Şimdi Ara

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
831
Cevap
85
Favori
57.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam :) Pm atmanız yeterli .

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

quote:

Orijinalden alıntı: Stubborn

Hocam, eline saglik cok guzel yapmissin (yapiyorsun), girisimci insanlari hep takdir etmisimdir :)

Buralarda bulamazsam Turkiye'ye geldigimde senden ismarlarim kesin, ozellikle Assassin's Creed Joystick sticker'ina bittim.

Siparis - teslimat kac gun suruyor, ona gore hesaplar onceden haber veririm.

Cok teşekkürler hocam eksik olmayin :) 3 gun icerisinde elinize gecmis oluyor :)

O zaman supermis, 2 aya geliyorum, gelmeden haber veririm.
    Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stubborn kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Benim neden aklıma gelmedi bir breaking bad efsane olur hatta kendime yapıp yarın bastırabilirim

Oy oy oy bu cok feci :)
  • Afr0oo kullanıcısına yanıt
    Batman logolu Arka ışık cover'ını almak istiyorum hocam, size nasıl ulaşabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 18 Mart 2014; 13:28:12 >
  • Pm :)

• Çok basarili. Bende f1 mclaren team ile ilgili birseyler ay basinda yaptirabilirim

• maxtar kullanıcısına yanıt
    Tabiki abicim Pm atman yeterli :)

• ben de almak ıstıyorum ancak neler var neler yok gorup secebılecegım katalog tarzı bırsey var mıdır. bır de joystıck ıcın koruyucu vs tavsıye edecegınız ne vardır?
  • Hocam istediğiniz her şeyi yapabiliriz resim olarak :) Slikon koruyucu var isterseniz analoglar için komle ds4 için isterseniz ds4 koruyucular var :)

• peki silikon koruyucu tavsiye ediyor musunuz. kullanıma olumsuz etkisi var mıdır. tuşların gömülü kalmasına sebep oluyor mu. şuan sipariş versem yarın elimde olur mu?
  • Pm

• Hocam pm attım bakarmısınız
  • Çok güzel şeyler var yakın zamanda bana da lazım olur böyle bir sticker. Mesajım şöyle şurada dursun. Ayrıca hayırlı alışverişler
  • tolga226 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sağolun güzel yorumunuz için :)

• SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

Sadece 1 hafta once pm ile baslayan alisverisimizin sonucu :)sanırım forumda ki ilk galatasaray temalı ps4 :)

Konunun sahibi kardesime ozellikle teşekkür etmek istiyorum. Kendisi her asamada yaptığı isi iyi bilen ve karsisindakine max olcude yardimci olan biri. Ustelik alisveris ahlakı en ust duzeyde ve karsisindakine guveni ile onemki olanin para degil insanlık oldugunu kanitliyor. Zira resmini gordugunuz ps4 skin icin henuz hesabina para namina 5 kurus yatirmadim. Ancak o 25 tl ile zengin olmayacağını ve parayi istedigim zaman gonderebilecegimi soylereyek siparisi tamamlar tamamlamaz gonderdi ve bana en iyi sekilde ulaştırdı.

Su anda bu konuda olupda skin almayi dusunen kisiler dakika tereddüt etmesin. Hic pisman olmayacaklar ve beklediklerinden fazlasini bulacaklar emin olabilirler. Ben artik bu ismi gördüğüm yerde gözüm kapalı alisveris yapacağım bina eminim.

tekrar herşey icin teşekkür ediyorum kendisine. Ellerine sağlık dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raistlin713 -- 26 Mart 2014; 21:46:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: raistlin713

SİZE ÖZEL PS4 TÜM MODELLER KAPLAMA (SKIN COVER) YAPILMAKTADIR. PS4 + 2DS4 : 50 TL

Sadece 1 hafta once pm ile baslayan alisverisimizin sonucu :)sanırım forumda ki ilk galatasaray temalı ps4 :)

Konunun sahibi kardesime ozellikle teşekkür etmek istiyorum. Kendisi her asamada yaptığı isi iyi bilen ve karsisindakine max olcude yardimci olan biri. Ustelik alisveris ahlakı en ust duzeyde ve karsisindakine guveni ile onemki olanin para degil insanlık oldugunu kanitliyor. Zira resmini gordugunuz ps4 skin icin henuz hesabina para namina 5 kurus yatirmadim. Ancak o 25 tl ile zengin olmayacağını ve parayi istedigim zaman gonderebilecegimi soylereyek siparisi tamamlar tamamlamaz gonderdi ve bana en iyi sekilde ulaştırdı.

Su anda bu konuda olupda skin almayi dusunen kisiler dakika tereddüt etmesin. Hic pisman olmayacaklar ve beklediklerinden fazlasini bulacaklar emin olabilirler. Ben artik bu ismi gördüğüm yerde gözüm kapalı alisveris yapacağım bina eminim.

tekrar herşey icin teşekkür ediyorum kendisine. Ellerine sağlık dostum.

Forumda ilk temayi ayrica gs li ilk temayi yaptiran benim gec kaldiniz hocam :))

• Dogrudur renkdas kacirmisimdir ben onu :) zaten emin degildim :)
  • raistlin713 R kullanıcısına yanıt
    Hocam elinize ağziniza sağlık güzel yorumunuz için sizleri mutlu edebildiysek ne mutlu bize tekrardan hayirli olsun :)

• Kardeşim çok güzel çalışma. Ben yaptırmayı falan düşünmüyorum fakat çalışmalarınız dikkatimi çekti, hoşuma gitti sadece başarılar dilemek istedim. Hayırlı alışverişler...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.