Şimdi Ara

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
85
Favori
57.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL
  • Selam, öncelikle çalışmalar müthiş. Bu işle ilgilendiğinize göre belki bilginiz vardır.
    Desen olarak değilde, bu pahalı telefonların tüm yüzeyini kaplayan skin benzeri çizilmeyi önleyen şeffaf koruyuculardan acaba PS4 için bulma şansımız var mıdır?
  • Gayet başarılı bir kargolama ile öğlen vakti ulaşmış eve :)

Gelir gelmez işe koyuldum ve uzun uğraş sonunda hallettim.. Kırmızı-beyaz olarak düşünmüştüm fakat, beyaz kısımları taktım ve bana bu görüntü yetti açıkcası, beşiktaşlı olmamın etkisi vardır belki.. Zaten sade severim siparişimde sadelikten yöneydi

Şöyle bir gösteriş yapayım bende fikir olur sipariş edeceklere;

Tekrar teşekkür ederim sana iyi bir iletişimi mevcut arkadaşın, iyi satışlar diliyorum
    SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Selam, öncelikle çalışmalar müthiş. Bu işle ilgilendiğinize göre belki bilginiz vardır.
    Desen olarak değilde, bu pahalı telefonların tüm yüzeyini kaplayan skin benzeri çizilmeyi önleyen şeffaf koruyuculardan acaba PS4 için bulma şansımız var mıdır?

Valla hocam bilgim yok o konu hakkında :) Bizimkiler folyo kağıdı olduğu için şeffaf var mı bilmiyorum :)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Gayet başarılı bir kargolama ile öğlen vakti ulaşmış eve :)

Gelir gelmez işe koyuldum ve uzun uğraş sonunda hallettim.. Kırmızı-beyaz olarak düşünmüştüm fakat, beyaz kısımları taktım ve bana bu görüntü yetti açıkcası, beşiktaşlı olmamın etkisi vardır belki.. Zaten sade severim siparişimde sadelikten yöneydi

Şöyle bir gösteriş yapayım bende fikir olur sipariş edeceklere;

Tekrar teşekkür ederim sana iyi bir iletişimi mevcut arkadaşın, iyi satışlar diliyorum

Çok teşekkür ederim hocam sağolun güzel yorumunuz için güle güle kullanmanız dileğiyle :)

• Hocam cover için çok teşekkür ederim.Beklediğimden de iyi çıktı.Alıcak arkadaşlar hiç düşünmesin fiyat da gayet başarılı..
    Biraz zaman geçsin bi tanede Dragonborn yaptırmak isterim :D

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Dejavu

Hocam cover için çok teşekkür ederim.Beklediğimden de iyi çıktı.Alıcak arkadaşlar hiç düşünmesin fiyat da gayet başarılı..
    Biraz zaman geçsin bi tanede Dragonborn yaptırmak isterim :D

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

Hayırlı olsun hocam güzel olmuş gerçekten :) Bu arada monitörlerimizde aynı

• Mukemmel gorunuyor gercekten. Valla ben de mu yaptirsam diye dusunmeye basladim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben valla hocam ne yalan soyleyim cizilmesin diye yaptirdim ve biraz da hos gozuksun diye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

bende alışveriş yaptım gerçekten güzel ve kaliteli bir malzeme

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TLSİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

dostum bunun aynisini yaptirabilirmiyiz odemeyi ne sekilde yapabilirim birde bunun yani sira ds4 icin arka tarafa isim yazdirabilirmiyiz

• Tabiki hocam gümüş olandan var hazirda hemen

• Lightning Returns Final Fantasy Xiii temalı skin de benden ;
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Tabiki hocam gümüş olandan var hazirda hemen

odeme nasil kapidami yoksa havalemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem03

quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Tabiki hocam gümüş olandan var hazirda hemen

odeme nasil kapidami yoksa havalemi

Havale hocam :)

• Beyaz karbon fiber dokulu var mı?
  • Cihan su ds4 ler icin olanlar performans dusuklugu tepkime ile sikintilar yasatirmi acep?? Birde gs ablemi yapabilirmisin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 17 Mart 2014; 14:19:03 >
  • Hocam, eline saglik cok guzel yapmissin (yapiyorsun), girisimci insanlari hep takdir etmisimdir :)

Buralarda bulamazsam Turkiye'ye geldigimde senden ismarlarim kesin, ozellikle Assassin's Creed Joystick sticker'ina bittim.

Siparis - teslimat kac gun suruyor, ona gore hesaplar onceden haber veririm.
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Abi suana kadar kimseden sorun gelmedi sanmiyorum yani:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Stubborn

Hocam, eline saglik cok guzel yapmissin (yapiyorsun), girisimci insanlari hep takdir etmisimdir :)

Buralarda bulamazsam Turkiye'ye geldigimde senden ismarlarim kesin, ozellikle Assassin's Creed Joystick sticker'ina bittim.

Siparis - teslimat kac gun suruyor, ona gore hesaplar onceden haber veririm.

Cok teşekkürler hocam eksik olmayin :) 3 gun icerisinde elinize gecmis oluyor :)

• Dostum Haziran gibi pa4 almayı düşünüyordum bu skinleri görünce düşünmüyorum kesin alıcam ps4 ü alayım bende yaptırıcam hayırlı satışlar bu arada

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.