Şimdi Ara

Bayonetta Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
27.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herzaman dediğim gibi oyun incelemelerinde daha çok pc versiyonu da olan oyunları incelerseniz bence çok daha iyi olur kaç kişinin evinde ps3 yada xbox var şu inceleme kaç kişiye hitap ediyor. dünyanın en iyi oyunuda olsa sadece xbox ve ps3 versiyonu olduğundan ilgimi çekmez benim.
  • oyun pc ye de çıkacak diye biliyorum. dmc 4 çıkmıştı. ve capcom oyunları genelde çıkıyor

edit: oyun sega oyunuymuş grafik ve oynayış olarak dmc 4 e o kadar çok benziyor ki capcom oyunu sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 13 Ocak 2010; 12:07:28 >
  • karakter mimikleri ve grafik hala bana göre çok vasat. İçi boş bir kabuk gibi görünüyorlar. günümüz grafik teknolojisini 1000 kat geliştirdiklerinde gerçekçiliğe yaklaşmış olacaklar. Oda her sene 1,5 kat gelişme düşünülürse. 15-20 sene sonra oyun oynamanın bir anlamı olacak.

"1nm 100 çekirdek 10 ghz"
  • Çok güzel bir inceleme olmuş. Teşekkürler..
  • Inceleme güzel olmuş,ellerinize sağlık..Enteresan ve zevkli bir oyuna benziyor,şu combo olaylarına bu tip oyunlarda hic alışamasamda yinede bosslar cok ilgimi cekti :) Acıkcası merak ediyorum o kadar cok combo varken nasıl oyuncular bunları istiyerek yapıyorlar,bir sürü tuşa basıp rasgele yapılan hareketler gibi geldi herzaman bana bu combo olayları.. Iyi hoş hangi tuşlara basarak hangi comboları yapıcağmızı oyunda anlatılsada yinede bana comboların '' hurra '' diye yapıldığnı savunuyorum :) Neyse deneyip gormek lazım,tekrardan ellerinize sağlık..
  • Her zamanki gibi ps3 dik 360 yatık

Güzel inceleme..
  • pc için ne zaman çıkacak :S
  • O değilde, Bayonetta ismi bana Obayana Bu Bayana'yı hayırlattı :)) Nereden bulmuşlar oyun için bu adı? Ne demekse artık?
  • güzelmiş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: closek

pc için ne zaman çıkacak :S

Pc platformu için çıkmıyor.Pc = Yetim,Üvey evlat ne dersen artık
  • YA ARKADAŞLAR BU YAPIMCILAR AFEDERSİNİZ SÖVMEMEK ELDE DEĞİL YA NE BU YA GİDİYOZ 1200 TLYE GTX 295 ALIYORUZ VS. OYUN YOK KARDEŞİM YA 3 KURUŞLUK PS3 E SÜPER OYUNLAR ŞEYTAN DİYO AL YERE ÇARP PC Yİ KULLANDIGIM PCİYLE 5 TANE PS3 ALIRIM PEHHHHHH NE OYUNLAR ÇIKIYOR PS3 E YA İSYAN ETMEMEK ELDE DEĞİL SIKILDIM ARTIK SATICAM....
  • pc de niyeyse oyunlara tam kopya koruması yapmadılar ps3 te korumaya çare bulduk diye (yakın zamanda oda gider) bütün ağırlık ona verildi şimdi ama bi gün gelecek onunda devri kapanacak forever pc :D
  • gerçekten çok güzel olmuş bu arada erdinç abi seninle tanışmayı gerçekten çok isterim
  • bence oyun tam bir fiyasko olmuş. combolar vs çok karışık ve de oyunun müzikler güzel olmamış.
    tabi zevk meselesi diyenler olucaktır ama ben avsiye etmiyorum alacaklara.
    DMC hastasıyımdır ama dmc tadı yok bu oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fateeh33 -- 22 Ocak 2010; 2:55:51 >
  • inceleme için Thx videonun sonunda koptum yaa :D:D::D Bak bak, gül gül bak :D:D
  • gerçekten çok güzel keşke pc yede gelse bu oyun ama nerdeee
  • Süper oyun. :)
  • Oyun budur. Helal olsun sana Hideki Kamiya.
  • Harika bir oyun. Çok eğlenceli. Herkese tavsiye ederim. Müzikler, kombolar, atmosfer, düşmanlar şahane olmuş.
  • Hideki Kamiya harika bir iş çıkarmış
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.