Şimdi Ara

Sizce Şampiyonlar liginde beşiktaş nereya kadar gider (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay grup gelirse (Bizim ManU Braga Cluj'da olduğu gibi) gruptan çıkabilir. Yoksa üçüncülük için oynar diyorum. Ilk torbadan Benfica, Zenit falan gelırse çok iyi olur.

Bu arada yanlış duymadıysam üçüncü torbada Dinamo Kiev olacakmış. Gruptakı ilk rakip belli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim taraftardaki ego ibrahimovicte yok skor falanda yazmislar :) gruptan cikarsak iyidir. Barcelona falan gelse elimize verir bu ego nereden geliyor bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlar ligi ayak bastı parası + 6 maçlık beraberlik, galibiyet primi + tribün ve store gelirleri. Arkası 3. olursanız Avrupa Kupası'na devam edersiniz. Daha ne? Allah bereket versin

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Kolay grup gelirse (Bizim ManU Braga Cluj'da olduğu gibi) gruptan çıkabilir. Yoksa üçüncülük için oynar diyorum. Ilk torbadan Benfica, Zenit falan gelırse çok iyi olur.

Bu arada yanlış duymadıysam üçüncü torbada Dinamo Kiev olacakmış. Gruptakı ilk rakip belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Grup A

Barcelona
    Arsenal
    Lyon
    Beşiktaş

Barcelona - Beşiktaş : 4-1
    Beşiktaş - Barcelona : 3-2

Arsenal - Beşiktaş : 2-2
    Beşiktaş - Arsenal : 2-1

Lyon - Beşiktaş : 0-0
    Beşiktaş - Lyon : 1-0

Son 16 ;

PSG - Beşiktaş : 2-2
    Beşiktaş - PSG : 1-1

Çeyrek final ;

Juventus - Beşiktaş : 1-1
    Beşiktaş - Juventus : 0-0

Yarı Final ;

Bayern Munich - Beşiktaş : 2-2
    Beşiktaş - Bayern Munich : 2-2
    (Pen. 5-4 BJK)

Final ;

Beşiktaş - Real Madrid : 2-1

Okurken bile mutlu oldum

• Takımın şu an ki haliyle Galatasaray'ın çeyrek finaldeki halinin arasında çok mu fark var? Taş gibi defans kursak çeyrel final hayal değil beyler. Fazla abartmayın.

• Şenol güneş ligde oynattığı oyunu avrupada oynatmaya devam ederse elek olur geri döner bjk.
  • Bence birinci torba takımı çok güçlü çıksın ,rakip olabilecek diğer torba takımları da ondan puan alamasın.krtitik nokta 2.torba takımı bence , orda çok güçlü rakipler olacak.Real ,Atletico,Arsenal,City vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Grup A

Barcelona
    Arsenal
    Lyon
    Beşiktaş

Barcelona - Beşiktaş : 4-1
    Beşiktaş - Barcelona : 3-2

Arsenal - Beşiktaş : 2-2
    Beşiktaş - Arsenal : 2-1

Lyon - Beşiktaş : 0-0
    Beşiktaş - Lyon : 1-0

Son 16 ;

PSG - Beşiktaş : 2-2
    Beşiktaş - PSG : 1-1

Çeyrek final ;

Juventus - Beşiktaş : 1-1
    Beşiktaş - Juventus : 0-0

Yarı Final ;

Bayern Munich - Beşiktaş : 2-2
    Beşiktaş - Bayern Munich : 2-2
    (Pen. 5-4 BJK)

Final ;

Beşiktaş - Real Madrid : 2-1

Arthur c clarke halt yemis

• Gruplardan çıkamayız. Büyük ihtimal 3. oluruz ama ben sonuncu olalım istiyorum uefa falan uğraşmayalım hiç ligi alalım yine.

• 4. torbada olacak Beşiktaş bu bir dez avantaj.

BJK 7-8 senedir ŞL'ye gitmediği için unutmuş sanırım, Devler Ligi'nde takımlar %100'ü ile oynar. Yani küçük bir takım bile gelse devler sahnesinde her futbolcu kendisini göstermek ister.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu sene 3. olup Avrupa liginde gidebildigimiz kadar gitmek istiyorum, hem daha çok tanıtırız kendimizi hem sağlam puan toplayıp ileride CLye tekrar katildigmizda 3. torbadan girmiş oluruz.

• Beşiktaş B kullanıcısına yanıt
    Galatasaray Avrupa'nın havasını suyunu bilen bir takım. Sizin bu kadro daha avrupa ligi grubundan çıkmamış diyorsun ki cl grubundan çıkar. Üstelik 7 sene sonra.....

Tabi futbol bu ama şu an için hayalcilik

• Bu kadroyla zaten zor ben defans ve kale güçlenirse iş yapar diyorum.
  • Maç maç düşünmek daha iyi içerdeki maçların minimum ikisini kazanmalıyız 3. torbadan gelicek takımı deplasmanda zorlamalıyız. Açıkcası ben karamsar değilim.
  • Kalede Tolga olursa sonuncu olup eleniriz ama klas bir kaleci olursa ya 3. yada biraz da şanslı kura çekersek 2. olabiliriz.
  • 3.olup UEFA'ya gideriz

• Beşiktaş akıllı yönetiliyor gs nin ilk seneyi hatırlayın her bölgesi süper değildi cl gelince drogba sneijder getirildi bizdede ön taraf belli ancak Şampiyonlar Ligi bambaşka yer bize lazım olanlar 1-muhakkak KURA ŞANSI ki buda bizde yok :) 2-arka tarafa en az 4 transfer ve Gomezin kalması inşallah bunlar olursa o zaman gruptan çıkarız yoksa kim gelirse gelsin diyecek halimiz yok ama benim şahsi görüşüm Beşiktaş 2016-2017 de CL gruplarından çıkıp LİG de mükemmel yarışacak ve kupayı kaldıracağı yönünde
  • Fr1xsivE F kullanıcısına yanıt
    13 maçlık final yolunda sadece 4 galibiyet alarak şampiyon mu oluyoruz, ok
  • çeyrek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.