Teğmen
25 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar 100 den fazla sayfa yazı var ve kafam çok karıştı. sorunum basit aslında; telefonum rootlu veya custom rom yüklü değil. 4.3 stock rom kullanıyorum. uzun süredir couldn't install on usb or sd card hatası almaktayım. çözümünü çok aradım ancak bulamadım. en kolay yol telefona rom yüklemek diye düşündüm ama vaktim olmadığından yapamıyorum. bu hatayı en kolay yoldan nasıl çözebilirim? bilen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.

ayrıca Blekota S5 V10 ve Boeffla Kernel Stable 6.1 şu sürümü yüklemek istiyorum ancak işin doğrusu telefona bir şey olur diye de korkmuyor değilim. yeni bir telefon alacak maddi durumum da yok ne yazık ki. anlatımları okudum ancak çok bir şey anladığım söylenemez :) yardımlarınızı bekliyorum, herkese hayırlı haftalar.
Arkadaslar merhaba. 4.3 guncellemesini indirdim. Kurmak icin install tusuna tikladigimda telefon yeniden baslatilacak dedi. ancak telefonum bir daha acilmadi. ne yapmam gerekiyor bir tavsiye verebilir misiniz?
Arkadaşlar merhaba, Nikon D5100 almayi düşünüyorum. Fotoğraf çekmeye yeni basliycam tavsiye eder misiniz? 18-55 mmlik lens ile birlikte bana ne kadara mal olur?

Simdiden teşekkür ederim.
i7 4. jenerasyon işlemci 4500u
Geforce GT745M 2GB ekran kartı
8GB DDR3 bellek
1TB Harddisk
Touchscreen
Windows8

Bu bilgisayar hakkında ne düşünüyorsunuz? Türkiye'de fiyati nedir? Eğer henüz Türkiye'ye giriş yapmadiysa tahmini ne kadar olur? Oyun oynamak ve diğer internet vs işlemleri için idare eder mi?

İlginize şimdide teşekkür ederim.
Su an s3 kullanicisiyim ve telefonumdan memnunum. Ancak bugüne kadar hiç ios tecrübem olmadı hep android kullandım. Haliyle iosu merak ediyorum . yakın zamanda telefonumu degistiricem. Sizce 5s mi note3 mü almalıyım?
Merhaba arkadaşlar. Sorum şu, şu an amerikadayim ve bazı uygulamaları indiremiyorum. Sebebi de bu uygulama ülkenizde desteklenmiyor gibi bir hata. Böyle bir şey olması mümkün değil çünkü uygulama sadece abd de çalışıyor. Uygulamanın adı Lyft. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba. Takip edebildigim kadarıyla yeni iphone 10 eylülde tanıtılacakmış. Bu kesin mi değil mi bir bilgisi olan var mı? Yoksa sadece ios7 mi tanıtılacak? Yani yeni telefonların tanıtılma ihtimali var mı? Etrafta 5s 5c diye pek çok söylenti var. Diyelim bunlar doğru ve 10 eylülde tanıtım yapıldı. Telefonun piyasaya sürülmesi ne zaman olur? iphone 5 ve diğer iphonelarda bu nasıl olmuştu? Samsung kullanıcısı olduğum için pek fazla bilgim yok. O yüzden belki de çok basit sorular ama merak ediyorum :) yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)
Arkadaşlar s3 telefonumun tuş kilidini unuttum. Gmail hesabı ile kurtarma seçeneği de yok. Hard reset atmadan nasıl kurtulabilirim bu durumdan?
Arkadaşlar merhaba,

Amerika'da 2 aylık dil eğitimi alacağım ve bu sebeple ABD büyükelçiliğine vize için başvurdum. Hiç bir sebep göstermeksizin red verdiler. Bundan 5 yıl önce de work and travel için başvurmuştum ancak vizemin onaylandığı söylenmesine rağmen, pasaportum kargoyla yollandıktan sonra aracı kurum tarafından vize reddi aldığım söylenmişti. Tüm evraklarım, istenilen belgeler, bankada para, Amerikadaki dil okulundan kabul mektubum vs tam. Ancak yineliyorum hiç bir sebep göstermeksizin red verdiler.

Başına böyle bir olay gelen var mı? Tecrübeli olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Böyle bir durumda nasıl davranmak gerekir? Neden vize reddi aldığımı nereden öğrenebilirim? Hiç bir belge veya döküman veya sözlü bir bildirimde bulunulmadı bana neden vize reddi aldığıma dair. Ne yapmam gerekiyor sizce?
Arkadaşlar merhaba,

Acer Aspire 5930G notebook kullanıyorum. Uzun süredir kullandığım bilgisayarımda ilginç bir sorunla karşı karşıya geldim. Ekran da sık sık donma yaşanıyor. Ancak şöyle ki, internetten dizi izlerken dizinin görüntüsü bir anda donuyor ancak ses gelmeye devam ediyor, yani dizi arka planda devam ediyor. Fareyi oynatmadığım sürece bu geçmiyor. Fareyi oynattığım anda donma ortadan kalkıyor. Bu sadece dizi izlerken değil FM oynarken de sürekli meydana geliyor. Bir türlü çözümünü bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) İşletim Sistemi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 180
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.716 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.