Şimdi Ara

Sizde de oluyormu ? geceleyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizde de oluyor mu ? Gece Yatınca ve etrafta hiç ses olmayınca böyle en ufak ses bile olmayacak . kulğına uğultu gibi ses çok şiddetli . yo kulak değil sanki beynin içinden çıkıyr . uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu diye . en ufak bir ses olduğunda bu ŞİDDETLİ ses kayboluyor TEK YASAYN BEN MİYİM BUNU ?

• Bende yaşıyorum genelde kulağımı yastığın üstüne baskı yaptığımda oluyor uvvvvvv sesi ayağa kalkınca yada kafamı çevirince ses kayboluyor.
  • gün içerisinde çok sese maruz kalırsan oluyor bu durum merak etme oluyor bende de özellikle kulaklıkla cok müzik dinlediğim günler daha fazla ama diğer günler hissediyorum denemez fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: xDAGx

gün içerisinde çok sese maruz kalırsan oluyor bu durum merak etme oluyor bende de özellikle kulaklıkla cok müzik dinlediğim günler daha fazla ama diğer günler hissediyorum denemez fazla

YALNIZ DEĞİL MİYİM AMA DEDİĞİM ŞEYİ TM OLARAKA NLADIĞINI SANMIYORUM ANLATAMIYORUM AMA ÇOK DEĞİŞİK. ÜRKÜNÇ
  • yalnız değilsin bro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen bir ses geliyor ama tarif edemiyorum nasıl bişey olduğunu ama geliyor beyler %100 onaylı her gün yaşıyorum yanlız olduğumuzuda sanmıyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray22486

aynen bir ses geliyor ama tarif edemiyorum nasıl bişey olduğunu ama geliyor beyler %100 onaylı her gün yaşıyorum yanlız olduğumuzuda sanmıyorum .

ŞİDDETLİ BİR SİNYAL SESİ GİBİ DEDMİ . KULAĞINDA DEĞİL BEYNİMDE HİSSEDİYORUM 100% SESSİZLİK OLDUĞU ZAMAN BİRDEN HİSSTMEYE BASLIYORUM
  • normal bişey sanırım bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada bende de oluyor ama uğultu şeklinde değilde ince bi taz ses şeklinde. Bence yenilen özellikle yağlı yiyeceklerden kaynaklı diye düşünüyorum
  • O ortamı nerden buluyonuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı ses bende de var ama bir de bende sol kulağımın üstüne yattığımda kalp atışı şeklinde sesler geliyor çözemedim
  • Uğultu değil de damardaki kan akışı sesini duyuyorum.Çok kötü çarpıyor bir de şerefsiz
  • sanki üzerimden uçak geçiyor öyle böyle değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

normal bişey sanırım bu

sen sus gay

• quote:

normal bişey sanırım bu

SEN BENİM KONUMDA SUS G * Y
  • Sabahları yukarıdan sanki bilye yuvarlanması gibi bi ses geliyo

• quote:

normal bişey sanırım bu

sen sus gay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beograd

Sabahları yukarıdan sanki bilye yuvarlanması gibi bi ses geliyo

YA SEN ANLATAMADIN YADA BEN HİÇ ÖYLE BİR SEYE RASTLAMADIM . NASIL BİŞİ ?
    OBSESİO
    O herkeste var nabız atısı en azından bende var :D
  • O sesi korku filmi izledikten sonra duy birde(tavsiye etmem)

• quote:

Orijinalden alıntı: Barfee

quote:

Orijinalden alıntı: eray22486

aynen bir ses geliyor ama tarif edemiyorum nasıl bişey olduğunu ama geliyor beyler %100 onaylı her gün yaşıyorum yanlız olduğumuzuda sanmıyorum .

ŞİDDETLİ BİR SİNYAL SESİ GİBİ DEDMİ . KULAĞINDA DEĞİL BEYNİMDE HİSSEDİYORUM 100% SESSİZLİK OLDUĞU ZAMAN BİRDEN HİSSTMEYE BASLIYORUM

Oyunlarda ses bombası yedikten sonra çıkan sese benziyor benimki.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.