Şimdi Ara

Size Riotun Yaptığı Haksız Banı Gösteriyorum EDIT: Yeni Bilgiler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • SerkanHur ne alaka ya o maçlar kazanılmış farkındaysan sizin gibi oyuncular asıl sıkıntı..

BEYLER

hocam dediğin gibi riot bunu diyor. Ancak bu haksızlık değil mi? Ayrıca ben sezon boyunca birçok şampiyonla oynuyorum ve bu şekilde devam ediyor. Son hafta içindeki mmr puanimdaki artış da normal seviyede. Bir anda Ban yiyorum.

Cazoria dediğim gibi farklı yerlerden girilmiş diyor. Ki bu en son birkaç ay önce oldu. Şimdi de kötü oynayinca onu bahane Edip askıya alıyorlar.

Whituryd dediğim gibi eloboost olsa hesabım en az Gold 1 2 olmaz mı ? O yüzden bir yerden satın alamazlar alabilecekleri bir yer yok.

Sezon içerisinde silver 1 in üstüne çıkmadım hatta silver 1 de seriye giremedim. Hesabımda dereceli sadece 3 tane bilgisayardan ve yaklaşık 5 6 farklı internet üzerinden girildi bütün sezon boyunca. Riotun adaletine tüküreyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi ki banlamışlar bu vesileyle oyunu bırakırsın bu skorlar ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duon muhteşem oynayıp sen hep rezil oyanmissin çok report yediğin için sisteme takilmissin baktıklarında farkli yerlerden hesaba girildigi de tespit edilince ban nedeni doğmuş

• Eloboost tespiti sistemi nasıl işliyor pek bir fikrim yok. Hata payı yok diyorlar ama en kusursuz sistemin bile bir hata payı olmalı.
    Sezon 4-5 de millet deli gibi script kullanıyorken ben de ban yemiştim. Benim banımı kolay açmışlardı, üstüne mağduriyetimin giderilmesini istedim, ona da olumlu cevap geldi

Eğer bir şekilde haklı olduğunu ispat edip hesabını açtırabilirsen mağduriyetini gidermelerini de iste.
  • Bir gün hesabın kayıtlı olduğu maili sildim oyun falan aklıma gelmedi hemen ticket açtım adam bana resmen ahiret soruları sordu kardeşim diyorum sana ekstre atayım harcamaları rp çekimi saatini gör oyunla karşılaştır diyorum bana diyor ki hesabı hangi gün açtın. Tamam dedim bi doğum günüm bi de hesap açılış tarihini asla unutmicam. Destek ekibi çöp oyunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Eloboost tespiti sistemi nasıl işliyor pek bir fikrim yok. Hata payı yok diyorlar ama en kusursuz sistemin bile bir hata payı olmalı.
    Sezon 4-5 de millet deli gibi script kullanıyorken ben de ban yemiştim. Benim banımı kolay açmışlardı, üstüne mağduriyetimin giderilmesini istedim, ona da olumlu cevap geldi

Eğer bir şekilde haklı olduğunu ispat edip hesabını açtırabilirsen mağduriyetini gidermelerini de iste.

ya hocam orası öyle de bana neye dayanarak banladıklarını söylemiyorlar ki? Deseler ki şu tarihte şöyle olmuş tamam sebebi bu diyeceğim. Adamlar yok gizlilik yok bilmem ne benim oyunum üzerinden bana gizlilik politikası ayağı yapılıyor kafayı yedim

@Yesil Ok

Ya kardeşim birkaç kişi gelip duruyorsunuz böyle anlatamıyor muyum ? Oyunların tarihlerine bak hepsi 6.12.2017! 5.12.2017 veya daha eskilere de tr.op.gg veya başka bir yerden bak bir günlük kötü oyun sürecime gelen laflara bak ya

@Ana Sınıfı Öğretmeni

aynen öyle hocam 2 güne 1 cevap atıyor onda da bir halta yaramayan kopyala yapıştır mesaj.

