Şimdi Ara

The Amazing Spider Man Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
30.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rocksteady gibi firmaların sayısı artması lazım bakın batman de bir dövüş sistemi geliştirdiler artık her firma onlardan örnek alıyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzell sagol :p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

hiçbir amerikan superkahramanından filminden oyunundan zevk alamıyorum

nolan'ın batman'leri birer sinema şaheseridir.

--

"vuruyor kafayı yatıyor" güzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prequel

quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

hiçbir amerikan superkahramanından filminden oyunundan zevk alamıyorum

nolan'ın batman'leri birer sinema şaheseridir.

--

"vuruyor kafayı yatıyor" güzeldi.

bana hitap etmiyorlar ucuz amerikan süperkahraman zırvaları. nolan filmlerini severim ayrıca.

• oyun bana guzel geldı oyanmayı hakedıyor bence zaten bugune kadar oynanmayı hakeden ıkı spıderman oyunu cıktı 3 ve amazıng...keşke ıronman e de guzel sehırde gezme olanagı olan ve ıyı grafıklere sahıp olan bır oyun yapsalar ne tutar ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emptychat2

oyun bana guzel geldı oyanmayı hakedıyor bence zaten bugune kadar oynanmayı hakeden ıkı spıderman oyunu cıktı 3 ve amazıng...keşke ıronman e de guzel sehırde gezme olanagı olan ve ıyı grafıklere sahıp olan bır oyun yapsalar ne tutar ama...

Iron Man'i Sega yaptı o yüzden öyle olması normal tabi ki. Kesinlikle oyunu tavsiye ediyorum PS Move desteği iyi oturmuş ayrıca oyun eğlenceli ve güzel. Spider Man'i çok detaylı yapmışlar. Alın ve oynayın derim ben.
  • aga güzel olmazmı ama ironmanla şehirde gezmek npc kurtarmak falan çok guzel bır kahraman ıronman yazık oldu harcanıyor seganın elınde
  • Arkadaşlar ilk başta çalan yavaş şarkının adını bilen var mı?
  • Baştaki şarkıyı soran arkadaş için: Garbage - Control
  • İlk ciddi anlamda güzel Spider-Man oyunu ve o da PC'ye gelmedi! Gıcıkları var sanki.

• inşallah spider man shattered dimensions gibi kontrol sorunu olmaz ama en sevdiğim serbestlik olan oyun bu benim için
  • puanlar bence düşük olmuş spiderman Shattered Dimensions un inceleme genel puanı bile 8.2

• affedersizin ama oyunu tamamıyla batırmışsınız ....... yani shattered dimensions 8,2 alıyorsa cidden bu 9,2 almalı ................. yamuk yumuk yaptığınız incelemeler çok ama düzgün yaptııınız incelemelerde yok diil ......... madem en iyi spider-man oyunu ( ki bunu sizde dediniz) neden shattered dimesions daha yüksek puan .................. zaten ghayet güzel ve eğlenceli bir oyun en azından benim için ( ki ben spidey hayranmıyım) GRAFİK : en azından benden 7.8 alırdı çünkü fena grafikleri yok SES: evet kendini tekrar eden sesler yok diil ama en az 7,2 alırdı benden OYNANABİLİRLİK: özellikle tam benlik bi oynanış , dövüş vs. sistemi var üstüne web rushı koyunca benim için oyun ziyafeti o yüzden en az ( EN AZ!!!!!) 8.7 alırdı GENELDE ise benim açımdan en iyi süper kahraman oyunlarından biri .. hemen batmanin arkasından geliyor o yüzdende 8.6 verirdim ve lolipop denen oyunla eşit puan alıyorsa hem sizler arasında spidey hayranı yok hemde oynamadan karar vermişiniz ayrıca bayada eziyet etmişiniz oyuna .. şimdi hep sizin kararlarınıza bakanlar almıcak oyunu sırf siz kötü puan verdiniz die yani en azından kırık indirmeye değer bi oyun basın ne kadar basıyosanız eksiyi

• Seri için bir hayalkırıklığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam.Fisher

İlk ciddi anlamda güzel Spider-Man oyunu ve o da PC'ye gelmedi! Gıcıkları var sanki.

Ben Olsam hiç çıkartmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

İlk ciddi anlamda güzel Spider-Man oyunu ve o da PC'ye gelmedi! Gıcıkları var sanki.

Ben Olsam hiç çıkartmam.

10 Ağustos'ta çıkıcak.Konsol fanlarına kapak olsun.Sanki Sony veya Microsoft sizin babanız niye heryerde savunuyorsunuz paramı ödüyorlar size
  • spiderman web of shadows dada havaya ağ atıodu ve bunu kamerayı çevirip bazen görebilidun
    en azından bunda kamera yakın olunca attığı yeri göremediğinden bişi olmuo. spiderman ın filmlerinde bile ağı nereye attığını göstermio hatta spiderman 2 nin sonlarında doktor ahtopotla son dövüşlerinde denizin ortasındaki yıkıntı yerde bile havaya ağ atıo spiderman

• quote:

Orijinalden alıntı: dumankolikk

quote:

quote:

Ben Olsam hiç çıkartmam.

10 Ağustos'ta çıkıcak.Konsol fanlarına kapak olsun.Sanki Sony veya Microsoft sizin babanız niye heryerde savunuyorsunuz paramı ödüyorlar size

Evet ödüyorlar. Evimi arabamı sattıp Sony'den hisse aldım. Ve değinmek istediğim bir şey daha var. PC ve Xbox 360 kullanıcılarınada bir o kadar sinir oluyorum. PC kullanıcıları, emeğe hiç saygınız yok. Çoğunluklu oyunları torrent'den indirirsiniz ama hakikaten para harcayan PC kullanıcıları var. Xbox 360 kullanıcıları da aynı şey geçerli. FW'li makineyle Xbox Live'a giriyorlar. Peki sizin hiç vicdanınız yok mu ? Adam o kadar para ödüyor ama siz ödemiyorsunuz eşitsizlik. Benim amacım kimseyi ezmek ya da şov taslamak değil. Sadece emeğe ve işçiye saygı olunması.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dumankolikk

quote:

quote:

Ben Olsam hiç çıkartmam.

Evet ödüyorlar. Evimi arabamı sattıp Sony'den hisse aldım. Ve değinmek istediğim bir şey daha var. PC ve Xbox 360 kullanıcılarınada bir o kadar sinir oluyorum. PC kullanıcıları, emeğe hiç saygınız yok. Çoğunluklu oyunları torrent'den indirirsiniz ama hakikaten para harcayan PC kullanıcıları var. Xbox 360 kullanıcıları da aynı şey geçerli. FW'li makineyle Xbox Live'a giriyorlar. Peki sizin hiç vicdanınız yok mu ? Adam o kadar para ödüyor ama siz ödemiyorsunuz eşitsizlik. Benim amacım kimseyi ezmek ya da şov taslamak değil. Sadece emeğe ve işçiye saygı olunması.

Korsan oyun bende kullanmayı sevmem.Mesela Amazing Spider-Man için para biriktiriyorum.Ama açık konuşayım Torrent'ten indirdiğim oyun sayısı orjinal aldığımdan fazla.O kadar maddiyatım yok

• Oyunu cok sevdim.Ama biraz daha uzun olabilirdi.Cok cabuk bitti...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.