Şimdi Ara

Sizce Şampiyonlar liginde beşiktaş nereya kadar gider (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
1.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arsenal
    Shaktar
    Beşiktaş

12 puanla 2. Çıkarız.

16
    Juventus Beşiktaş 1-3

Çeyrek
    Psg-Beşiktaş 1-1 (Penaltılar 5-3)

Yarı
    Bayern- Beşiktaş 1-2

Final
    Barcelona-Beşiktaş 2-2(Uzatmalarda 3-2)

Beşiktaş Win

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şampiyonlar ligininde içinden geçecegiz merak etmeyin.
  • Konuyu açan kişi yeni üye olmuş,troll anlarım da.Yani bir iki kişi bizim ŞL de final oynayacağımızı falan filan yazmış yuh!Azcık gerçekçi düşünelim grup çok kolay gelirse belki çıkarız.En fazla çeyrek final.Bana kalırsak üçüncü olarak Avrupa'ya düşeriz gibime geliyor.GS'nin çeyrek final oynadığı zaman savunması bizimkine kıyasla çok daha iyidi.Riera ve Eboue gibi CL standartlarında iki beki vardı.Boş boş hayal kurmaya gerek yok,büyük ihtimalen üçüncü oluruz.3-4 yıl eğer buralara gelmeye başarırsak yavaş yavaş CL takımı olabiliriz.
  • Turk hava yollari bu konuya sponsor olmus
  • bence saçma saçma sidik yarıştırmak yerine bu konu hakkında konuşmalıyız...

şuan şunu yapar demek çok zor çünkü ne yeni transferler var ortada nede bir grup belki grubunuz g.sarayın ilk yıl ki grubu gibi dandik olacak yada juveli real madridli grup gibi olacak

buna anca kura çekiminden sonra yorum yapılır
  • Galatasaray'in ceyrek final gordugu seneyi hatirlayalim;
    Braga, Cluj, Man.United ayrica Manchester United Galatasaray'in ic saha macinda yedek kadroyla yer almisti. Grup maclari sonrasi diger rakiplere oranla nispeten daha kotu olan Schalke ve ceyrek final.
    Ayni sekilde Fener'in avrupa ligi yari finali gordugu donem plzen, lazio, bate'yi eledigini goruyoruz ki bu turlarda 3 golu bir arada attigi mac yok Fener'in.
    Sozun kisasi bizim ayarimizda takim icin kura sansi cok onemli, ne yazik ki bizde de pek olmadi o sans bugune kadar umarim gelecek sene tersine doner.

• sonuncu olur
  • Dur hele gruplar belli olsun bi.
  • Beşiktaş zamanında Liverpool (en iyi zamanında), Chealse, Manu, Barça, Psg gibi takımları yenmiş. Bu kadar karamsar olmayın. Gruplarda 3 maçta iç saha avantajını en iyi kullanan takım oluruz. Öyle kolay kolay yenilmeyiz. Defansa da takviye yapılacak zaten.
  • Takım lige göre çok kaliteli futbol oynuyor evet ama ne kadar takviyede yapılırsa yapılsın Şampiyonlar liginde öyle Çeyrek Final falan hayâl yinede. Fenerbahçeninde ön elemeyi geçip katılmasını istiyorum ama olurda elenirlerse oradan bir para gelecek ve katılım parasıda alacağız. Bence 3.bitirip Avrupa Liginde devam edelim en azından orası bizim için daha uygun.

Ben kendi stadımda Barcelona, Bayern, PSG veya Real gibi takımlar gelip 3-4 yediğimizi görmek istemiyorum deplasmanı söylemiyorum bile. Brugge'a elenmeseydi bu takım çok iyi yerlere gidebilirdi yine aynısını yapabiliriz ama Avrupa Liginde. UCL bizi şuan fazlasıyla aşar. Gruptan çıkıp son 16'da elenip erkenden avrupa macerasını sonlandırıcağımıza gidelim Avrupaya belki bi yarı final görürüz.

