Şimdi Ara

sizce yetersizmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • celeron 2 ghz,256ddr 333 mhz,radeon 9100 128 mb ile gta vice city oynarken sorun yaşıorum.oyunda takılmalar oluyo.800x600x16 da oynuyorum.Bu oyun için yetersiz bi sistem mi?

• dotum ekran kartının son driverlarını yüklemeyi dene çünkü benim sistem 1600mhz (ama 1456mhz de sorun olmuyo), 256ddr 266mhz,gf4 (310/311)128mb, 1024x768 32 de oynuyorum ve doku netleştirme her zaman açıkdır benim kart mı iyi seninkimi kötü anlamadım tesadüf çok güzel bir kart çıktı fly 128ddr agp8x no-se
  • walla en sonu yüklü zati Dursun.BEn ekran kartını almadan önce burda topic açtım.Fx 5200 mü yoksa radeon 9100 mü die.Radeonu önerdiler.
  • <font face='Trebuchet MS'><b><i>Aslında öyle aman aman düşük bir konfigürasyon değil daha düşük sistemlerde çok rahat oynandığını gördüm.Sistemle alakalı bir problemin olabilir.Dediğin ayarlar çok düşük daha yüksek görüntü özelliklerinde oynayabiliyo olman lazım.Başka oyunlarda bu gibi sorunların var mı?</i></b></font id='Trebuchet MS'>
  • mesela colin mcrae rally 3 te 800x600x16 da babalar gibi oynuyorum.ama daha biraz önce şööle dedi(oyundan çıkıp tekrar girdim) grafik kartınız bu oyun için yetersiz.aygıt yöneticisinden ekran kartını kaldırdım yeniden başlattım makinayı.kendi yeniden yükledi driverları sonra açtım ok çalışıo.sonra gta ya döndüm gene aynı.
  • Dostum i#351;lemcin ve vga kart#305;n çok iyi problemi orada arama. i#351;yerimde 10 makinada o oyun kurulu. oyunlar hakk#305;nda bilgim yok o#287;lum ilgileniyor ama bildi#287;im kadar#305;yla gta wice city için 640*480 yeterlidir. zaten kendi setup#305;nda tek display ayar#305; var oda 640*480. cd rom iyi okumuyorsa oyun tak#305;labilir bir bak istersen.<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by zakkeyboorock</i>
    <br />celeron 2 ghz,256ddr 333 mhz,radeon 9100 128 mb ile gta vice city oynarken sorun yaşıorum.oyunda takılmalar oluyo.800x600x16 da oynuyorum.Bu oyun için yetersiz bi sistem mi?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
  • No cd crack ile oynuyorum ki.Zati şimdi format hadisesi bitti.virüs prograı güncellemesi yapıorum oyunu kurcam gene aynısını yaparsa burdan haykırmaya devam etcem
  • <font face='Trebuchet MS'><b><i>Ne oldu son durum problem devammı?</i></b></font id='Trebuchet MS'>
  • son durum ne?
  • ?
  • arkadaşlar yazacam merak etmeyin şimdi ise catalyst 3.7Yi indirmeye çalışıorum.naparsın dial up la bööle oluo
  • pcnet dergisi bu ay nforse,ati ,nviada son sürücülerini veriyor.istersen al.
  • 3 dak sonra bitio dostum.
  • 3 dak sonra bitio dostum.tam dört saat yaw
  • bu ne ?
  • ewet son durum ne?
  • son durum ne?s
  • dostum ilgin için gerçekten çok teşekkür ederim.sorun düzeldi.1024x768x16'da çok çok az bir takılma ile oynayabiliyorum.
  • nvidianın sürücüleri kazık gibi olduydu çoklu dil desteğindenmiş..
    45.23 üniversal olan 18Mb ingilizcesi 7 Mb aynısı işte ingilizce olsun ne farkederki..
    anca ayırmışlar sitesinde bundan böyle umarım böyle devam eder...
  • o az takılmada vice city nin directx9 u destekleyen ekran kartı aramasıdır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.