısı var Allaha şükür çok mutluyum gururluyum NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
  • kendini fransız bilen bir arkadaştada vardı bu.
  • bende araştırmıştım bulamamıştım. ilginç
  • Her Türk' te olacak diye bir kaide olmadığı gibi her bulunanda Türk 'tür diye bir kaide yoktur. Bu çıkıntıyı ilk adlandıranlar bunu Türk eyerine benzetmişlerdir, hadise budur. Yani Türklerde bulunduğu için değil, Türk eyerine benzediği için bu şekilde adlandırılmıştır. Unutma "ne mutlu türk olana " değil "ne mutlu türküm diyene "

• bende de var o cikinti
    alakasi var mi bilmiyorum ama banada ole demislerdi

• Türk çıkıntısı değil sadece Turan Çıkıntısı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.