Yüzbaşı
13 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 2)
Gönderileri
.
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

AMD Radeon 6770M ekran kartını kullanıyorum.Ama bir türlü memnun değilim.Üstelikte bazen internette gezinirken ekranda çizgiler beliriyor.Bunlar anlık gözükse de çok gözüküyor.Bana sürücüyü kaldırıp tekrar yüklersem sorunun çözüleceği söylendi ama ben yanlışlıkla aygıt yöneticisinden kaldırdım.Sonra görüntü bir anlık gitti.Ekran HD değilde dandik gözüktü.Tabii ben ne yapacağımı bilemedim ve ekran kartını nasıl geri getireceğimi bilemedim.Birkaç dakika geçti ki görüntü yeniden gitti, görüntü geri gelince ekran düzeldi.Şuan da ekranda çıkan o siyah çizgiler de yok.IO Bit Malware Fighter programı sorunu çözdü galiba.Sorum şu;

1-Sorunu kendim çözmedim.Büyük ihtimal IO Bit Malware Fighter programı çözdü.Yani sorun komple çözülmüş olabilir mi ? Başım bu sorun yüzünden tekrar ağrır mı ? Aygıt yöneticisinde de ekran kartı var gözüküyor.

2-Bu siyah çizgilerden nasıl kurtulurum ? Isınmadan dolayı mı oluyor ?

3-Ciddi bir performans sorunum da var.
İntel i7 64 bit 2.00Ghz
Ram : 8 GB
Ekran Kartı : AMD Radeon 6770M 2GB

Bu özelliklerde benim oyunları yüksek ayarlarda kasmadan oynamam gerekmiyor mu ? Ama Mafia 2, GTA IV'ü bile low ayarlarda kasmadan oynayabildim.

Biraz karışık bir konu oldu ama yardımlarınıza ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Arkadaşlar HP Pavilion DV6 laptop aldım.Ama laptopta 2 ekran kartı.Biri İntel HD Graphics, biri de AMD Radeon HD 6770M...Laptop İntel'i kullanıyor.Ben Radeon HD 6770 M'yi kullanmak istiyorum.İntel yüzünden hiçbir oyunu istediğim ayarlarda oynayamıyorum.MW3'ü bile düşük ayarlarda oynayabiliyorum.Bios menüsünü'de açamadım.F2 parlaklığı azaltıyor F10 ses açıyor.Lütfen ayrıntılı bir şekilde anlatın.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
STEAM : THE BLACK
PSN : YALNIZ_ADAM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 280
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 10.978 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 57 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.