Yalnız bu takım yine Türkiye kupasından elenir 3 kulvarda top koşturacağını sanmıyorum Beşiktaşın. Aslında avrupadan da elenelim seneye lige abanalım 3.yıldızı takalım sonra kim şampiyon olursa olsun ligde Avrupaya asılırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

4. torbada olacak Beşiktaş bu bir dez avantaj.

BJK 7-8 senedir ŞL'ye gitmediği için unutmuş sanırım, Devler Ligi'nde takımlar %100'ü ile oynar. Yani küçük bir takım bile gelse devler sahnesinde her futbolcu kendisini göstermek ister.

Dediğinde haklısın ancak bizde oraya göstermek için gidiyoruz ki bu sene oynadığımız futbolu orda oynarsak çok sağlam işler yapabiliriz. Sadece biraz defansımızı geliştirsek bizim gruplardan çıkma ihtimalimiz azımsanmayacak değil. Rakiplerdende sadece Barça, Münih gelmediğini varsayarsak Beşiktaş her zamanki futbolunu oynasın yeter.

• Boyko* !/Ospina / Sirugu / Mandanda / Benoit Costil!

| !Van der Wiel / Gökhan Gönül/ Arbeloa / Coentrao (Beck) ! | Rhodolfo | Skrtel / Zapata / Rakitsky (Marcelo) | !Clichy / Cissokho!(Köybaşı-Tosic) |

Atiba (tKhedira / Nuri Şahin / !Marlos!)

Oğuzhan Özyakup(Tolgay/Veli)

Arjen Robben(Quaresma-GT7-) Sosa(Ben Arfa) Quaresma (GT7 - Olcay-Kerim)

Mario Gomez (Cenk Tosun)/ Radamel Falcao / Torres

Ünlem içindeki oyunculara öncelik vermeli. Kalın olanlar muhakkak kalmalı. italik olanlar duruma göre düşünülebilir.
    * Boyko form bulursa transfere gerek yok.

• Yukarıda yazdığım tarzda bir kadro kurulursa ki 1 Kaliteli sağ-bek - stoper - sol bek - genç libero ve Gomez'in kalması ve imkan bulunursa italik oyuncuların takıma katılmasıyla çeyrek finali zorlarız diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Beşiktaş zamanında Liverpool (en iyi zamanında), Chealse, Manu, Barça, Psg gibi takımları yenmiş. Bu kadar karamsar olmayın. Gruplarda 3 maçta iç saha avantajını en iyi kullanan takım oluruz. Öyle kolay kolay yenilmeyiz. Defansa da takviye yapılacak zaten.

En iyi zamanında 8 de yediniz Liverpool'dan

• Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    .D
  • İstedigin kadroyu kur, 2. cikmak bile cok zor. Mesele kadro degil zaten. PES oynanmiyor burada. Butcen belli, sana gelecek seni sececek adamlar belli.

3-4 tane iyi oyuncuyla defansi duzelttin diyelim; bunlrdan biri cezali biri sakat olsa yine bu seneki kadroya donersin.

Gruptan cikmak basaridir bence. Ceyrek ise buyuk basaridir.

• Yönetim ve Şenol Hoca inadı bırakıp adam gibi stoper ve kaleci alırsak gruptan çıkabiliriz Vodafone Arena etkisiyle en kötü uefa olur. Orta sahayı saymıyorum bile inanılmaz yumuşak. Olcayın falan kazmalıkları hiç çekilmez zaten..
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    2-1 maçını unuttun herhalde hocam :D Bobo'nun Reina ya bacak arası golunu filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodoplu

Real Madrid
    Arsenal
    Shaktar
    Beşiktaş

12 puanla 2. Çıkarız.

16
    Juventus Beşiktaş 1-3

Çeyrek
    Psg-Beşiktaş 1-1 (Penaltılar 5-3)

Yarı
    Bayern- Beşiktaş 1-2

Final
    Barcelona-Beşiktaş 2-2(Uzatmalarda 3-2)

Beşiktaş Win

Besiktas o grupta 3. bile olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: c-ronaldo42

2-1 maçını unuttun herhalde hocam :D Bobo'nun Reina ya bacak arası golunu filan

Üstüne böyle tarihi bir skor gelince unutuluyor tabi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.