Şimdi Ara

Sizce iphone 5S mi Note3 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Su an s3 kullanicisiyim ve telefonumdan memnunum. Ancak bugüne kadar hiç ios tecrübem olmadı hep android kullandım. Haliyle iosu merak ediyorum . yakın zamanda telefonumu degistiricem. Sizce 5s mi note3 mü almalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• note 3 ü öneririm.
  • androidden memnunsan ios sana az gelir bence. ios ios dedikleri bu muydu, dersin bi sure sonra, cunku senin su anki telefonunun yapamayip iphoneun yapabildigi hic bi sey yok. ama iphoneun yapamayip androidin yaoabildigi cokca sey var.

• İosu merak ediyorsan ipod touh 5 al bence

• Ben de bu konuyu ilk kim açacak diye merak ediyordum
  • Peki en belirgin farkları ne olur? 64bit işlemci iosu baya ileri taşıyor gibi, Android için ne söyleyebiliriz?

• Tek şey söylerim Android özgürlük demek bence 64bit olsun ne olacak ki menu değiştiremiyorsun ne anladım O işten

• quote:

Orijinalden alıntı: The Last Beerbender

androidden memnunsan ios sana az gelir bence. ios ios dedikleri bu muydu, dersin bi sure sonra, cunku senin su anki telefonunun yapamayip iphoneun yapabildigi hic bi sey yok. ama iphoneun yapamayip androidin yaoabildigi cokca sey var.

4 yillik iphone,1 yillikte note 2 kullanicisi olarak kesinlikle katiliyorum.

Eger amac twitter instagram takilip isine bakmaksa iphone 5s al. Yok ben mobil cihazla sinirlari zorlamak isterim yenilikler hosuma gider. Usb bellegimi takar filmimi izlerim falan dersen androidden sasma.
  • android den ios a geçnek sıkıntılı olabilir ios çok kısıtlı kendi halinde bi işletim sistemi. ama android açık kaynaklı veri dolaşımına izin veren eğlenceli bir sistem. ios dan androide geçiş kolay olur. bence note3 al derim. iphone5s alırsan sıkılabilir ve cihazı 2-3 ay sonra değiştirebilirsin paranada yazık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Last Beerbender

androidden memnunsan ios sana az gelir bence. ios ios dedikleri bu muydu, dersin bi sure sonra, cunku senin su anki telefonunun yapamayip iphoneun yapabildigi hic bi sey yok. ama iphoneun yapamayip androidin yaoabildigi cokca sey var.

Bu kadar eminmisin ?

• Ben de 2 yil iphone ve 1 yildan fazla sure ile android kullandim. Kucuk ekrani, itunes bagimliligi, widget olmayisi, vs vs seni bir sure sonra bikmana neden olacak bir sistem iphone'daki. 2014 yazbasi telefon almayi dusunuyorum, tercihim note3, htc one veya s5 olacak buyuk ihtimalle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • büyük ekran sorun değilse note3 şu an en iyisi
  • 4inç mi 5.7inç mi? önce bunda karar vermen lazım.
  • < Message Error >

Ekranı sorun olabilir belki. Note 2de ekrana alıştım ama boyut büyük yani. Pantolon alırken telefon cebime sığıyorsa alıyorum. 5s'in özellikleri güzel geldi gözüme. Touch ID falan.
    Kısaca 5s diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: number7

Su an s3 kullanicisiyim ve telefonumdan memnunum. Ancak bugüne kadar hiç ios tecrübem olmadı hep android kullandım. Haliyle iosu merak ediyorum . yakın zamanda telefonumu degistiricem. Sizce 5s mi note3 mü almalıyım?

Ben her ikisini de kullaniyorum zamnanda bende iphone 4 varken kuzenimde galaxy vardi takas edelim bir kac günlugüne cok degil 1 gün sonra geldi. Artık ne kadar sinirlendiyse bu telefonu nasil kullanıyorsun deyip telefonunu alıp gitti. :). Cocuk illallah etmis resmen. Ama ben ios ve android kullanicisi olarak ios yi seviyorum sony xperia z var z olmazsa kullanmam android ALLAH tan sony var :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.