Şimdi Ara

Size Riotun Yaptığı Haksız Banı Gösteriyorum EDIT: Yeni Bilgiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 Aralıkta yapılan incelemeyle eloboost yaptığım iddasıyla 14 günlük ban yedim ve 4 sezonluk 4.5 senelik emeğimin ürünü ödüllerimi sildiklerini söylediler. Ticket açıyorum cevaplanmıyor. Bu adi insanları göstermek istedim. Belki burada bir destek bulurum.

Bakın karşılaşma geçmişim şurada. 3-5 maç kötü oynamama rağmen kazandım şansım yaver gitti duo girdiğim arkadaşım biraz iyi oynadı vs. Lol s7 boyunca 100 dereceli maç civarında oyun oynamışımdır ve silver 1-4 arası gitti geldi hesap. Bu karşılaşmalarla da silver 2 ye yükseldim. Sonrasında ban yedim! Şaka gibi Riot destek. Silver 2 için eloboost yaptığımı söylüyor. 4.5 senedir oynuyorum oyunu dereceli pek oynamadığım için ligimin silver gold arası olduğunu söylüyorum cevap vermiyorlar. S3 ü silver 4 ü silver 5 i gold 6 yı gold 7 yi silver bitirdim. Silver 2 için eloboost var dedi karaktersizler ve 3 gündür cevap vermiyorlar. Resimler:

Bunlar da hesap detaylarım ve beraber oynadığım arkadaşımın hesabı. Şuna eloboost dediler ya ne diyeyim bu emek hırsızlığına!

Size Riotun Yaptığı Haksız Banı Gösteriyorum EDIT: Yeni BilgilerSize Riotun Yaptığı Haksız Banı Gösteriyorum EDIT: Yeni BilgilerSize Riotun Yaptığı Haksız Banı Gösteriyorum EDIT: Yeni BilgilerSize Riotun Yaptığı Haksız Banı Gösteriyorum EDIT: Yeni Bilgiler

EDIT: Son söyledikleri komediye bakın

Demek ki bundan sonra başka bilgisayardan hesabımıza girmeyeceğiz. Allah bilir varya o da en son 2-3 ay önceydi.

@By_e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarkolar -- 10 Aralık 2017; 21:22:33 >

• Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etrafınabakançocuk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Redditte , EUW/TR/NA LOL Panolarda konu açın . Mutlaka ilgilenen olur bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi kusura bakma da bu skorlar ne? Hani ben olsam ben de boost diye report ederdim, biraz rapor kurbanısın gibi geliyor.
  • Bunun eloboostla ne alakası var onu çözemedim. Sonuçta bu bir takım oyunu kötü oynasan bile şanslıysan kazanırsın neye göre banlıyorlar?

Eloboostu nasıl anlarım diye sorarsanız kuzenin hesabını golda kasarken karşıma bir oyuncu geldi o eloboosttu. Nicki Gölgen. Fizz ve Zilean oynuyordu ban yedi sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yorozuya Gin-chan

Redditte , EUW/TR/NA LOL Panolarda konu açın . Mutlaka ilgilenen olur bence.

Teşekkür Ederim

@Victini
    Her raporlayanı incelemeden banlıyorlar mı ki ? Ayrıca silver 2 de neyin eloboostu bunu platta yapsam neyse ve önceki sezonlarımda var. Önceki sezonlar başka yerde olsam yine anlarım. 4 sezon boyunca oynadığım yer eloboost olabilir mi ? Kaldı ki kötü zamanlarımda oyuna girdim yorgunken vs. Kötü oynadım haliyle.

Edit: Ayrıca bir gün önce oynadığım oyunlar da fazlasıyla iyi. Geçmişe hiç bakmıyorlar son güne bakıp geçiyorlar çok saçma. 1 günüm kötü geçmiş olamaz mı ?

@hamdibey1
    Teşekkürler. Aynen öyle hiçbir manası olmayan bir şey yüzünden banı da geçtim ödüllerim siliniyor lol destek cevap vermiyor. Karakter yoksunu bir şirket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarkolar -- 10 Aralık 2017; 15:40:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tarkolar

quote:

Teşekkür Ederim

@Victini
    Her raporlayanı incelemeden banlıyorlar mı ki ? Ayrıca silver 2 de neyin eloboostu bunu platta yapsam neyse ve önceki sezonlarımda var. Önceki sezonlar başka yerde olsam yine anlarım. 4 sezon boyunca oynadığım yer eloboost olabilir mi ? Kaldı ki kötü zamanlarımda oyuna girdim yorgunken vs. Kötü oynadım haliyle.

Edit: Ayrıca bir gün önce oynadığım oyunlar da fazlasıyla iyi. Geçmişe hiç bakmıyorlar son güne bakıp geçiyorlar çok saçma. 1 günüm kötü geçmiş olamaz mı ?

