Şimdi Ara

Sizce Ne Yapmalıyım?(Düşünmekten aklımı yitiricem)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

YTÜ Econ istiyordum 2 puanla kaçtı ui de 1 yıl okudum nefret ettim İİBF'den bir yıl hazırlanmaya çalıştım taşra mühendislik yazarım diye.STEM'e ilgim olduğunu fark ettim 1 yıl okuyunca.

Çeşitli sebeplerden ötürü taşraya gidemiyorum İİBF'de de top tier hariç okumak hiç güven vermiyor zaten dersler aşırı saçma tarih slaytları okumak dışında hiçbir şey yapmıyoruz YTÜ'nün imkanları fena değil ancak boşu boşuna 4 yılım gidecek gibi geliyor.

Sizce Bilgi Üni'de 2 yıllık bilgisayar okuyup helpdesk falan ne denk gelirse yapmak mı YTÜ Uluslararası İlişkiler'den devam etmek mi daha iyi sizce?Farklı önerilere de açığım.

Soft skill olarak rezaletim sf'yi zar zor atlatabildim ve torpil sermaye 0.

Bir dönem ders kaydı yapmadım yatay geçiş falan yapamıyorum büyük ihtimal.

Remote çalışmak ve yapay zeka bakımından değerlendirebilirseniz makbule geçer.

@hamza5806 @Maraz Alinin sağ kolu @_MarioGomez33 @Heisenbergin asistanı @_Zer0_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yumuksuzsucurta58 -- 17 Mayıs 2024; 13:4:5 >

• Sana hayatının aklını verecem simdi iyi dinle
    Uniyi falan birak bos is hicbir halta yaramaz tanidigim kac tane bilgisayar muhendisi kac tane ee muhendisi kac tane hukukcu issiz
    Hemen her seyi birakiyorsun 2026 kpssye hazirlanmaya basliyorsun kpss b grubundan memur olup atanip hayatini kurtariyorsun
    Bu akli da sana kimse vermez ua iliskiler sacmaligini okusan da yapacagin sey kpssye girip atanmaya çalışmak ama lisans mezunu oldugun ve alaninin onu dolu oldugu icin isin cok zor olacak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Ben de düşündüm de memur alımı bitmedi mi tasarruf mevzularından hocam bir de tam anlamadım ortaöğretim olarak mı gireyim lisans mezunu olarak falan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yumuksuzsucurta58 -- 17 Mayıs 2024; 0:55:18 >

Bir de reis gençler ticaret spor sanat yapsın dedi ondan tedirginim yoksa yardırırım

• yumuksuzsucurta58 Y kullanıcısına yanıt
    Lisansi unut unut orta ogretimden gir hem daha kolay

Ben herkese bunu diyorum ama biraz kafa ve disiplin lazım matematik lazim geometri lazim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam dediklerine bakılırsa senin için ideal bölüm tıp aslında (soft skill çevre torpil sermaye 0)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga boş beles bölüm okuma bende mühendislik bıraktım bu sene üni sınavına gireceğim ama olmazsa bende lise kpss denicem yukarıda ağabey doğru yazmış

TYT'den 25 yapabiliyorum KPSS ayarında sanırım geo çalışsam yaparım diye düşünüyorum

• imkansız hocam mf 30k'ya çıkmam sayısalı çok kötü bir lisedeydim lise sınavı puanım iyi olmasına rağmen ama nasip değilmiş

• Son_Troll_Bükücü kullanıcısına yanıt

Valla kocaeli ehb gelse yazarım diyordum xd tıp kazanırsın sen hocam

Olm ciddi misin la ahaha yazma sakın😎😂 hocam bakacaz tıp imkansız gözüküyor şuan 45K ya fitim.

Hocam İst'ten çıkmam imkansız zaten yazamam gelse de ki gelmiyor.Ne düşünüyorsun hocam bölüm olarak

• bu kpss genel kültür ne kadar zor ben tyt matematiği 30da 28 yapıyorum türkçem de 34-35

Netlerin nasıl

• 85-60

Gemi düşünüyorum

Hakkınızda hayırlısı olsun hocam güzel bölüm.

Benim de benzer netler , ben de tıp olmazsa gemi düşünüyorum  

• 😎👊🔥 olm valla yapcak bişi yok diğer meslekler ölmüş toprak atan yok diş bile bitik durumda

• Yüklen agam yüklen tıp kazanalım yoksa ömrümüz okyanusta geçecek  

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.