Şimdi Ara

Sizce Hangisini daha iyi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ben uzun bi suredir 2007 model megane kullanıyorum fakat annemin arabası ve babam bana bir araba almaya kadar verdi fakat ben ne alıcagımı bilemedim daha dogrusu 2 arac arasında kaldım yardımlarınızı beklıyorum bi tarafta Yeni Astra HB 1.3 CDTi Dizel-90 HP HB Enjoy öbür tarafta Yeni Corsa 3 Kapı 1.3 CDTi Dizel-90 HP Black & White fiyatları assagı yukarı fakat black&white nin antalyada daha siparişini veren olmamış.Bu yüzden göremedim nasıl bi arac oldugunu pek bilmiyorum internet uzerınden resımlerını gordum sadece lütfen o değerli yorumlarınızı esirgemeyin :) opelın internet sitesindede pek bı acıklama yok az mı yakar farklı rengi war mıdır ? 90 beygir yeterli mi arabaya OPC-Line paketi standart mıdır ? ve 2008 modelden farkları nelerdır acaba ?
    Yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

• performansı zayıf bir araç.
  • corsa 1.3 cdti opc line standart 17 jant standart arka ve arka yan camlar siyah. sportlarda olduğu gibi lçaltılmış spor şasi var. başka renk alamıyorsun. acu___men arkadaşın dediği gibi performansı zayıfsa sorarım neye göre zayıf çok dizel corolla geçtim ben zorladıktan sonra yakalamaları kolay değil corollaların. ha astra biraz daha zayıftır ben olsam astra almazdım yazık günah yeni kasa kendini gösterdi. black and white adından da belli tek renk seçeneği var beyaz
  • şu anda 1.3 ve 1.4 ve 1.5 ve hatta 1.6 (90 hp olanı) dizellerin en performanslısı yeni corolla 1.4 d-4d

quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

corsa 1.3 cdti opc line standart 17 jant standart arka ve arka yan camlar siyah. sportlarda olduğu gibi lçaltılmış spor şasi var. başka renk alamıyorsun. acu___men arkadaşın dediği gibi performansı zayıfsa sorarım neye göre zayıf çok dizel corolla geçtim ben zorladıktan sonra yakalamaları kolay değil corollaların. ha astra biraz daha zayıftır ben olsam astra almazdım yazık günah yeni kasa kendini gösterdi. black and white adından da belli tek renk seçeneği var beyaz
  • tesekkur ederım bıde tek kapı arabam daha once olmadı pekte binmedim.Arka koltuk dar mı oluyor ve arabaya binip inmesi cok rahatsız mıdır ?
  • Arka koltuk pek dar oluyor denilemez ama indi bindi olayı beni çileden çıkartıyor...
    Görünüm olarak arka kapının tutamağı saklanmış bir dizaynı tercih ederim...
  • elmayla armutu karşılaştırma 1.6 dizel fiesta veya 1.3 dizel corsa punto rahatlıkla corollanın üstesinden gelir. hem 6 ileri şanzıman hem daha hafifi kasa öne çıkartıyor. ha astraya 90 hp motor koyan zihniyeti zaten sevmiyorumda ülkemiz için bunu yapmaya mecburlar.o sınıfta dizel benzinli bence 1.6 motor bile zayıf
    edit: yaklaşık 1 yıldır corsa sport 3 kapı kullanıyorum. arkama kimse oturamaz 1.90 a yakın boyum var ama yanımda oturan kimse çok rahat bi rkonumda otururken arkada da 2 kişi rahat yolculuk yapabiliyor. kapısıda normal 5 kapı 1 corsaya göre çok daha büyük olduğu için iniş binişte annanem veya babanem dışında sorun yaşayan pek yok. sadece arabaya arada sırada binen arkadaşlarım koltuk yatırma mekanizmasına alışamıyorlar onada ben müdahale edip sorunu aşıyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: acu___men

şu anda 1.3 ve 1.4 ve 1.5 ve hatta 1.6 (90 hp olanı) dizellerin en performanslısı yeni corolla 1.4 d-4d

quote:

corsa 1.3 cdti opc line standart 17 jant standart arka ve arka yan camlar siyah. sportlarda olduğu gibi lçaltılmış spor şasi var. başka renk alamıyorsun. acu___men arkadaşın dediği gibi performansı zayıfsa sorarım neye göre zayıf çok dizel corolla geçtim ben zorladıktan sonra yakalamaları kolay değil corollaların. ha astra biraz daha zayıftır ben olsam astra almazdım yazık günah yeni kasa kendini gösterdi. black and white adından da belli tek renk seçeneği var beyaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiFoSi_BJK -- 30 Eylül 2008; 19:03:54 >

• tesekkur ederim TiFoSi_BJK baya bi rahatlattın beni
  • yeni corolla 1.4 d-4d performans olarak yukarıda saydıklarımdan çok ötede.
  • quote:

yeni corolla 1.4 d-4d performans olarak yukarıda saydıklarımdan çok ötede.

Yukarıda yorum yaptım sildirdin.

90 HP'nin neresi performanslı.

1.4 motor ama 190 NM tork 90 HP hemde 3800'de veriyor bu değeri.

Anladık Corolla var sende.
  • öyle deme burda çok performanslı der sonra chip tuning uzmanına sorular yağdırır güçlendirmek için ne yapmak lazım diye.
    quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

• quote:

öyle deme burda çok performanslı der sonra chip tuning uzmanına sorular yağdırır güçlendirmek için ne yapmak lazım diye.
    quote:

quote:

Ona kalırsa Astra'da çok güçlü o zaman abicim. Stock hallerine bakmak lazım.

• ben size nnaçizane olarak astrayı tavsiye ederim. yol tutuş ve sürüş konforu olarak astra corsadan 1 gömlek üstündür...
  • Corollanın motoru iyidir ancak 1.6 hdi 90 hp 215 torkluk motorlarıda unutmamak gerekir ... Daha performanslıdır kendileri ...
  • quote:

quote:

öyle deme burda çok performanslı der sonra chip tuning uzmanına sorular yağdırır güçlendirmek için ne yapmak lazım diye.
    quote:

quote:

Ona kalırsa Astra'da çok güçlü o zaman abicim. Stock hallerine bakmak lazım.

Çok ötede he

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.