@hamdibey1
    Teşekkürler. Aynen öyle hiçbir manası olmayan bir şey yüzünden banı da geçtim ödüllerim siliniyor lol destek cevap vermiyor. Karakter yoksunu bir şirket

Geçmiş olsun hocam, vallahi üzücü bir durum ama ben de 3. bir gözle söyledim. Yoksa mağduriyetini ben de anlıyorum. Umarım kısa zamanda olumlu dönüş alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victini

quote:

Orijinalden alıntı: tarkolar

quote:

Teşekkür Ederim

@Victini

@hamdibey1

Geçmiş olsun hocam, vallahi üzücü bir durum ama ben de 3. bir gözle söyledim. Yoksa mağduriyetini ben de anlıyorum. Umarım kısa zamanda olumlu dönüş alırsın.

Teşekkürler

• Arkadaşlar riot cevap verdi ve hata olmadığını ancak gizlilik politikası nedeniyle bana detay ve kanıt göstermediğini söylüyor. Bir kopyala yapıştır mesaj daha yani..

Adamlar oynadığım maçlarin tekrarlarını izlese sorunun ne olduğunu ve benim aslında o kadar da kötü oynamadığımı görecekler.

Mağduriyete çözüm istiyorum

• Boost falan yok hangi tarihte banlandın ki? Düzeltilir merak etme riot baba'nın adaletine güven o her zaman yanımızdadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Boost falan yok hangi tarihte banlandın ki? Düzeltilir merak etme riot baba'nın adaletine güven o her zaman yanımızdadır.

7 aralık tarihinde banlandım sanırım ben o gün oyuna girmedim 8 aralıkta gördüm. 14 gün ban 21 aralıkta açılıyor. Umarım düzelir Erdinç abi tweeti gördü sonunda
  • Ulan bir de sistemimizde hata payı sıfır diyorlar deli oldum. Şahsen tanıdığım arkadaşım olan 4 kişiyi kendi ağızlarıyla söyledikleri eloboost için raporladım ve ban yemediler. Ona rağmen bana sistemin hata payı sıfır diyor karaktersiz!
  • Vay şerefsizler
  • tarkolar kullanıcısına yanıt
    Perma yedin saniyordum. Riot boost icin 14 gun mu veriyor cidden ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum. Kusura bakma ama sistemlerinde hata payı yok.
    Çünkü riot eloboost sitelerinden kullanıcı bilgilerini direk satın aldı ve o yüzden boost yaptıran çoğu kişi gerçektenden de banlanmış oldu. Kafalarına göre ban atacağını düşünmüyorum ben.

ve evet. Eloboost cezasının banı süresiz değil 15 gün ban + sezon ödüllerinin silinmesi.
    2015e yılına kadar süresizdi bu ceza. yani boost yapan da yaptıran da süresiz diyordu.
    Ama 2015ten sonra ceza değişti. Artık boost yaptırtana 14 gün ban ve sezon ödüllerini sildirtiyorlar, boostu yapan kişiye ise ceza yok sanırım görmedim.
  • RIOT un bahsettiği şey doğru. Sistemde hata payı var. Ayrıntılı olarak inceleyemedim. Verdiğin örneklerde bir problem görünmüyor. Boost yaptığını veya yaptırdığını hiç bir analizle öğrenemezler. Kesin kanıt olamaz.

Ortalama hesapla gidersek nasıl banlanırsın söyleyeyim;

2 Sezon boyunca ortalama oynadığın 10 şampiyon var diyelim. Sürekli aynı küme üzerinden gidip geliyorsun.
    Dereceli sistemde hiç alakası olmayan bir şampiyon alıp spamlıyorsun. Mesela; evelynn. KDA güzel gidiyor. Son maçlarda ortalama 1 hafta denginde MMR artmış. Riot bunu boost yaptığın düşüncesiyle takibe alıyor. Bu arada eğer rapor yersen sonrası boost olduğu için kesinleşmiş oluyor. Doğru mu yanlış ?

Senin banlanmanın sebebi, anladığım kadarıyla istatistiksel bir durum değil. Hesabın aynı anda veya aynı zaman dönemi içerisinde birçok farklı bağlantıdan girilmiş. Şunu diyebilirsin. Boost yaptırsam veya yapsam bile hesap hala aynı kümede ?
    Önemi yok. Gizlilik politikasına takılmış. Aynı hesabı bir başkası da kullanıyor mantığıyla boost yapıldığı gerekçesiyle banlanmış.

Üzüldüm. Ancak sistem böyle işliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYLER :( -- 11 Aralık 2017; 8:24:17 >

• skorlara bak. milletin maçını batırdın değil mi iyi olmuş
  • Benim evim farklı şehirde bulunduğum yer farklı şehirde burda ki İnternet kafe bronzdan golda kastım hesabı seri bir şekilde hiç de Ban gibi bir olay olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle ban atmaları çok saçma değil mi? Sezon öncesinde arkadaşın bana hediye ettiği B5 hesabı ödül alması için kısa sürede G5 yaptım ama ban yemedim. Arkasında başka bir şey olmadığına emin misin?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.