Şimdi Ara

The Amazing Spider Man Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
30.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun bir süreden sonra özgürlüğüne kavuşan SpiderMan ile New York sokaklarını arşınlamaya devam ediyoruz.

• abi sanki Örümcek Adam değilde ÖRÜNCEK ADAM diyosun gibi geldi bana :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sonunda Güzel Bir Spider-Man Oyunu geldi inşallah pc sürümü'de bu sene aksilik olmayıp çıkarda oynama şansımız olur..gerçekten güzel bir oyun şehir çok canlı grafikler'de çok iyi...

• bulutlara mı tutunuyor yoksa görünmez birşeylermi var :D

• Abi Beliydi Batman Oyununa Benziyeceği Zaten Adam Gibi Tutan Süper Kahraman Oyunu oo
    Oyunun İlk Fragmanını İzlediğimde Anladım Kamera Açısından Karakteri Batman oyunlarında olduğu gibi bir kamera açısı var Ama Anlaşılan Dövüş vb şeyleride almış batman dan

• Oyunu ilk görüşümde batman oyununa benzetmiştim bir an heveslendim çok güzel bişey çıkacakmı acaba diye çünki doğru düzgün spiderman oyunu baya az ama detaylar daha iyi olsaymış oyuna dencek yok bence.

• Örnek verdiğiniz,Web of Shadows'tada gökyüzüne ağ atıyordu ÖrüNcek Adam.Oynanabilirliği arttırmak için yapılmış birşey.Spider-man 2(Konsol) ve 3'te gökyüzüne ağ atmaması sebebiyle defalarca binalara çarpardım,sinir ediyor insanı bir zaman sonra.
    Özellikle bu oyunun dolaşım dinamikleriyle,sadece gökdelenlere ağ atsaydık,şehirde dolaşmak,işkence olurdu.O zamanda ona olmamış derdiniz büyük ihtimal.

• İphone umda oynuyorum bu oyunu
  • saçlar gitmiş :D

• asıl hakkık 8 bendce
  • Doğru, bundan önceki 2-3 oyundan gerek açık dünyasıyla gerek grafikleriyle daha iyi ve Spider-Man oyunu olduğu için zaten milyonlar tarafından oynanacaktır. Ama ağ atarak gezinme dinamikleriyle, dövüş sisteminin işleyişiyle, sokak grafikleriyle, o spider-man ın dibine soktukları kamera açısıyla çok kötü olmasa da bekleneni veremeyen bir oyun olmuş. Bu kadar önemli bir seriyi böyle harcamak seriye hakaret etmekten yana salaklıktır bence. Önlerinde çok başarılı olan Batman örneği var. Adamlar emek verip çok başarılı oyunlar yaptı ve karşılığını da fazlasıyla aldılar. Ama buna rağmen Batman'i örnek almayıp yine ucuz ''film oyunu'' diye tabir ettiğimiz ne kadar satsak kardır mantığıyla yapılmış oyunlardan yapmışlar. Yazık, çok yazık... Puan gayet yerinde hatta biraz fazla bile. Özellikle oynanabilirliğe verilen puan biraz fazla kaçmış gibi.
  • lollipop adlı oyunun aldığı puan ve bununki nerdeyse aynı.
    lollipop 50 almış ama notu 85'e yükseltilmiş bir öğrenci
    bu oyun ise 90 almış ama notu 65'e düşmüş bir öğrenci
    oyun yorumlar daha adil olsamı ne
  • Ben; Grafik:78, Ses:80, Oynanış:83 veriyorum ... GENEL:80 veriyorum...

Grafikler iyi ama yan karakterlere özenilmemiş.Çok ender rastlanan buglar da var...

Sesler bence gayet iyi.Özellikle Spider-Man olmak üzere karakterlerin, çevrenin seslendirmesi başarılı...Gerçi tekrarlıyor bazen ama 1-2 müzik hoşuma gitti.

Oynanış çok iyi...Özellikle Web Rush çok büyük avantaj sağlamış oyuncuya...Şehir içinde ağ atarken o hissiyatı oyun size veriyor.Ama ağını baze gökyüzüne attığı gözümden kaçmadı.Çok enderde olsa şehir bazen ölü gibi...Ama en çok hoşuma giden, vatandaşın birini kurtardığınızda hemen telefonunu çıkarıp fotoğrafımızı çekmesi.. :D Ayrıca dayak yediğimizde kostümün yırtılması çok büyük bir detaydır bence...

Yine de The Amazing Spider-Man'İn eksikleri yok değil...Ancak film oyunları (Batman film oyunu değil, çizgi romana göre gidiyor konuları, bağımsız biraz da) kötü olur tabusunu yıkıyor...Kesinlikle iyi bir film oyunu olmuş...Bence artık Beenox bu oyunla gönlümüzü aldı ve artık senaryoya ve oynanışa önem veren ve açık dünya Spider-Man oyunları yapacaktır...

SON OLARAK KESİNLİKLE FİLMİ DE İZLEYİN...İLK 3 FİLMDEN YANİ İLK SERİDEN DAHA İYİ BİR FİLM OLMUŞ...Bu seneye damgasını vurdu İnanılmaz Örümcek Adam...Adı gibi Amazing, The Amazing Spider-Man

• PS2'de oynadığım Spider-Man 2 keyfini yeni çıkanlardan hiçbiri veremiyor.

• Hemen kirsalarda oynasak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine boş beleş bir oyun
  • resim yanlış. bu web of shadows'da. (bizim seçimimiz olcak) :D
    zaten dövüş dinamiklerinin hepsini batman'den özenikler. ağ atma hala gelişik değil, ara görevlere geçişlerde (örneğin araba yakalama) sürekli yüklenme yerleri çıkıyor. şehirde virüslenme oluyor ancak hiç belli bile etmiyor neredeyse :/
    ama bu kötülerin dışında oldukça iyi yanlarıda var ki saymakla bitmez. elbet hata olucak :/
    not: big apple, big worm achievment'ını veren görevin hastasıyım :D

• ağları binalara değilde gökyüzüne sallıyo baştan fail
  • ersin abi inceleme 10 numara olmuşta biraz dediğin gibi oyuna alaşağı davranmışsınız :D oyun bence genel 8.5 hakediyor...
  • Ersin abi, bence dövüş sistemi değil tüm oyun Batman'den esinlenilmiş.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.