@Biolystick

Ya hocam iyi hoş diyon da ben bu adamla 2 yıldır duo atıyorum bunu nasıl görmüyolar ? 2 yıldır benzer kümelerde ikimizde gidip geliyoruz. 2 yıldır duo girdiğim adamla alakalı birşey diyemezler eloboost diye. Ne zaman nereden girildiğine dair bir bilgi verseler sebebini açıklayacağım adamlara eminim. 5-6 seferden fazla olmadı çünkü sezon boyu

• Yorozuya Gin-chan kullanıcısına yanıt
    hocam arkadaşın dediği gibi s5 öncesi permaydı oyuncu kaybetme korkusuyla ki bence doğru olarak önce kısa süreli sonra perma şekline geçtiler. Ama açıkçası asıl sıkıntı kazanılan ödüllerin silinmesinde. Hepsini geçtim s7 için eloboost yaptın diyorlar ki aleni belli yalan S3 ten beri kazandığım tüm ödülleri siliyorlar.
  • duo girdiğin arkadaşında senin hesap bilgilerin varmı mesela? senin hesabına girip oyun atıyormuydu ? farklı şehirlerde mi yaşıyorsunuz?

ayrıca hakikatten o skorlarla win alman boost imajı oluşturur. sen ne dersen de! aynı gün içinde veya 2 günde oynanan maçlar filan olması önemli değil. zaten silver da 10-15 maçta boostlanır. 1 hafta sürecek birşey değil yani.
  • Cruella kullanıcısına yanıt
    Kutu mu attılar ? Mağduriyetin giderilmesini merak ettim şimdi .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forvelin_ kullanıcısına yanıt
    ya hocam görüyon 4 maç sadece ya 4 maç için ne boostu ? Hesap bilgilerim yok ve kimse girmedi hesabıma girse tamam

Ayrıca yazdığım gibi boost sebebine bu değil başkasının girmesi deniyor. Raporlamalarla alakası olmadığını söylüyorlar kendi incelememiz diyerek topu atıyorlar. Cevap konusunda gizlilik politikasının arkasına sığınıyorlar ama onda da böyle bir madde yok. Topladığı bilgileri paylaşmak zorunda değil ama bu benim hakkımı ihlal ederse bunu neye dayanarak yaptıklarını söylemek zorundalar. Hukukçu olarak bu böyle diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkolar

hocam arkadaşın dediği gibi s5 öncesi permaydı oyuncu kaybetme korkusuyla ki bence doğru olarak önce kısa süreli sonra perma şekline geçtiler. Ama açıkçası asıl sıkıntı kazanılan ödüllerin silinmesinde. Hepsini geçtim s7 için eloboost yaptın diyorlar ki aleni belli yalan S3 ten beri kazandığım tüm ödülleri siliyorlar.

hocam benim bildiğim sadece geçen sezonun ödüllerini siliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

quote:

Orijinalden alıntı: tarkolar

hocam benim bildiğim sadece geçen sezonun ödüllerini siliyorlar

quote:

Hesabın 2 hafta süreyle uzaklaştırılmış,
    Önceki sezonlara ait tüm sezon sonu ödülleri (Şanlı kostümler, çerçeveler, sezon sihirdar simgeleri ve Şanlı totem görünümleri) hesabından çıkarılmış,
    2017 Sezon ödüllerini de elde edemeyeceğini üzülerek belirtirim.

aldığım cezalar bunlar
    kazandığım şampiyona totem görünümleri ki bunda 2013 bile var mevcut kullandığım silindi.

• Türkiye'deki destek ekibi 800k yasuo gibi. Bir işe yaramaz,7yıllık hesabım güvenlik sebebi ile askıya alındı hala da askıda.Lanet olsun diyorum başka bişey demıyorum inşallah onlarında değer verdikleri şeyler ellerinden alınır da böyle bakakalırlar.
  • Berbat skorlar var ve üst üste alınmış bu skorlar , işsizlik yapip geçmişi izlemedim ama dışarıdan hoş görünmüyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.